Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 10.10.2021 15:50 от йо. а кондиціонер, який працює до -15 на обігрів, окупить себе за 1 рік, але на інверторний потрібно викласти 14-15к з монтажем. якщо взяти НЕ інвертор, то в 10 можна вкластися.
Любой кондиционер можно сделать до -30.
Низкотемпературный комплект до -30 стоит около (4-4,5 т).

Неинвертор вчерашний день, хотя если у тебя бесплатная э/э либо ты имеешь широкий карман - то выбор да, за ним.
Kostyan78
Member

Повідомлення

Ostin: 10.10.2021 13:38
mumu: 10.10.2021 12:08я б взяв
Дякую за пораду. А ось таке має сенс взяти на зиму? Чи це більш для активного дозвілля?

Відправлено через 50 хвилин 15 секунд:
Короче, замовив, спробую.
Norfin термобелье ношу 3года, где то около 1000грн, стоило, хорошо выводит влагу, при активном движении, главное под него майку не надевать, в термобелье нужно чётко понимать для чего, какая активность , какое время носить, что будет надето сверху, лучше проконсультироваться
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Engineer_1988: 10.10.2021 16:05Любой кондиционер можно сделать до -30.
Низкотемпературный комплект до -30 стоит около (4-4,5 т).
сделать можно, но смысла ровным счетом ноль. Чем ниже температура, тем ниже КПД. Ниже -10 градусов по Цельсию смысла греться кондеем уже мало. В идеале в режиме обогрева температура за бортом от -5 гр и выше.
murzik
Member

Повідомлення

unlnu: 04.10.2021 23:02 murzik, немає за що!
можна було без акронісу по посиланню вище пройти і ознайомитись(не хотів просто багато тут писати), а далі натиснувши елементарні комбінації клавіш, отримати той же доступ, щоб його ініціалізувати(визначити)...
так, по типу того... краще його форматнули у вінді і через вікторію прогнали перевірку секторів, а потім вже у реєстратор ставити...
після remap зробив тест - битих вже нема
вставив в реєстратор - поки що працює диск
mainoper33
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

И так, вопрос на банку пива.
Что это такое и с чем его едят? Да и сколько оно может стоить?
CY8CKIT-030 PSoC® 3 Development Kit

Запечатанная упаковка. Лежит 2 штуки.

Нашел только на eBay по 50 зелёных
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

mainoper33, дев борда для разработки и тестирования софта под конкретное железо.
На сайте цена 99. А цена продажи с рук определяется спросом. На ебее по 50 их покупают? )
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988
є де взяти кондиціонер по дилерській знижці чи дешевше ринка? (брав собі будіведбні матеріали через дилерів знайомих -20-30% негонано так економія)
монтаж кондиціонера може виконувати будь-хто? на гарантію це не впливає? якщо магазин не пропонує встановлення
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.10.2021 19:06 Engineer_1988
є де взяти кондиціонер по дилерській знижці чи дешевше ринка? (брав собі будіведбні матеріали через дилерів знайомих -20-30% негонано так економія)
монтаж кондиціонера може виконувати будь-хто? на гарантію це не впливає? якщо магазин не пропонує встановлення
По поводу стоимости я могу только ответить по Одессе, есть пару знакомых ООО.
Нету понятия дилер, представитель. Там все по другому в этом бизнесе.
Монтаж должен быть выполнен по инструкции ...
Хочешь сэкономить? Экономь...
Как пример у нас насмерть выпали с 3—4 этажа вроде, 2 человека вместе с внешним блоком. Никакого КВЭд не имели предприятие, это были самоучки., никаких допусков к высотным работам.
Есть гарантия на кондиционер, есть на монтаж., и она разная. Единая может быть после монтажа больше на предприятиях.
Экономия это неивертор :gigi:.
С чего ты решил что там Сладкая цена бывает? Никто тебе не продаст по отличной цене, хочешь скидку, купи 10 шт на 5тыс дол и получи скидку пару сотень дол. Скидка может быть на монтаже, если делает тот где покупал ты кондик, но опять же, за счёт экономии материалов и качества их.
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988
1 поверх :gigi: навіть драбина є
та ладно, знаю я цим "фахівсців". то двері міжкімнатні поставити 2-3 тисячі давай, то за монтаж вікна 2-3. він за день поставить 5 вікон 10 тисяч заробить мою місячну зарплату і буде нити зо мало і йому важко, а з витратних матеріалів 1 балон піни за 120 грн
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.10.2021 20:10 Engineer_1988
1 поверх :gigi: навіть драбина є
Скажу больше, тут один бензокосой сад свой стрижет на стремянке, а на работе дама позвоночник сломала, упав с высота 0.5 м, просто решила полить цветы шефу
murzik
Member

