Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

Кто-то знает адрес сервера времени (ntp) Укртелекома?

Отправлено спустя 2 часа 57 минут 5 секунд:
чи інший нормальний (Україна). Бо ті, що я знайшов, там не вірний пояс.

Отправлено спустя 4 минуты 6 секунд:
вказую, наприклад, цей ntp.time.in.ua
а воно показує на 3 години менше. хоча на самому сайті час вірний :insane:

Отправлено спустя 1 минуту 42 секунды:
якщо я підкорегую часовим поясом, то після переведення годинника осінь\весна - час буде не вірний на пристрої.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
NTP нічого не знає ні про які часові пояси. Літніми/зимовими переводами теж не займається.
Rex
Member

Повідомлення

murzik
Який девайс хочете налаштувати на синхронізацію часу? У будь-якому нормальному пристрої є функція "Daylight saving time"
murzik
Member

Повідомлення

Rex
ip телефон, камери (dahua\hikvision).
в телефоні є "timezone offset" я вказав 3, показуэ норм

Отправлено спустя 29 секунд:
Scoffer
ну я думав, що якщо це Український сервер, то й час буде одразу правильним.
Rex
Member

Повідомлення

murzik
якщо я підкорегую часовим поясом, то після переведення годинника осінь\весна - час буде не вірний на пристрої
Чому ви так вирішили?
У чому проблема? Після переведення на літній/зимовий час час на НТП також зміниться належним чином.
Shosya
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

достався мені на шару упс RPT-600Ap Powercom, так ось, після 30хв гри починає пищати (я так розумію перевантаження) , в офіційній програмулі виключив звук але він все рівно зараза пищить, чи можна йому якось заткнути ротяку?
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Он на 300 ватт, что вы от него хотите? Это дешман офис ибп.
Shosya
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Volodimir: 07.08.2021 10:34 Он на 300 ватт, что вы от него хотите? Это дешман офис ибп.
хочаб звук вимкнути)) в офісі я її і замутив))
Kronus
Member

Повідомлення

Shosya: 07.08.2021 10:37 хочаб звук вимкнути)) в офісі я її і замутив))
Терморектальный криптоанализатор поможет решить проблему со звуком.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Люди, нужен совет.

Есть коробка железа разного, там по мелочи, ОЗУ, винты, такое всякое.
Есть доска Асус P5Q, 8 оперы Мюшкин с черными радиками, процессор на ней Х5460. Все рабочее.
Блоки питания тоже есть.

Как это лучше и быстрее продать, зайти в комиссионку прикупить корпус, собрать и продавать как целый комп, или продавать по частям на лохе?
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DarkJoney: 07.08.2021 16:28 Люди, нужен совет.

Есть коробка железа разного, там по мелочи, ОЗУ, винты, такое всякое.
Есть доска Асус P5Q, 8 оперы Мюшкин с черными радиками, процессор на ней Х5460. Все рабочее.
Блоки питания тоже есть.

Как это лучше и быстрее продать, зайти в комиссионку прикупить корпус, собрать и продавать как целый комп, или продавать по частям на лохе?
По частям конечно, людям зачастую плевать, по-моему, какие именно комплектующие, когда речь идёт о чём-то совсем бюджетном, а тут память с радиаторами, может ссд неплохие, за что вряд ли кто-то захочет доплачивать и тд.
По крайней мере с системой на 1151 вышло так в своё время, продавал дешевле все вместе, но разошлось все деребаном, и дороже
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Shosya: 07.08.2021 10:37хочаб звук вимкнути))
Выпаять бипер. Очевидно же.
murzik
Member

Повідомлення

хтось користується 104.юа? вже 2 місяці поспіль дурять в розрахунках. передаю показники з 1 по 4 число. 5 числа виставляють рахунок без врахованих показників, виставлено рахунок без вказаних "розрахованих\прогнозованих" показників, якщо не враховані фактичні, виставлено просто суму з потолка без показників і об'єму.
потім 10-15 числа фіксують фактичні показники, виставляють рахунок і сумують "свої з потолка" і фактичний об'єм споживання (різниця між минулими і поточними). В минулому місяці це було 640 грн, в цьому - 168 грн. На всі телефони куди дзвоню - це оператори, які нічого не вирішують. Куди написати? Чи афішувати, якщо це масово, скільки ж надурилилюдей?
раніше проблем не було
Востаннє редагувалось 10.08.2021 20:06 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 10.08.2021 19:53 хтось користується 104.юа?
Що це таке? Ссылку дай
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988
https://ok.104.ua/
на сайті вашого постачальника якщо натисните реєстрація, воно кине на цей сайт. якщо у вас є газ :D
ну от моя ситуація:
показники 19 997м3 - баланс 0 грн
5 числа виставлено рахунок на 168 грн без вказаних показників (теоретичних\прогнозованих)
10 числа врахували передані мною 3 числа показники 20 039
сума до сплати скорегована = 504 грн :gigi:
а повинно бути 355 грн (за 42 м3 по 7.99)
оператори по телефону таке не корегують, знову їхати в салон :mad:
6 років користуюсь і все чітко було
УСВ
Member

Повідомлення

не так давно кинули платежку от этого чертова "газпостачання" , но!
платежка была на человека который уже лет как 25 умер , хату 2 раза перекупили , но ФИО было на покойника с правильным адресом...
вооще странно что такие вопросы , походу дела видно что вы первый раз столкнулись с этим бардаком , сдерут мильен расчитывая на бабушек и дедушек которые отдадут последние кррохи "пенсии"хотя по ьем деньгам это не пенсия , это подачка брошенная бездомной собакевичу
ДОСтАЛИуже урроды!
murzik
Member

Повідомлення

УСВ
да впервые такой косяк. в прошлом году доволен был - по летней цене по 4.5 грн купил на зиму газ по предоплате, а в этому году не будет акции т.к газ до сих пор дорожает

и за свет такая же беда была - приходили счета без указанных показателей. изза-за того, что разделили на распределительную организацию и продавца
_nic
Member
Звідки: bank of Detroit river

Повідомлення

Есть у кого опыт покупки Raspberry Pi 4 с алика ? Стоит ли брать полным комплектом ? Или лучше по отдельности, а то что то у меня вызывают сомнения блоки питания из тех комплектов...
NicDim
Member
Звідки: из матрицы

Повідомлення

ребенок брал себе играться около года тому назад, без блока питания, работал, навтишався, десь валяється, модель комплектацію не скажу
Praim1345
Junior

Повідомлення

Добрый день! Вчера приобрёл для игр на ПК наушники Sony PlayStation 4 Gold Edition Headset 7.1 Black в интернет-магазине «АЛЛО».
Этот магазин продает легальную в Украине технику включая мультимедийные наушники Sony PlayStation? Нету подделок если покупаешь от продавца «АЛЛО». Как проверить купленный товар, оригинальный он или нет?
Відповісти