Странные вопросы и точные ответы

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 29.11.2021 09:50 відділ кадрів просить військовий квиток, а у мене прописне :gigi: 31 рік. хтось має такий досвід? будуть нагинати капітально в військоматі? Медогляд потрібно буде проходити?
Какой медосмотр?))) на медкомиссии больных нет (знакомого с одним глазом искусственным тоже забрать хотели)
murzik
Member

Повідомлення

7mindfields: 29.11.2021 10:01
murzik: 29.11.2021 09:50 відділ кадрів просить військовий квиток, а у мене прописне :gigi: 31 рік. хтось має такий досвід? будуть нагинати капітально в військоматі? Медогляд потрібно буде проходити?
Какой медосмотр?))) на медкомиссии больных нет (знакомого с одним глазом искусственным тоже забрать хотели)
просто у мене купа болячок без оф. діагнозу або в процесі діагностики. я так розумію, в військовому квитку буде стояти категорія придатності, і призвати лише на випадок війни. ччи варто цим перейматися і проходити повний медогляд з постановкою діаагнозів, а потім вже йти по квиток? якого формату "медична довідка" їм потрібна?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Не дадуть тобі ніякий військовий квиток поки не відслужиш. Видадуть тимчасову довідку на скількись там років з відомостями про облік і пригодність.
murzik
Member

Повідомлення

Scoffer
Га? Після 27 на строкову не призивають
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Можеш записатись на контрактну :laugh:
Без служби війського квитка не буде, логічно ж.
Буде довідка що не служив і наскільки придатен якщо знадобишся. Для роботодавця вона, очевидно, годиться.

Відправлено через 2 хвилини 45 секунд:
При чому якщо не остання категорія, де безрукі і безногі, то довідка тимчасова на 5 чи 10 років, забув вже. І кожні ці роки потім знову оновлювати папірець через медкомісію.
Востаннє редагувалось 29.11.2021 10:31 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
murzik
Member

Повідомлення

Scoffer
Ааа, поняв) в обшим потрібно всі діагнози спочатку зібрати а потім їхати
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Scoffer: 29.11.2021 10:30Без служби війського квитка не буде, логічно ж.
Я не служил и военный билет есть, во чудеса :D
Не взяли по состоянию здоровья :)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grava
Перечитай що саме в тебе є. У тебе там написано щось типу "Довідка (взамін військового квитка)"
Військовий квиток видається або по факту призова, або по факту зарахування в запас наприклад після військової кафедри. Всі інші варіанти, м'яко кажучи, не легальні.

Відправлено через 7 хвилин 46 секунд:
Ну або у тебе те, що називали раніше білий білет - абсолютна непридатність до військової служби через реально тяжкі невиліковні захворювання.

Відправлено через 4 хвилини 28 секунд:
Мене просто самого відправляли в тимчасовий запас до 27 років за станом здоров'я. Прям так і написано було в приписному. А після я приперся в військомат, видали довідку, і все, іди гуляй, прийдеш через 10 років.
Востаннє редагувалось 29.11.2021 10:54 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
murzik
Member

Повідомлення

Scoffer
історія така - навчання до 24. в 25 був на медогляді у них. Потім Яникович відмінив призов, в 27 відновили, ніхто не звав.
у мене в процесі діагностики - травма колінного суглоба, хронічний панкреатит, алергічний холодовий риніт\викривлення перетинки, астигматизм ока. Придатний :laugh: Отримати діагнози займе час, а відділл кадрів вже теребить мозок, їхати без діагнозів чи краще з ?
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer
wut?

murzik,
нагинати не будуть. Але час займе. + врахуй, що там прийомні дні і години. Медкомісію пройти треба буде, бо це процедура така, після припишуть якийсь допуск.
Можеш зразу зробити фотки, бери копії паспорта, інд. кода і диплома про вищу, якщо є.
Отримаєш військовий квиток. Призивати нікуди не будуть. Хіба шо в тер оборону на учбові збори на тиждень, але це якщо будуть якісь навчання і ти підходиш. Тебе взагалі на держ роботу без військового квитка взяти не могли.

