Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

хто шарить в кодуваннях тексту?
є ІР АТС opensccape 4000. В мануалы вказано "кодування UTF-8".
Але якщо я пишу на російській з малої букви, то отримую ієрогліфи
якщо пишу російською з великої, то отримую російські, але не відповідає введеному, наприклад "ПУЙ" = "ЧЫЙ"
Англійські букви проходять без змін, як малі, так і великі.
В чому суть то? ACII в UTF-8 з якимись змінами ..

а якщо безпосередньо на телефоні писати російською, то зі сторони АТС я бачу ієрогліфи, а на телефоні російська.
Але якщо я скопіюю ці ієрогліфи і введу їх заново - отримаю ієрогліфи на телефоні.
MexaHuK_DM
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Какую IT-специальность выбрать без кодинга? Решил поменять род деятельности из-за войны, смотрю сейчас лекции по SEO. Все понятно, почти интересно, но знакомые говорят что это шляпа которую продвинутый SMM-специалист потянет или сурйозный администратор ресурса... И шо оно такое что востребовано? Кодить не умею, и желания нет. Сразу грусть и печаль перед видом кода.
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MexaHuK_DM
qa ну і взагалі непогано було б почати з бажаної зп і того що вмієш
Nolan Daneworth
Junior

Повідомлення

maroders2: 08.06.2022 11:04 Електрики на форумі є?:)
Потрібна розетка біля вимикача світла. До вимикача підведено 3-жильний кабель, одна жила не задіяна. Якщо я використаю вільну жилу як нульову і подовжу фазову, то по ідеї усе має вийти, вірно?
Чи краще дублювати нуль, а дві інші жили використати як фазу?
Скольки клавишный выключатель?
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

MexaHuK_DM
сео помирает от постоянных изменений гугла и тд. Знакомый тонны денег вливает в сайт - там ему пару лет каждый месяц оптимизировали, в конечном итоге перестал платить бабло СЕОшникам и начал записывать проф. видосы + с копирайтером писал "кейсы" - говорит что больше профита принесло.

СММ - таргеты настраивать научится можно относительно быстро (хоть там и меняется все каждый месяц) , главная проблема - клиенты хотят чтобы было круто - а это упарываться в дизайн\анимацию . еще фотки фиг допросишься\
Еще фб сейчас требует уплаты налога для запуска рекламы - так что дичь твориться...
Европа за СММ нечего не хотят платить - тк у них бизнесы завязаны на "местячковости" и им хватает банальной одиночной фотки своего кафе, раз в неделю-две.
(это говорю как человек который работал на смм студию 3года - сейчас война и компания развалилась)

В общем не знаю - да сейчас все пашут на европу, наш рынок почти схлопнулся, если инглиш знаете - проблем не будет чтото подобрать (собирать сайты на конструкторах и тд, где кодинг не нужен)
murzik
Member

Повідомлення

Підскажіть номінал конденсатора
спойлер
Зображення
Rex
Member

Повідомлення

Всем привет
Подскажите пожалуйста, как на Андроиде снять таймлапс? Нужно поставить телефон в стационарное положение, задать интервал (10 сек, например) и чтобы телефон сам делал снимки с указанной периодичностью, без участия пользователя.
В родном приложении камеры не нашел такую функцию, поэтому подскажите пожалуйста альтернативу.
murzik
Member

Повідомлення

можливо хтось підскаже по радіотелефону. колись бачив моделі на 2 зовнішні лінії, але не можу знайти. :(
потрібно 2 номери Укртелеком завести в базу.
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Доброго вечора. Вирішив замість кабельного ТВ підключити літній людині (82 роки) СМАРТ ТВ. Він жаліється на те, що по Кабельному від Волі немає що дивитись. Його вимоги - Футбол 1/2/3 і Снукер, Совкові фільми і мульти (можна і без цього). На що звертати увагу? Йому казали підключати МЕГОГО, але я не бачу там нічого про Снукер
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Є ноутбук (Lenovo Ideapad 320) з HDD і заглушкою пластиковою замість DVD-привода.
Хочу додати SSD і Optibay.
SSD можна ставити прямо в Optibay?
Чи може там є які ліміти і краще SSD на місце HDD, а вінт перенести вже в Optibay?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Васильович
без різниці. Що там SATA 3 , що там.
p.s і перевірте чи там дійсно у вас САТА, а то бували казуси, коли виробники туди чіпляли ДВД привід по ЮСБ шині. :facepalm:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow
Дякую :beer:
Так, там SATA - з вузьким роз'ємом живлення, як на дисководах.
Rex
Member

Повідомлення

Васильович
Ну щоб все було "по фен-шую", тре перенести операційну на SSD і поставити його на штатне місце 2.5" накопичувача. Щоб не було приколів з порядком завантаження у BIOS.
А вже ХДД - в оптібей і під файлосмітник! :super:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rex
Та я з нуля ОС ставитиму, а вінт - чистий.
Ноут розбирати повністю - лінь, чесно кажучи.
Тому й спитав, чи можна чітернути)
Rex
Member

Повідомлення

Васильович
Тому й спитав, чи можна чітернути)
Можна.
спойлер
Але я б зробив одразу і правильно, так, як я описав.
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго дня. Мб кто то тыкнет носом на тему или человека который разбирается в системах видеонаблюдения. Охота поставить 4-5 камер для частного дома. Много вопросов типа:что для этого нужно, на чем можно сэкономить, а на чем нет и так далее.
afhpwnd
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

Господа, как смотреть полноэкранные онлайн 2к/4к видео (допустим ютюб)?
Привожу пример:
Имеем монитор/телевизор с разрешением 2к/4к. У меня далеко не орлиное зрение и выбрав разрешение 2к/4к я задействую масштабирование. В результате этих махинаций я имею на выходе картинку 720р :lol:
И в чём тогда смысл с этих 2к или 4к, если с учетом масштабирования я ничего не получаю, кроме большей нагрузки на ГП/ЦП?

Как заставить браузер при открывании онлайн видео на полный экран перестраивать экран, отменять масштабирование экрана и воспроизводить видео в разрешении 2к/4к ?
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

На android 12 варто переходити? При апгрейді дані збережуться? Moto g60
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

mumu
Такі питання краще ставити на профільному форумі по своєму телефону. Виробник може кинути в реліз як стабільну прошивку, так і повне гівно з багами.
Зазвичай перехід на нову версію робити варто, данні при цьому зберігаються, хоча може виникнути ситуація, що після оновлення потрібно ці данні стерти самому, щоб усе запрацювало як слід
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

на новом месте жительства столкнулся с тараканами, кто реально(не по отзівам из интернета) юзал чтото действенное?
Відповісти