Повідомлення

Engineer_1988: 13.10.2021 20:13
murzik: 13.10.2021 20:10 Engineer_1988
1 поверх :gigi: навіть драбина є
Скажу больше, тут один бензокосой сад свой стрижет на стремянке, а на работе дама позвоночник сломала, упав с высота 0.5 м, просто решила полить цветы шефу
от йо. треба на роботі доплату 100% за роботу на драбині вище 2х сходів просити :D
я розумію, що ціни ринку якось да формуються. і якщо оф дилер хюндая вказує, що монтаж 2800, значить 2800 ... але туди входить 3 метри магістралі, а мені потрібно 2. і звісно ж знижку він не дасть на 1 метр. (350 грн все таки)
про ККД вище писали. в ТТХ вказано мінімальну і максимальну споживчу потужність. а є графіки, де вказана продуктивність на генерацію тепла чи холоду в залежності від темератури на вулиці? якщо кондиціонер розрахований на роботу до -15, а на вулиці мінус 14, він згенерує скільки від 2.2 квтч*г заявлених?
Востаннє редагувалось 13.10.2021 20:18 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

murzik
Почему тогда самому не пойти устанавливать окна, двери и кондеры , а не сидеть на какой-то всратой работе за 10к ?
murzik
Member

Повідомлення

nochnik89: 13.10.2021 20:16 murzik
Почему тогда самому не пойти устанавливать окна, двери и кондеры , а не сидеть на какой-то всратой работе за 10к ?
я дрищ :gigi: . і кожна людина до чогось в житті приходить. я думаю монтажникам не просто вийти на ринок. можна робити ремонти бабкам, а можна еліті і рубити бабло.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

murzik
Нет там рубки бабла. Можете мне поверить. За лето они там заработают на кондерах, а остальные 9 месяцев сосут лапу.
mainoper33
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

torny: 13.10.2021 11:20 mainoper33, дев борда для разработки и тестирования софта под конкретное железо.
На сайте цена 99. А цена продажи с рук определяется спросом. На ебее по 50 их покупают? )
Да попадались продажи, на счёт покупают - не знаю.
Думаю вот до 1000 выложить за одну на разных тематических форумах, мб заберёт кто.
Да и чипов/микросхем вагон лежит.

Купили гараж , а оно все там было. Прошлый владелец сказал что ему ниче не надо.
murzik
Member

Повідомлення

zmax: 10.10.2021 18:21
Engineer_1988: 10.10.2021 16:05Любой кондиционер можно сделать до -30.
Низкотемпературный комплект до -30 стоит около (4-4,5 т).
сделать можно, но смысла ровным счетом ноль. Чем ниже температура, тем ниже КПД. Ниже -10 градусов по Цельсию смысла греться кондеем уже мало. В идеале в режиме обогрева температура за бортом от -5 гр и выше.
спойлер
Зображення
ну не настільки там критичне падіння кпд при -15. навіть 60% від 2.2 квт*г буде в 2 рази більше, ніж він споживає
погано, що виробник в інструкції до кондиціонера цього не вказує

п.с: всі конвектори розгребли, навіть недешеві по 3к за 1-1.5 квт потужність. поки не почнеться опалювальний сезон централізований, наявності не буде
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

murzik: 14.10.2021 11:31ну не настільки там критичне падіння кпд при -15. навіть 60% від 2.2 квт*г буде в 2 рази більше, ніж він споживає
странный график, непонятно что от чего он показывает. Судя по всему это только график падения производительности, а на него еще нужно наложить график падения КПД. Инфы в инете много, доступнее всего наверное будет на пикабу.
спойлер
Зображення
Отправлено спустя 2 минуты 11 секунд:
murzik: 14.10.2021 11:31п.с: всі конвектори розгребли,
долго запрягаешь, очень. Если сильно холодно, я бы включил обычный женский фен на малых оборотах.
murzik
Member

Повідомлення

zmax
дякую, цікава інфа. якщо купувати для охолодження, то як бонус можна і міжсезоння, та навіть до -5 можна обігрівати. минулі зими у нас були в основному теплими, в грудні дощ йшов, зниження до -10 рідко було, а -20 якщо і є, то 1 тиждень за сезон.
запрягаю довго - факт :D це у мене у всьому так. значить не має ще крайньої необхідності. найнижче було в приміщенні 16.2, зараз 17.1, з котом нормально :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Viber 5.7 Гб. Як почистити, щоб залищилося лише переписка?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 17.10.2021 19:25 Viber 5.7 Гб. Як почистити, щоб залищилося лише переписка?
Ручками, ручками. В Google ж не забанили ?
На 4пда есть тема viber, почитай, не ленись, в шапке все есть
Відповісти