Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Є трохи тупе питання, але я з цим не мав діла, то краще спитати. Та й тема підходяща :lamer:
Планую собрати комп, плата буде Asus ROG в виходім на rgb освітлення. Та є корпус Phanteks в якому заявлена підтримка Asus Aura але тільки через опціонний адаптер.
адаптер виглядає так
спойлер
Зображення
Я правильно розумію що цей адаптер це по суті розвітлювач який дозволяй керування підсвіткою як з кнокпи корпусу так і софтово? Та я правильно розумію що я просто можу від'єднати роз'єм від кнопки корпусу та підключити підсвітку напряму на материнку та все буде працювати та нічо не згорить? В мене не буде можливості без цього адаптеру керувати кнопкою але я зможу керувати софтово підсвіткою?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Deadpool: 19.09.2022 20:51
Scoffer: 16.09.2022 15:41"Компресор" за лінком вище слабше за побутовий фен. Хочу щось хатнє розміром не більше того ж фена, але щоб дуло ват на 500 хоча б.
є рішення тихе!
і продуктивне!
і маленьке!
Так, це я мав на увазі
Volodimir
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 19.09.2022 20:31Чоловіче, я 17 років прожив в сільській місцевості де і народився, а Ви мабуть по телевізорі дивились лежачи на дивані про компресор. Залиште при собі домисли.
Давайте не будем меряться кто где жил и лежал, и переходить на личности.
Если бы вы реально пользовались компрессором, то не доказывали бы здесь эффективность пылесоса, так как он в сравнение не идёт. За сим вижу дальнейший диалог бесполезным.
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

libero: 19.09.2022 21:50заявлена підтримка Asus Aura але тільки через опціонний адаптер.
в асусе ARGB (индивидуальное управление каждым светодиодом) хочется задействовать? на фото вроде бы 12В RGB (вся лента одним цветом)
если знать распиновку этого кабеля, то ничего сложного нет
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Volodimir: 19.09.2022 22:10 Если бы вы реально пользовались компрессором, то не доказывали бы здесь эффективность пылесоса, так как он в сравнение не идёт.
Згоден, тому рекомендую не знаходитись довго на сонці(науковці рекомендують), воно негативно впливає на здоров'я
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Mr_Volan: 20.09.2022 09:27в асусе ARGB (индивидуальное управление каждым светодиодом) хочется задействовать? на фото вроде бы 12В RGB (вся лента одним цветом)
если знать распиновку этого кабеля, то ничего сложного нет
Дивиться мені потрібна проста штука, зараз розпишу трохи докладніше з фото:
На платі просто ось такий роз'єм с 12V
Зображення
в корпусі у підсвітки такий роз'єм. В корпусі він йде до кнопки, до неї (до кнопки, не до підсвітки) також їде живлення 12V.
Зображення
Чи можу я від'єднати підсвітку від кнопки корпуса та напряму під'єднати підсвітку до материнки? там і там 4 pin. Підсвітці не потрібне додаткове живлення окрім роз''єму на платі?
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

libero: 20.09.2022 13:19На платі просто ось такий роз'єм с 12V
хорошо, это обычный 12В выход
libero: 20.09.2022 13:19В корпусі він йде до кнопки, до неї (до кнопки,
этот выход не подразумевает какой-либо контроль. то есть вам надо подключить выход материнки напрямую к ленте, и все будет работать
libero: 20.09.2022 13:19Підсвітці не потрібне додаткове живлення окрім роз''єму на платі?
верно, ей ничего более не надо. вам лишь надо минуя кнопку подключится к ленте
можете написать в телегу
спойлер
@volaan
постараюсь помочь
libero
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Mr_Volan: 20.09.2022 13:51можете написать в телегу
дякую, ви вже допомогли :beer:
По полярності проводів: є 3 чорних та один сірий, то зрозуміло що сірий то живлення. Більш начебто накосячити ні в чому не можу :rotate:
EuGENiy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Може хто підкаже. Хочу купити на Алегро в Польщі. Доставку роблю через Міст експрес. А тут продавець уперся- тільки наложкою. Звернувся до одних ціну сказали 2800. Якщо б Містом вийшло б 1500. Ну таке. :-/ Може порадите якусь доставку?
Михаіл
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

