Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif
Вживані, біс з ними, теж можна. Евро 4 не так принципово по викидам відрізняється від євро 5. Фізично це взагалі ідентичні двигуни з різними мізками.
Але вони, б/в, мають відповідати заводським стандартам, а не просто чадяще смердяче корито. Тобто пройти ТО.

Я про те, що умови повинні бути однакові. Ні в які ворота не годиться що нові євро 6, а б/в євро 2.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дизель евро-6 по уровню выхлопа соответствует бензиновому евро-4, а дизель евро-5 бензиновому евро-3. Но почему-то фапают на евро-5 не учитывая тип двигателя. До бензинового стандарта евро-5 дизелю физически не дотянуться. Слишком грязный тип топлива использует.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

leif: 05.02.2023 22:59наведеш приклад, що ти маєш на увазі під євро-5 машиною за 1к з європи, які мають купувати українці, що хочуть автомобілізуватись?...
але я на Б/В ринку європи не розбираюсь, ти видно в темі, давай подивимось що пропонують за 1к, скидай,
А звідки ж ти в цінах орієнтуєшся про те, що тут дорогі, а там дешеві, що 2009+ рік не підійде, а більш старі якраз підходять в твоєму розумінні "дешевизни"? Тобто або розбираєшся та придурюєшся, або ж навіщо в дискусію вступаєш?
leif: 05.02.2023 22:59тільки не А-клас, будь-ласка, такі машини не відповідають запитам пересічного покупця в Україні взагалі
А Галя балувана. Тож піде на внутрішній ринок і купить там хоч Д-клас. Обслуговувати та заправляти його потім потягне та людина? Чи купити бляху, а в обслуговуванні не витягувати навіть жигулі - це твоя пропозиція навали автівок на українські дороги?
leif: 05.02.2023 22:59я вище навів статистику періоду безмитного ввезення, і українці купують трохи інкаше, 55% авто старше 2007 року.
Ага, дуже показово: під час війни(!), короткостроковий період, коли гребли все, що рухається, а що не рухається, то теж рухали і гребли, щоб встигнути до закриття шари.
А було б обмеження для старих по нормах викидів, як для нових (Євро5), то всього лише гребли б від 2009, і та статистика була б такою: 100% молодше 2008. І головне в цьому: всі авто не гірше Євро5. Ось на це і повинні бути спрямовані обмеження імпорту.
leif: 05.02.2023 22:59продають під 200 тисяч нових пасажирських авто на рік. в Польщі продають по пів мільйона нових авто на рік, і так далі.
Виступаєш за навалу шроту, а в аргумент - продажі нових? Так я не проти того, щоб і у нас заміняти автопарк з середнім віком понад 24 роки шляхом вливання нових, або ж хоча б свіжих автомобілів.

Відправлено через 15 хвилин 31 секунду:
Hum: 05.02.2023 23:29До бензинового стандарта евро-5 дизелю физически не дотянуться. Слишком грязный тип топлива использует.
Просто, якщо для євробляхерів заборонити ще і дизельний Євро5, обмежившись Євро6, то це буде черговий шабаш перед ВРУ і КМУ. Вони ж он вимагають ще древніші тачки (Євро4 і нижче). А з Європи насамперед дизелі і йдуть.
Битки зі Штатів на їх фоні - пукають, як єдинороги :)
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
В Европе бензы евро-3, прошедшие то, до сих пор а законе поэтому владельцы и не спешат от них избавляться, а если и продают то существенно дороже дизелей.
Сарацинов
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hum: 05.02.2023 23:55 SergN
В Европе бензы евро-3, прошедшие то, до сих пор а законе поэтому владельцы и не спешат от них избавляться, а если и продают то существенно дороже дизелей.
Та ні. Їздять на електричках, гольфах дизелях і т.д. Ніхто не ганяється за старими бензолахами з "воронками" в баку.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Hum: 05.02.2023 23:55 SergN
В Европе бензы евро-3, прошедшие то, до сих пор а законе поэтому владельцы и не спешат от них избавляться, а если и продают то существенно дороже дизелей.
550 евро замість 500? і то бо пробіг менший, а не через те що то бензинка...
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mad Dog
550 евро замість 500? і то бо пробіг менший, а не через те що то бензинка...
Это с автосалона поддержанных автомобилей с документами о прохождении то или от какого-то продавана "на ходу"?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 05.02.2023 23:47а більш старі якраз підходять в твоєму розумінні "дешевизни"?
ну дивись, по-перше, я виходжу зі статистики по періоду пільгового ввезення. на відміну від тебе, я вважаю її цілком показовою щодо структури попиту саме в нинішніх умовах (війна та після війни), і то, за майже рік що минув категорія "дешева машина", яку хочуть і можуть купити українці стала коштувати ще менше ніж можна побачити в тій статі і це буде продовжуватись. за період пільгового ввезення середня ціна склала ~4600, а найпопулярніша цінова категорія це машини в районі 3-3.5 тисяч і навіть до 3 тисяч. нині бажана вартість буде ще менше, адже тоді населення тільки почало біднішати, зараз же процес набрав обертів. за моїми спостереженнями і власними оцінками, значна частина машин в цих цінових межах це машини старші 14 років, а отже без євро5. статистика періоду пільгового ввезення каже 55% до 2007 року, от десь так і є.

