Бокс

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
DaKaR
Member
Аватар користувача
Звідки: Terra Incognita ака Житомир

Повідомлення

Только бокс, никакой политики и прочего непотребства, без флуда злостного
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

povel:Не считаю мейвезера круче риго в плане техники и защиты
значит плохо считаете, либо - профан ( посмотрите все бои Флойда с переходами в категории и реальную защиту + реакцию на атаки )
P/S: по поводу техники - соглашусь частично (ибо у нашей школы корни росли изначально от любителей * от туда с пониманием другого мира (профи) и надо отталкиваться :yes:
povel
Member
Аватар користувача
Звідки: Кривой Рог Украина

Повідомлення

Sergey771
Просто взять любительскую карьеру: у ригондо 400 боев и 8 поражений у мейвезера 90 и 6. Хотя может мей все таки в защите получше.
Sergey771
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

povel:Просто взять любительскую карьеру
а вы не берите!.., а просто имейте - представление ( то бишь занимайтесь и выступайте *тренируйтесь и живите этим) ;)
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Тема смотрю сдохла совсем, 1,5 года тишина. По запросу бокс 5 страниц обсуждений бокс/ритейл упаковки. Что нет на сайте настоящих мужиков любителей бокса?
Как Вам сегодняшний бой? На youtube есть запись от Интер, крайне не рекомендую ее смотреть, качество отвратное, все в слайд шоу.
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

zmax
Очікувано легко.
Enigma_27
Member

Повідомлення

zmax:Тема смотрю сдохла совсем, 1,5 года тишина. По запросу бокс 5 страниц обсуждений бокс/ритейл упаковки. Что нет на сайте настоящих мужиков любителей бокса?
Как Вам сегодняшний бой? На youtube есть запись от Интер, крайне не рекомендую ее смотреть, качество отвратное, все в слайд шоу.
Есть любители, но мне в облом тут отвечать))) :super:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

увидев название темы, я подумал здесь обсуждают боксовые кулера
теперь ясно почему тема совсем дохлая :laugh:
M1Z0
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Интересно что сейчас украинский бокс живее всех живых, а тема дохлая)
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Український профі бокс зараз на тому рівні, на якому мегапопулярний футбол українського розливу ніколи не був.
На разі є дві новини: гарна й погана.
Погана - на жаль Усик травмувався і його дебют в тяжах затримається на декілька місяців. Хоча Саню, в якості наступного суперника після Енді Руїса, розглядав олімпійський чемпіон та мультичемпіон світу То Ні Джо Шуа.
Гарна
Зображення
Ломаченко отримав шанс поборотися за 3-й титул чемпіона світу по версії WBC в бою за вакантний пояс з обов'язковим претендентом англійцем золотим олімпійцем Люком Кемпбеллом. Попри всі небажання промоутера англійця містера Херна старик Боб зміг домовитися з Маурісіо Сулейманом, здається, навіть, проти правил, коли на вакантний пояс не може претендувати чемпіон по другій версії. Бій буде збирати аншлаг в Англії.
Пu3дюка Теофімо старина Боб збирається вести на іншого чемпіона по версії IBF Річарда Коммі, щоб потім замутити мегагрошовий бій за звання абсолютного чемпіона світу між Ломою та переможцем Коммі-Лопес.

Так що шановні поціновувачі боксу нас, українців, цей рік може дуже порадувати в плані неймовірних досягнень наших боксерів (не дивлячись на неприємну затримку, що виникла у Усика). Лома в кінці 2019 на початку 2020 може мати змогу стати абсолютом, як він цього й бажає після звершень його кума.
Успіхи ж Сані будуть залежати від його швидкого та повного відновлення. Один бій в цьому році він має провести. Головне, щоб бій з Джо Шуа не організували на період року з православними постами, а то Усик замість тренажерного залу буде православні храми відвідувати (та ще й дієти треба дотримуватися).
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Какой шикарный бой был. Смотрите , равнодушным никто не останется! Наверное лучшее, что я видел, за последний год.
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Сало - сила, спорт - могила?! ;)
Товстий троллінг
Зображення
Зображення
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