murzik: 16.09.2022 20:39 хто юзав HD Videobox на андроід тв? не працює, чомусь, напевно ру русерс і заблочили?
Як варіант, можеш спробувати LazyMedia Deluxe. Перейшов до них після закриття hd videobox. Як на тв, так і на смартфоні ним користуюсь. За невелику плату купив преміум, реклами нема. Спочатку було важко звикнути, але зараз все чудово.
Mr_Volan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а у меня странный вопрос, есть be quiet! PURE ROCK SLIM с вентилятором 92*92*25, которые крепятся железными скобами, я бы хотел поставить 92*92*15, да еще и два штуки... С чего можно использовать проволоку для изготовления этих крепежных скоб? В поддержке говорят что есть только скобы для 25 мм вентиляторов
https://images.app.goo.gl/f34ixWAjUEcsmQX37
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На ібеї є товар, котрий я хочу купити, але котрий не відправляють в Україну. Зато можна доставити до ЄС або Штатів. Через яку країну мені краще махач зробити щоб не напоротись на подвійні митні податки? США?

Відправлено через 2 хвилини 5 секунд:
Або порекомендуйте посередника напряму з Японії
Михаіл
Junior
Аватар користувача
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Я купляв звукову карту creative з офіційного магазину. В Україну доставки не було. Посередника вибрав новапошта. Переплата була невеликою.
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 27.09.2022 15:46 На ібеї є товар, котрий я хочу купити, але котрий не відправляють в Україну. Зато можна доставити до ЄС або Штатів. Через яку країну мені краще махач зробити щоб не напоротись на подвійні митні податки? США?

Відправлено через 2 хвилини 5 секунд:
Або порекомендуйте посередника напряму з Японії
Через Беларусь
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: 27.09.2022 15:46 На ібеї є товар, котрий я хочу купити, але котрий не відправляють в Україну. Зато можна доставити до ЄС або Штатів. Через яку країну мені краще махач зробити щоб не напоротись на подвійні митні податки? США?

Відправлено через 2 хвилини 5 секунд:
Або порекомендуйте посередника напряму з Японії
Я через Штати беру. Тільки треба, щоб у посередника був склад (адреса, на яку ти замовляєш) в в штаті, де немає податка на покупку.
murzik
Member

Повідомлення

лікарняний. в амбулаторії нічого не дали, сказали - у відділі кадрів є доступ до якогось там сайту, вони там все побачать
а військомату що показати, чого я у вівторок не явився? :D
Міністерство охорони здоров’я наказом від 25.03.2022 № 522 (далі — Наказ № 522) внесло зміни до наказу МОЗ від 01.06.2021 № 1066 й врегулювало роботу з електронними та паперовими листками непрацездатності.

Паперові листки тимчасової непрацездатності видаватимуть до 01.01.2023 року у п’яти випадках, а саме:

коли потрібно продовжити чи закрити листок непрацездатності, який видали у паперовій формі до 01.10.2021;
якщо сплив термін, протягом якого лікар може внести зміни до медвисновку про тимчасову непрацездатність в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я. У такому випадку рішення про видавання листка непрацездатності приймає лікарсько-консультативна комісія закладу охорони здоров’я, а за її відсутності — головний лікар закладу;
у випадку усиновлення дитини: протягом двох місяців з дати її народження, зазначеної у свідоцтві про народження. Листок непрацездатності видають на підставі рішення суду про усиновлення та свідоцтва про народження;
якщо виникли технічні проблеми з передаванням даних та неможливо сформувати е-лікарняний протягом семи днів з дати створення медвисновку про тимчасову непрацездатність до усунення таких проблем.
якщо доступ користувачів електронної системи охорони здоров’я до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я зупинять у встановленому порядку.
Sachem
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

murzik: 28.09.2022 21:04у відділі кадрів є доступ до якогось там сайту
У тебя тоже есть portal.pfu.gov.ua
murzik: 28.09.2022 21:04а військомату що показати, чого я у вівторок не явився?
Военкомату всё равно, если таки пришел
murzik
Member

Повідомлення

Sachem
клас, спасибі! є і лікарняні листи, і стаж і ЗП моя :weep: перша зп серпень 2011 року 465,66 до вирахування податків :lol:
Nemo4k
Member

Повідомлення

Куди писати в мене є питання по темі 144 герца чи підійде видяха rtx 3050 для 144 герцовки монітора ?
BattleCru
Member
Звідки: Тернопіль

Повідомлення

Nemo4k
На робочому столі буде, в іграх, як на мене дуже сумнівно. Питати, як мінімум тут:
спойлер
viewtopic.php?f=5&t=4663
якщо монік вже є.
спойлер
viewtopic.php?f=11&t=11978
якщо немає. Але, на мою думку першого посилання вистачить.
Відповісти