Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
AlmostDef
Member

Повідомлення

Добрий вечір. Дійсно дивне питання - чи є аналог публічної кадастрової карти (https://map.land.gov.ua/), бо вона не працює?
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Nemo4k, 1080TI тягне 2К, 144(сталкер, фоллаут 4, Дейс Гон), РДР2, 2077 без проблем, хоча фпс не заміряв. З 30 серії треба 3060TI 12Гб, а краще більше.
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

AlmostDef: 04.10.2022 18:33 Добрий вечір. Дійсно дивне питання - чи є аналог публічної кадастрової карти (https://map.land.gov.ua/), бо вона не працює?
э, скинув в приватні повідомлення
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

AlteaXL: 04.10.2022 19:27
AlmostDef: 04.10.2022 18:33 Добрий вечір. Дійсно дивне питання - чи є аналог публічної кадастрової карти (https://map.land.gov.ua/), бо вона не працює?
э, скинув в приватні повідомлення
Чому в приватні? Давате сюди, пригодиться.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Eduard1980: 04.10.2022 20:12
AlteaXL: 04.10.2022 19:27
э, скинув в приватні повідомлення
Чому в приватні? Давате сюди, пригодиться.
не має, бо земельні ділянки привязані до держгеокадастру, і ринок землі працює лише по цій карті, що вище. Всі посилання та пошук по кадастр номеру лише по тому сайті. Наразі ринок земельний призупинено, тому що все в руках військових адміністрацій.
aimstarz
Junior

Повідомлення

зараз у Німеччині, хочу купити новий ноутбук, ось знайшов один https://www.mediamarkt.de/de/product/_a ... d-ryzentm- 7-prozessor-16-gb-ram-512-gb-ssd-geforce-rtx-3060-schwarz-rot-2779661.html, підкажіть усі плюси та мінуси цього ноутбука, і порадьте хороші ноутбуки в цьому ціновому сегменті 1000-1100 євро бо я не шарю
AlteaXL
Member
Аватар користувача
Звідки: Cherkassy region

Повідомлення

Engineer_1988: 04.10.2022 20:51
Eduard1980: 04.10.2022 20:12
Чому в приватні? Давате сюди, пригодиться.
не має, бо земельні ділянки привязані до держгеокадастру, і ринок землі працює лише по цій карті, що вище. Всі посилання та пошук по кадастр номеру лише по тому сайті. Наразі ринок земельний призупинено, тому що все в руках військових адміністрацій.
kadastr.live
Дані станом на 19 лютого
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AlteaXL: 04.10.2022 22:28
Engineer_1988: 04.10.2022 20:51
не має, бо земельні ділянки привязані до держгеокадастру, і ринок землі працює лише по цій карті, що вище. Всі посилання та пошук по кадастр номеру лише по тому сайті. Наразі ринок земельний призупинено, тому що все в руках військових адміністрацій.
kadastr.live
Дані станом на 19 лютого
Дякую, але там засттарілі дані, подивився землі с/г призначення свого села, видно що давно не оновлювались.... І наділи не вірні...
murzik
Member

Повідомлення

хтось ходитьв басейн спортлайф? всі лікарі радять плавання, але я не дуже вмію, в універі трохи плавав, там навчали.
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Что делать со старыми дисками с играми, есть идеи какие-нибудь креативные? Тупо выкинуть неинтересно, в стиме их не активировать я так понял.
murzik: 08.10.2022 22:09 хтось ходитьв басейн спортлайф? всі лікарі радять плавання, але я не дуже вмію, в універі трохи плавав, там навчали.
Я был в метеоре, там нормальный. Но потом надоело ходить. ;)
murzik
Member

Повідомлення

MobileLord
відправити росіянам :lol:
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 08.10.2022 22:09 хтось ходитьв басейн спортлайф? всі лікарі радять плавання, але я не дуже вмію, в універі трохи плавав, там навчали.

Зато ты умеешь косить деревья бензокосой не стремянке :D
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

murzik: 08.10.2022 22:09 хтось ходитьв басейн спортлайф? всі лікарі радять плавання, але я не дуже вмію, в універі трохи плавав, там навчали.
А яка відповідь очикується? Перевірити, чи люди ходять туди? Чи правду кажуть лікарі? Чи навчать плавати?
Якщо коротко, то на всі питання - так.

Краще питати за конкретний комплекс, бо басейни можуть бути різними.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik: 08.10.2022 22:09 хтось ходитьв басейн спортлайф? всі лікарі радять плавання, але я не дуже вмію, в універі трохи плавав, там навчали.
Я колись ходив на вднг, там була тренер з певним олімпіським беграундом в минулому, навчила плавати. все ок.

але зараз я плопливу метрів 15 не більше. причому проблема більше психологічна. Людині яка вчиться плавати в дорослому житті треба регулярно ходити.
Інакше втрачається впевненість а без неї важко розслабитись.

ну а загалом вибирати треба там де байсен регулярно чистять і спускають воду. бо медузи, жмаття волося,
та консистенція кисілю не дуже приємно.
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Кто нибудь имел опыт покупок в tdp.com.ua, какие впечатления от магазина?
Сам у них ничего не покупал, а заморачиваться с наложкой и походом в отделение почты что-то нет настроения, проверенным оплачиваю предоплатой и забираю в почтомате в подъезде дома.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Sachem
Первый раз лучше покупать наложкой. Доки у них на сайте выложены, что уже большой плюс (если конечно не подделка).
Сайт делали занедорого
спойлер
Зображення
Romani
Member
Звідки: Хуст

Повідомлення

Доброго времени суток. Не знаю подходящия ли тема, что бы узнать, почём можно продать б/у, после апгрейда

Evga 550 g2 - комплект полный
6700k tray - комплект полный
Msi core frozr l - без термопасты
5x termaltake riing 14 Red led - комплект полный

Спасибо за ответы.
murzik
Member

Повідомлення

де мржна завантажити старі версії JAVA? щось у мене вже підгоріло від пошуків
murzik
Member

Повідомлення

Scoffer
дякую, але щоб завантажити - потрібна реєстрація з повними даними
Відповісти