спойлер
Anchoret
Да кто бы мог подумать, что мелкий толстый мексикашка отмудохает здорового ниггу с длиннючими руками несколько раз в особо извращенно форме. в какой то новости прочитал что плечо на ставках было 1к15 на Энди. Кто-то озолотился. Я радовался и хлопал в ладоши после боя как ребенок)
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

zmax
to be continued
zmax:Да кто бы мог подумать
А чому більшість взагалі не давали шансів бурітосу?
Енді і в попередніх боях показував незламність духу та високу ручну швидкість. Ентоні боксував до цього тільки вдома.
Згадай останній спурт Джошуа в бою з Кличко, коли він жодного разу не попав (все пішло або в блок, а бо в повітря), але рефері зупинив бій.
Тепер Джош і сам поплатився тією ж монетою (мається на увазі момент зупинки бою). Хотів потягнути час, виплюнувши капу, розвернувся та пішов спочити у куті, спершись на канати. А рефері, то не британський. Хоча разів два міг встигнути до 10 відрахувати. Та все ж зупинив із-за пасивної реакції на питання рефері.
В Британії, як і в бою з Кличко це трапилося, рефері дав би Джошу час на відпочинок і не зупинив би бій.
Тепер, здається, багатьом стало зрозумілим прислів'я, що "вдома й стіни допомагають". Не обов'язково прямо підкупляти рефері. Достатньо, щоб арбітри суперечливі ситуації судили на користь домашнього бійця.
Це, що стосується зупинки та результату бою.
Щодо самих подій в бою, то дивно що Джош вирішив змагатися з мексиканським Котигорошком в інфайтингу. Тут гарно б підійшла тактика Кличко/Льюїса, про переймання якої так часто говорив Ентоні, але чомусь не застосовував її на практиці. Плюс відомі проблеми Джоша з його витривалістю після спуртів чи пропущених ударів. Чому він знову так часто спуртував? Останні досягнення Дилдера не давали спокою Качку? А міг би спокійно човником відбігатися відстрілюючись джебом. Десь би й підловив Руїза. Або рішенням взяв би.
Здається, тут цілий комплекс причин цієї поразки британця.
Цікаво буде переглянути реванш. Чи зможуть вони затягнути Руїза до Британії, щоб отримати перевагу домашнього суддівства? Чи знову буде США?
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

мне кажется джошуа был под веществами или перед боем дня три бухал безбожно: постоянно с его лица не сходила улыбка :laugh:
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

спойлер
Anchoret:А чому більшість взагалі не давали шансів бурітосу?
потому что Джошуа чемпион с 4-мя поясами, 22-0-0-0 (21 КО) как никак было до последнего боя.
anatolikostis:мне кажется джошуа был под веществами или перед боем дня три бухал безбожно: постоянно с его лица не сходила улыбка :laugh:
да там чистых нет.
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