по-друге, ось ще статистика:
спойлер
Зображення
цінові категорії, які дійсно цікаві ринку цілком зрозумілі. за 9 місяців що минули, знову ж таки додавай до усіх стовпчиків в лівій частині графіку, віднімай від тих що правіше. я ж пишу в контексті обговорення про автомобілезацію тих, у кого машини ще немає і, як здається мені, в першу чергу з фінансових причин. відповідно цих людей можна зацікавити пропозиціями десь 3 тисячі під ключ в Україні. яких років будуть ці машини показав період пільгового ввезення, як на мене.
SergN: 05.02.2023 23:47А Галя балувана. Тож піде на внутрішній ринок і купить там хоч Д-клас.
добре давай, хоч з А-класом, хоч як. євро5 машини за 1к євро, які ти пропонуєш купувати українцям без авто, в першу чергу в регіонах. чекаю приклади.
SergN: 05.02.2023 23:47 а в аргумент - продажі нових?
ти не зрозумів на яку частину твого повідомлення я це відповів? перечитай ще раз уважніше і не пересмикуй.
Востаннє редагувалось 06.02.2023 14:07 користувачем leif, всього редагувалось 1 раз.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 06.02.2023 14:02зі статистики по періоду пільгового ввезення
в одне місце цю статистику, вона робилась явно не під звичайний люд, особливо коли бачив як під сервісним стояла Альпіна за 200к+ :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
нє ну якщо ти бачив одну альпіну, тоді все ясно :laugh:

що значить "статистика робилась"? у тебе є інша, то давай її сюди. то, що ти бачив одну-дві-десять машин це не показово і не цікаво.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif маючи двигло 4,4л та вартість в 200к євро за звичайних умов це типу 60+ податку, це десь 30 блях по 3к :laugh:

хочете закони Європи по екології в нас, для початку потрібно підтянути зп людям, щоб мали можливість міняти рухлядь на нове, а не давайте введем, а там як піде .. :lol:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
зачекай, розмова іде про те, що SergN стверджує, що нереалізований попит українців на авто в категорії ~3к баксів можна повністю задовольнити машинами з євро5. ба більше, він запевняє, що такі машини коштують навіть 1к. я от сумніваюсь, думаю, що не вийде і для такої автомобілезації доведеться залучати авто старше 14 років. але почекаємо прикладів :popcorn:
Востаннє редагувалось 06.02.2023 14:32 користувачем leif, всього редагувалось 1 раз.
Mad Dog
Member

Повідомлення

Hum: 06.02.2023 13:48
Mad Dog
550 евро замість 500? і то бо пробіг менший, а не через те що то бензинка...
Это с автосалона поддержанных автомобилей с документами о прохождении то или от какого-то продавана "на ходу"?
Зараз взагалі не знаю кому таке треба. В останній місяць роботи нульового розмитнення, коли з Європи вигребли все дешеве що могло їхати, були куплені перша Фабія та четвертий Гольф, щось за 700 та 800 евро. Це все на автомайданчиках вживаних авто у Німеччині з дійсним TUF (ТО). Десь рік тому я особисто був на таких майданчиках. 4 гольф, автомат, біля 150к пробігу віддавали за 600 евро. Але таких цін ви як правило в інтернеті не побачите.

Зараз ціна доставки у порівнянні з минулим роком сильно підросла... взагалі нема сенсу таку старину везти.

