Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
siagat
Member
Звідки: Лозовая Харьковская обл

Повідомлення

Вопрос. тут личность на лох.уа просит 1050 2гб запечь ОДНОВРЕМЕННО фурмарком и комбустером и снять это на видео минимум 15минут что мне ему ответить.
спойлер
1.png
Востаннє редагувалось 15.09.2022 20:20 користувачем siagat, всього редагувалось 1 раз.
DuckRider
Member
Аватар користувача

Повідомлення

siagat: 15.09.2022 20:07 Вопрос. тут личность на лох.уа просит 1050 2гб запечь ОДНОВРЕМЕННО фурмарком и комбустером и снять это на видео минимум 15минут что мне ему ответить.
Скажи, что сейчас не можешь, карта сейчас в ферме, майнит биток
EuGENiy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Насколько я понял он просит запустить фурмарк и одновременно заснять ее серийный номер. И так же с комбустером.Человек переживает что результат в фурмарк будет от другой карты
Paradox1306
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

може хтось підкаже компресор по типу такого, але не за 1.5к
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Paradox1306: 16.09.2022 10:43 може хтось підкаже компресор по типу такого, але не за 1.5к
приєднуюсь до питання але без цінового ліміту
яка я гарна компактна дуйка для чистки системника?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 16.09.2022 11:55
Paradox1306: 16.09.2022 10:43 може хтось підкаже компресор по типу такого, але не за 1.5к
приєднуюсь до питання але без цінового ліміту
яка я гарна компактна дуйка для чистки системника?
вище вже підіймав питання товариш), почитайте. Все це фігня, вище на пост..
Варіантів не багато: Щітка+пилосос на всмоктування або компресор побутовий або любий шиномонтаж, за 10 грн продують під тиском )))
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988
У мене є компресор в гаражі, але таскати туди системник якось ліньки.
"Компресор" за лінком вище слабше за побутовий фен. Хочу щось хатнє розміром не більше того ж фена, але щоб дуло ват на 500 хоча б.
murzik
Member

Повідомлення

хто юзав HD Videobox на андроід тв? не працює, чомусь, напевно ру русерс і заблочили?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2022 20:39 хто юзав HD Videobox на андроід тв? не працює, чомусь, напевно ру русерс і заблочили?
Шановні люди юзають версії з 4пда, знайди тему і читай, там все є і працює), і до того ж преміум на скільки помню..

Отправлено спустя 2 минуты 59 секунд:
Scoffer: 16.09.2022 15:41 Engineer_1988
У мене є компресор в гаражі, але таскати туди системник якось ліньки.
"Компресор" за лінком вище слабше за побутовий фен. Хочу щось хатнє розміром не більше того ж фена, але щоб дуло ват на 500 хоча б.
ну як варіант пилосос з видувом( як "ракета" ряданська, крута штука, там добре дує).
Ось це дивись https://rozetka.com.ua/ua/blowers/c1563 ... 044=12973/, це крута штука. Знайди і попробуй, як дує
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988
преміум у мене проплачений. я давно не користувався нею, а сьогодні видає помилку при запуску.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 16.09.2022 11:55яка я гарна компактна дуйка для чистки системника?
только компрессор нормальный, обычный, бытовой. Все эти писюны, перечисленные выше - это для "лишь бы было". Пылесос на выдув тоже не даст давления.
Или вручную, с разборкой системника и чисткой хорошей малярной кисточкой и продувкой резиновой грушей ака "клизъма"
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir: 16.09.2022 22:47 Все эти писюны, перечисленные выше - это для "лишь бы было". Пылесос на выдув тоже не даст давления.
Помиляєтесь. Чудово дує пилесос звичайний, ви просто теоретик, а я на практиці використовував, потоку с головою... на відстані 1м навіть.
Volodimir: 16.09.2022 22:47 Или вручную,.... резиновой грушей ака "клизъма"
Хіба що, комарів на землі :gigi:. З бп навіть не допоможе.
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988
Вы на практике компрессором не пользовались просто. Тогда бы поняли, что пылесос не дует от слова "совсем" и после него пыли прилично еще остается.
А продувка грушей - я написал, что нужно разбирать ПК.
Еще вариант - сжатый воздух в баллончиках. Но то для успешных ))))
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2022 20:39 хто юзав HD Videobox на андроід тв? не працює, чомусь, напевно ру русерс і заблочили?
Ні, справа в іншому.
На автора софтини "наїхали" копірасти і він заявив про припинення розробки.
Це вже більше року тому сталося.
Сторонні люди щось намагаються патчити для працездатності, але то все тупікові шляхи ІМХО.

Альтернативи - класичні торренти для "бумерів", онлайн перегляд з торрентів для "зумерів" з широким інтернет-каналом.
murzik
Member

Повідомлення

Васильович
це для мами, потрібна максимально проста прога. скачав filmix.ac , але там прем коштує 700 грн на рік, а каталогів не так і багато. хотів ЧОрнобиль HBO, там лише любительська українська озвучка
EuGENiy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Там різні версії додатку наробили. У мене працює норм. Недавно дивився через нього Снайпер -Білий ворон.
murzik
Member

Повідомлення

EuGENiy
який?
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 19.09.2022 13:31 Васильович
це для мами
Мій друг для такого кейсу шарнув батькам Plex з свого NAS.
Якість, контент, озвучки - повністю під вашим контролем, з мінусів - треба залізо і час, щоб менеджити це все.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir: 19.09.2022 12:44 Engineer_1988
Вы на практике компрессором не пользовались просто. Тогда бы поняли, что пылесос не дует от слова "совсем" и после него пыли прилично еще остаётся.
Чоловіче, я 17 років прожив в сільській місцевості де і народився, а Ви мабуть по телевізорі дивились лежачи на дивані про компресор. Залиште при собі домисли.

Отправлено спустя 13 минут 37 секунд:
Доречі, сьогодні бачив в Дніпро М зразки на вулиці товару стояли. Компресор повноцінний, лише мініатюрний, до 20л чи менше. Чудовий варіант для квартири
Deadpool
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 16.09.2022 15:41"Компресор" за лінком вище слабше за побутовий фен. Хочу щось хатнє розміром не більше того ж фена, але щоб дуло ват на 500 хоча б.
є рішення тихе!
і продуктивне!
і маленьке!

але дороге., і всього 500ват хаває.
https://dnipro-m.ua/ru/tovar/kompressor ... escription
:beer:
відеоогляд з порівнянням "звичайного" компресора, звичної конструкції, та цього, двоциліндрового.
Відповісти