Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Alex+
Member

Повідомлення

murzik
Я ставив. Тільки товщина стіни була майже метр, і вікна треба не глухі, щоб можна було всередині прибирати.
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

murzik
А в них всі глухі
Одна форточка на весь будинок :insane:
murzik
Member

Повідомлення

як кумарять менеджери, яким вже все розписав, а він дзвіонить потриндіти :insane: а я не люблю розмовляти в живу :laugh:
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Подивіться на конструкцію вікна. Якщо у вас вже стоїть зовнішнє вікно, скільки від низа створки до підвіконня? На фото прикладі це 38мм. Ви просто не знайдете раму яка буде менше цих 38мм. Це якщо внутрішнє ставити на підвіконня. Треба підрізати підвіконня або раму.
спойлер
Зображення
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Взагалі існує (і чи потрібна) така штука як захисна плівка на екран ноута? Є якісь нюанси з її використанням?
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

В мене парочка ноутів з пером, то там с заводу дуже міцне покриття. А звичайні моніки і ноути не бачу сенсу морочитись, краще по рукам бити щоб не мацали екран.
А взагалі реально знайти плівки на екран і самому вирізати.
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Andrey2005
Капітану з Майором по руках не дасиш :weep: тобто таке можуть зробити і воно не пошкодить матриці і кутам огляду?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

BattleCru: 01.06.2023 18:35Капітану з Майором по руках не дасиш
будуть тикати в дисплей, зроблять "засвіти" точкові - буде на білому і чорному потім :horror: як видно...
так шо треба чемно казати -- приберіть свої "мацальця" :laugh:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

murzik: 31.05.2023 19:56хтось ставив 2 вікна в один проєм?
фіни так ставлять. наружнє вікно у них взагалі доволі просте з однією шибкою може бути і навіть металевою рамою.
також собі думав шось аналогічне зробити.
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Не можу знайти статю про тонке налаштування Ryzen 3000
seraphic
Member
Аватар користувача
Звідки: Дон.обл

Повідомлення

Polaris: 05.06.2023 07:46 Не можу знайти статю про тонке налаштування Ryzen 3000
Эта тема? Покоління Zen. Розгін, охолодження та пошук стабільної роботи АМ4-платформи
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

seraphic
спасибі, але не зовсім те, там була статья, здається від 1usmus
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 05.06.2023 13:51 seraphic
спасибі, але не зовсім те, там була статья, здається від 1usmus
Не вона?
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Engineer_1988
не(
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

Вообщем столкнулся я с такой проблемой:
Есть много файлов .msg с вложением файла .pdf необходимо пакетно вытащить файлы вложения без наличия самого Outlook.
Программ куча но ни одной нет ломанной, фриваре дают возможность вытащить только 10 штук сидеть клацать задалбывает, а как бы платить 50 у.е ну жесть просто.
Есть вариант вытаскивать онлайн конвертерами, но та как информация конфиденциальная быть повешенным за яйца не охота.
Так же есть модуль для Питона но сколько я не насиловал ЧатГПТ добиться результата не удалось.
Кто то что то может подсказать в этой области?
murzik
Member

Повідомлення

taxi911
найняти когось за 20 уе
lanmindz
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Polaris: 05.06.2023 07:46 Не можу знайти статю про тонке налаштування Ryzen 3000
Она?
Polaris
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

lanmindz
она, спасибо
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Потрібно залити выдредагований дамп біоса в ноут. Мены написали таке на англомовному форумі: "AMD cpu Bios mod can be flashed using SPI-programmer+SOIC8 clip only". Хто може порадити який саме програматор брати? Можна в приват посилання на олх?
krivonos-kolya
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

BattleCru
смотря какая там флеш память стоит большинство флешек можно прошить через дешевый ch341a
Відповісти