Отправлено спустя 9 минут 4 секунды:
leif: 06.02.2023 14:31 Hells Angels
зачекай, розмова іде про те, що SergN стверджує, що нереалізований попит українців на авто в категорії ~3к баксів можна повністю задовольнити машинами з євро5. ба більше, він запевняє, що такі машини коштують навіть 1к. я от сумніваюсь, думаю, що не вийде і для такої автомобілезації доведеться залучати авто старше 14 років. але почекаємо прикладів :popcorn:
Я хочу ~1к бакс машину евро6! Є тут хто не хоче таку машину? Диви який шалений попит. Починай задовільняти наш попит. :lol:
Востаннє редагувалось 06.02.2023 14:41 користувачем Mad Dog, всього редагувалось 1 раз.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif да не найдеш ти такої к-ті євро5 щоб перекрити ту к-ть совкового та іншого автохламу що ще є на дорогах. А в 14 річному від євро5 мабуть лише одна назва :dontknow:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
я ж за то і кажу. я думаю, якщо ми обмежуємо ввезення вживаних машин євро5, подальша автомобілезація йтиме відчутно повільніше (особливо в нинішніх економічних умовах) і рівня 400-500 машин на 1000 людей ми досягнемо ще дуже не скоро, а мені видається цей показник бажаним і корисним для України. SergN пропонує обмежити вживане тільки євро5 з екологічних міркувань, взагалі підвищення кількості авто в Україні в ~2 рази вважає недоцільним, якщо воно відбудеться за рахунок машин без євро5.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif зараз вже по суті паралельно чим набивати, його просто потрібно набити, коли чи якщо виліземо з дупи тоді і можна думати як вийти на євронорми по викидам, зараз і техогляд не в планах.
Mad Dog
Member

Повідомлення

leif: 06.02.2023 14:50 взагалі підвищення кількості авто в Україні в ~2 рази вважає недоцільним
Тут би зрозуміти нафіга нам в два рази більше машин на дорогах. Інфраструктура до цього не готова. Демографічна та економічна срака.
У нас вже третина населення пенсіонери, Чверть діти. Якщо вийти на показник 500 авто на 1000 населення, а це більше ніж у Києві до війни, то це повинно бути у кожного дорослого по автівці, і ще у кожного 3 чи 4 пенсіонера. При чому перекос не на користь громадян в активному віці тільки підсилюється.

Нахіба воно треба? Тим паче зараз, коли багато хто працює віддалено. У нас на сім'ю до війни було одне авто, і те могло тижнями стояти.
Якийсь маразм. При чому нащо таке робити і де ще була така практика в сучасному світі ніхто не може сказати.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

leif: 06.02.2023 14:02на відміну від тебе, я вважаю її цілком показовою щодо структури попиту саме в нинішніх умовах (війна та після війни)
На відміну від тебе, я ж вважаю її цілком непоказовою для мирного періоду. Ситуація, коли щось може прилетіти на подвір'я і знести всі припарковані автівки, або ж по інших причинах доведеться викинути авто - це той фактор, що підбиває до купівлі чогось дешевого, на відміну від періоду, коли можна вільно планувати мирне майбутнє.
leif: 06.02.2023 14:02за моїми спостереженнями і власними оцінками, значна частина машин в цих цінових межах це машини старші 14 років
Тобто від мене пруфів вимагаєш, а сам "власні оцінки і спостереження" у відповідь? :D
leif: 06.02.2023 14:02по-друге, ось ще статистика:
спойлер
цінові категорії, які дійсно цікаві ринку цілком зрозумілі
Так нічого, що сам наводиш ту статистику, якої хотів від мене про структуру пропозиції на внутрішньому ринку? Ось тобі: хочеш дешеве - воно все на внутрішньому, бери. Хто і чому його продає - то вже інша справа, може, переходить в більш дорогі категорії з завозом амеробитка чи нової Альпіни, а може, на відміну від твоїх хотєлок його автомобілізувати за будь-яку ціну, просто вирішив покинути ряди автовласників.
leif: 06.02.2023 14:31SergN стверджує, що нереалізований попит українців на авто в категорії ~3к баксів можна повністю задовольнити машинами з євро5. ба більше, він запевняє, що такі машини коштують навіть 1к. я от сумніваюсь
Ти хоч розумієш, навіщо цифра "від 1кєвро" називалася? Саме тому, щоб не гралися з подальшими визначеннями, за яку ж таку ціну бідному (в прямому сенсі) українцю треба надати автомобіль з-під жопи бюргера, який він гидує взяти від іншого українця. Чи це 3к, чи 4к, чи інша? Тому і названо, що від 1к там пропозиції висять автівок періоду Євро5. А те, що ти загидуєш автівку ціною 1.5к 2009 року, то так само запльовується якась 20-річна євробляха, яка о, нарешті, стає доступною тому українцю з цінником на 600 євро меншим. І перша за визначенням матиме в ресурсі ще 5 років експлуатації до стану другої.
leif: 06.02.2023 14:50і рівня 400-500 машин на 1000 людей ми досягнемо ще дуже не скоро, а мені видається цей показник бажаним і корисним для України. SergN пропонує обмежити вживане тільки євро5 з екологічних міркувань, взагалі підвищення кількості авто в Україні в ~2 рази вважає недоцільним, якщо воно відбудеться за рахунок машин без євро5.
Так, вважаю. Як досягнення цього показника не є якимось благом, так і особливо, досягнення його шляхом насичення ринку димогенераторами, що своє віджили. В результаті сам пропонуєш з ними потім боротися, і українці за твоїм рецептом заплатять набагато більше (всі - здоров'ям, а ті, хто понесли гроші за євробрухт - ще і на більш швидкій заміні автомобіля).
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN: 06.02.2023 16:19від мене пруфів вимагаєш
не пруфів, а прикладів. ти пишеш:"євро5 машини коштують від 1к", я відповідаю "наведи приклад". ти зливаєшся.
SergN: 06.02.2023 16:19Так нічого, що сам наводиш ту статистику, якої хотів від мене про структуру пропозиції на внутрішньому ринку?
в якому місці я хотів цієї статистики? я заперечував, що внутрішня пропозиція кількісно забезпечить зростання автопарку України з ~10млн до 20млн.
ціновий розподіл я скидаю, щоб підкреслити за яку ціну Українці реально можуть і хочуть купити авто. а які саме авто купуються за ці гроші продемонстрував період пільгового ввезення. я був би не проти, якби період пільгового ввезення продовжили в тому вигляді в якому він був на початку війни, а це означало б ввезення 55% машин старше 2007 року, проти якого ти виступаєш.
SergN: 06.02.2023 16:19який він гидує взяти від іншого українця
до чого тут гидує? по перше цих автомобілів недостатньо, по-друге ці автомобілі в європі дешевше. було б їх вдосталь в Україні по таких же цінах і в такому ж стані, хто б в ЄС за ними їздив поки був пільговий період.
SergN: 06.02.2023 16:19загидуєш автівку ціною 1.5к 2009 року, то так само запльовується якась 20-річна євробляха,
нехай українці самі вирішують що їм краще і доцільніше купувати в скрутні часи, я от за це. я цілком розумію твою екологічну/антиметалобрухт позицію, вона в принципі достатньо добре артикульована в суспільстві, просто я її не підтримую в нинішніх умовах.
SergN: 06.02.2023 16:19досягнення цього показника не є якимось благом
ну а я вважаю навпаки. зараз же взагалі тебе має все влаштовувати, бо пільгового періоду більше не передбачається, завезення старих автівок дуже дороге, показники автомобілезації, мабуть, навіть рухаються в зворотньому напрямку, скоро витягнемо на 200 авто на 1000. екологія в пріорітеті.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