і в військоматі бери довідки для роботи, тоді ці дні як робочі зарахують
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
Шо вут
ось у типа точно така сама бумажка як і у мене
https://www.kharkovforum.com/showthread ... 732&page=7
і така ж сама причина - не взяли за станом здоров'я, але і не зняли з обліку. Бо у них там кілька категорій, і знімається лише остання, де повинні бути зовсім хворі.
З цією бумажкою і на роботу приймають, і закордоні паспорти видають.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer
Я робив військовий квиток в 27 чи 28, і отримав зразу військовий квиток. До того не служив і на кафедрі не був.
і є різні категорії, дехто в мирний час непридатний, а в військовий придатний, і в особливий період, який зараз триває, може навіть на контракт піти. Військовий квиток видають.

І всі повнолітні повинні мати військовий квиток, з 14 чи 15 року облік військовозобов'язаних зробили суворішим, тепер роботодавці мають обов'язок і у себе вести облік.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
У мене ця бумажка 16го року. Після того змінив кілька робіт і отримав новий закордоний паспорт. Всіх все влаштовує.
Ну і чого б не влаштовувати, якщо вона в військоматі і видана з усіма підписами і штампами.
murzik
Member

Повідомлення

в общим завтра їду як є :rotate: там все розкажуть. якщо є скарги, повинні направити до профільного лікаря
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 29.11.2021 15:46 в общим завтра їду як є :rotate: там все розкажуть. якщо є скарги, повинні направити до профільного лікаря
С теми хворями, что ты перечислил ранее, ты вообще из больницы вылезать не должен, а ты сомневаешься, направят на диагностику или нет
Grava
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

Scoffer
Зачем мне что-то перечитывать, если я знаю как военный билет выглядит? Там четко написано о зачислении в запас по состоянию здоровья :)
N1amn
Member

Повідомлення

Подскажите какие есть варианты покупки товара из Польши?
Помню когда то давненько даже тут на форуме было обьявление с предоставлением такой услуги.
murzik
Member

Повідомлення

N1amn
Нова пошта, якщо магазин підтримує доставку
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Scoffer: 29.11.2021 10:49 Grava
Перечитай що саме в тебе є. У тебе там написано щось типу "Довідка (взамін військового квитка)"
Військовий квиток видається або по факту призова, або по факту зарахування в запас наприклад після військової кафедри. Всі інші варіанти, м'яко кажучи, не легальні.
Немає вже цієї хрені. Вона існувала десь з 2007 до 2020. До того видавали повноцінний квиток.
Ці довідки військомати зараз активно вилучають міняючи на військові квитки, бо на багатьох їх власників навіть приписного немає - їх знищили у 2012 році.
Сама довідка буде дійсною до твоєї наступної явки у військомат. Але будь уважний - вони намагатимуться одразу її вилучити ще не видавши квиток.
І стаття про непридатність до служби, яку впишуть у квиток, може бути суттево м'якшою за ту, що у довідці. Замість "не придатний до стройової служби у мирний та військовий час", там може бути стаття з розшифровкою "не придатний до стройової служби у мирний час".
murzik: 29.11.2021 15:46 в общим завтра їду як є :rotate: там все розкажуть. якщо є скарги, повинні направити до профільного лікаря
Я тобі так скажу - їхати все одно треба, але не сподівайся на якусь увагу від медичних працівників на комісії військомату.
Строкова служба тобі вже не загрожує, але вони не бачать ні напісліпих, ні напівглухих - це для них не є проблемою.
спойлер
Прямо у профільного лікаря, наприклад окуліста, треба скаржитися у повний голос і бажано мати якийсь єпікріз з профільного відділення медичної установи.
Якщо єпікрізу немає на руках, то все одно доведеться його потім привезти. Але це канає лише якщо він в тебе вже є десь дома.
Якщо скарги є, а епікрізу виданого раніше немає, то комісію ти все одно пройдеш у той же день.
Якщо ти не будеш згоден з її висновками, то правильно вчинити так - сімейний лікар дає напрямок у областну лікарню до профільного відділення по твоїй самій серйозній болячці.
Лежиш там біля двох тижнів (або робиш вигляд, що лежиш) - отримуєш висновок на руки / копіюєш для сімейного лікаря і військомату / оригінал залишаєшь собі.
EuGENiy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

N1amn: 29.11.2021 17:52 Подскажите какие есть варианты покупки товара из Польши?
Помню когда то давненько даже тут на форуме было обьявление с предоставлением такой услуги.
Міст експрес.Часто користуюсь
Відповісти