zmax
to be continued
zmax:потому что Джошуа чемпион с 4-мя поясами, 22-0-0-0 (21 КО) как никак было до последнего боя
... з 3-ма поясами (що там за 4-й міг бути, якийсь малозначний IBO мабуть - не цікаво, та й не має він суттєвого значення). Абсолютного чемпіона на сьогодні визначають 4 пояса (WBA, WBC, IBF та WBO).
Але це аргумент лише для того, щоб Джош був фаворитом. Та не більше.
У того ж Енді Руїза рекорд показує його більший профі досвід (32-1-0 при 22 КО). Та й одну оту поразку він отримав досить спірно в малоцікавому двобої з Паркером, з яким Джош теж провозився досить натужно всі 12 раундів.
Щодо усіх цифр та наявності поясів можна згадати того ж Індонго, який на момент об'єднавчого бою з Кроуфордом мав 2 чемпіонських титула (IBF + WBA) і рекорд 22-0-0 (11 КО). Пояса Джуліус забрав достатньо переконливо у діючих чемпіонів світу на їх же території (спочатку нокаутував Трою, потім впевнено перепрацював Бьорнза, хоча всім відомо суддівство на Британських островах). А ще має суттєву перевагу у зрості. Але все це перераховане не робило його шанси на перемогу 50/50 чи хоча б 40/60.
Тому пояса Джошуа, їх кількість чи тем паче рекорд, то таке. Вони не гарантують перемоги. Лише визначають фаворита.
Я, звичайно, ж не очікував перемоги Руїза, але вважав Енді одним із найбільш сильних суперників серед передтопів. В будь-якому разі він виглядав сильніше за чітера Міллера. До цього ще варто було б додати перший виїзний бій британця, як одну з передумов до виникнення можливих проблем в бою (наприклад, всі ми пам'ятаємо, як 6 років поспіль чемпіонивший по версії WBO Муамер Хукич виїхав якось за межі Німеччини).
Тому робити Джоша фаворитом - нормально, але не давати взагалі шансів Руїзу - м'яко кажучи, некомпетентно. А на форумах та в оглядах боксерських видань Я саме таку некомпетентність напередодні двобою й спостерігав.
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Лома зібрався в ММА?
Трохи анімешок
75058211.gif
75058212.gif
75058213.gif
75058214.gif
75058215.gif
freedom2686
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Бар

Повідомлення

Anchoret
Не думаю. Може просто собі так розважається поки рука не зажила. :-)
Anchoret
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

freedom2686
Чемпіон UFC в найлегшій (56,7 кг) та легкій вазі (до 61,2 кг) американець мексиканського походження Генрі Сехудо схоже задумався про поєдинок з нашим Ломом.
Генрі напередодні твітнув на адресу Васі. Лом за відповіддю в кишеню не поліз...
Якось так загалом і розкручуються різні неочікувані поєдинки
«В минулому боєць UFC, Артем Лобов (13-15, ММА), переміг одноголосним рішенням суддів екс-чемпіона світу Пола Малін'яджі (36-8, Boxing). Як Ви гадаєте, що переможець Олімпійських ігор та чемпіон UFC зробе з боксером Василем Ломаченко?» — написав Сехудо.
«В минулому боєць UFC, Артем Лобов (13-15, ММА), переміг одноголосним рішенням суддів екс-чемпіона світу Пола Малін'яджі (36-8, Boxing). Як Ви гадаєте, що переможець Олімпійських ігор та чемпіон UFC зробе з боксером Василем Ломаченко?» — написав Сехудо.
«Ось тобі приклад, як це може бути» - відповів Лом доповнивши
«Ось тобі приклад, як це може бути» - відповів Лом доповнивши
відосом з останнього свого бою
«Ми всі знаємо, що сталося, коли ти в останнє бився зі справжнім мексиканським воїном. І чию руку підняли тоді?» - не вгамовується чемпіон UFC.
«Ми всі знаємо, що сталося, коли ти в останнє бився зі справжнім мексиканським воїном. І чию руку підняли тоді?» - не вгамовується чемпіон UFC.
«Так ти ж взагалі не шариш в боксі» - відповів Вася.
«Так ти ж взагалі не шариш в боксі» - відповів Вася.
«Я розуміюся на тому, як битися та як перемагати. Я розумію, що ти знаєшся на боротьбі, самбо та вмієш бити ногами. Знаю, що тобі до вподоби ця золота цацька від UFC на твоєму плечі. Але вона належить зараз мені. І в мене є ще одна золота цацька вагою в 9,5 кг. Тож давай битися. Ty ponimayesh'?» - накинув Генрі Сехудо...
«Я розуміюся на тому, як битися та як перемагати. Я розумію, що ти знаєшся на боротьбі, самбо та вмієш бити ногами. Знаю, що тобі до вподоби ця золота цацька від UFC на твоєму плечі. Але вона належить зараз мені. І в мене є ще одна золота цацька вагою в 9,5 кг. Тож давай битися. Ty ponimayesh'?» - накинув Генрі Сехудо...
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Попиарится за чужой счет милое дело. Не он первый, не он последний.
Відповісти