leif: 06.02.2023 16:53не пруфів, а прикладів. ти пишеш:"євро5 машини коштують від 1к", я відповідаю "наведи приклад". ти зливаєшся.
Так це ж ти тут заяви спочатку робив, що бідному українцю в Європі не знайти дешеву Євро5-машину, а потім з'їхав, заявивши, що в цінах не розбираєшся. От і чекаю, як людина може активно і тривалий час спорити на тему, в якій сама призналася, що не розбирається :D . Продовжить далі безаргументовано спорити? Мені з самого початку хотілося лінк надати, щоб тикнути носом опонента в реальність, але цікава вищеописана здатність людини підтримувати "дискусію" по невідомій їй темі )
leif: 06.02.2023 16:53ціновий розподіл я скидаю, щоб підкреслити за яку ціну Українці реально можуть і хочуть купити авто
Різницю між попитом і пропозицією розумієш? Ти скинув розподіл цін ПРОПОЗИЦІЇ! Хочеш дешеве авто - ось не менше половини внутрішного ринку для тебе.
leif: 06.02.2023 16:53по перше цих автомобілів недостатньо
Доказом цього була б відсутність їх в продажу, а їх он більшість на ринку. Тому такий аргумент - мимо.
Тому тут все дзеркально навпаки до твоєї позиції: українці, які хочуть купити щось дорожче за 10к (відповідно, свіжіше за 15-річну машину), мають звертатися на зовнішній ринок, бо всередині пропозиції обмаль. А для дешевих її тут ... та майже вся.
leif: 06.02.2023 16:53нехай українці самі вирішують що їм краще і доцільніше купувати в скрутні часи
Так я з цим не спорю. Їжа, одяг, тепло... - це все про скрутні часи. А купівля автомобіля, та ще і перебирати цим - це вже не про скруту.
leif: 06.02.2023 16:53екологія в пріорітеті.
Була б вона в пріоритеті, то існувала б заборона ввозу євробрухту. І навіть в часи непродуманого рішення про безмитне ввезення всім підряд всього підряд мали б завезену приблизно ту саму кількість автомобілів (може, на кілька % менше), але свіжіших і більш екологічних.
Відповісти