Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 19.10.2022 16:40
Rostislandr: 19.10.2022 16:26брать планирую за бугром
смисл брати за бугром є коли прайс починається з 10, а все що 3-4 такий же трешняк як і у нас ;)
Эх, я ж не просто так написав про "певну категорію людей", якщо пан все вірно зробить, тому йому вистачить і на розтаможку для цієї категорії))))))
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

Rostislandr: 19.10.2022 16:26И пан выше прав, брать планирую за бугром
а пан не подумал сразу уточнить этот ничего не значащий нюанс?
за 3-4 евро в Польше/странах Балтии будет совсем иной выбор. В категории 15+ лет выбор будет очень широкий. Главное не забывать, что обслуживание какого нибудь старого пассата В5 или какой нибудь старой ауди в С5 кузове спокойно может стоить 1к+ евро /год.
Engineer_1988: 19.10.2022 13:47Лучше старую иномарку, но с кондиком, комфортом...и обязательно автомат.)). ручка ой как неудобно в город. услових...
О да. Барин знает толк в извращениях :super: В 4 евро даже меган2 влазит только с пробегом 400+
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Engineer_1988: Ви мабуть давно були в Південних регіонах. Тут немає чистих доріг, в основному гололід, чи сніжок з коркою льоду під ним, з перепадами температури.., дорроги чистятьрідко або взагалі через дня 3-4 авто розбивають колії... І єврозима ніяк не підійде.... Я ж вище не даром запитував за NOKIAN Hakkapeliitta R3, яка дійсно чудово себе веде в наших умовах, навіть рашкине виробництво....але хотів дешевш. аналог....
Так, давненько не був взимку B-) ...А гума, саме тому й порадив ту модель. Дуже м'яка - тактильно реально аналог Hakka R3 :up: Побачимо як буде в реальних умовах.
До-речі, взяв другу на жигу 99-ку комплект 185/60/14 по 1474грн.
Вкладення
20221009_175537 — копия.jpg
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Rostislandr
кіа rio
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

leif: 19.10.2022 13:08 Yaroslav
мені єврозими цілком вистачає, але так, це, звісно, залежить як, куди і коли їздити. за ті 5 зим, що я прожив у Львові, скандинавська гума тут для міста це оверкіл, на мій погляд. за містом, можливо, потрібна, але не всім.
Я їздив багато років на єврозимі - і на мою думку в неї лише один плюс: дозволяє швидко їздити на чистій дорозі, закладати віражі. Ось і все. Тепер взяв цю китайську "скандинавку".
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

st0k
в Европе днем с огнем не найти ни киа ни хёнде. Да и советовать машину на дрыгателе серии G4 это моветон.
0063kk
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax: 19.10.2022 22:47 st0k
в Европе днем с огнем не найти ни киа ни хёнде. Да и советовать машину на дрыгателе серии G4 это моветон.
G4gc передает привет
st0k
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

zmax
я собі взяв в європі за 5к 2013р 62т.км :)
мотор 1.25, жопу возить норм. тіки колодки і тормозні диски змінив. ще й гбо поставив :D
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yaroslav: 19.10.2022 22:29 До-речі, взяв другу на жигу 99-ку комплект 185/60/14 по 1474грн.
Ну щось ви псіханули. У неї зимний розмір як на ладу 2110 — 175/65. 185/60 це для літа.
Щодо Roadmarch Winter X Pro 888, раді цікавості запитав знайомих імпортерів — не радять . Із за специф. протектору, який буде забиватись, не годиться. не знаю... Подивимось..
У мене кум їздив в Карпати на бюджетній lassa, по снігу і ожеледиці каже що чудово тримала, хоча :gigi:
Востаннє редагувалось 19.10.2022 23:16 користувачем Engineer_1988, всього редагувалось 2 разів.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

st0k
я не утверждаю, что их совсем нет. Они есть,но это большая редкость и покупать такую машину большая глупость. Будут проблемы с з/ч и сервисом. В Европе есть свои массовые бюджетные модели. Лично мне симпотична предыдущая мазда 6 в кузове GG их в Европе да еще и дизелей валом. В цене до 4к евро их там есть что выбрать (без учета разтаможек).
Shreder
Junior
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Rostislandr
Dac1a Логан
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Підскажіть гарні розборки в західній частині Україні. ТРеба бампер взяти в колір на форд фієсту
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Engineer_1988: 19.10.2022 17:36Эх, я ж не просто так написав про "певну категорію людей", якщо пан все вірно зробить, тому йому вистачить і на розтаможку для цієї категорії))))))
да ввозь хоть з 0 розмитненням, ціни на машини в Європі піднялись даже на корчі. :laugh:
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Engineer_1988: Ну щось ви псіханули. У неї зимний розмір як на ладу 2110 — 175/65. 185/60 це для літа.
Щодо Roadmarch Winter X Pro 888, раді цікавості запитав знайомих імпортерів — не радять . Із за специф. протектору, який буде забиватись, не годиться. не знаю... Подивимось..
У мене кум їздив в Карпати на бюджетній lassa, по снігу і ожеледиці каже що чудово тримала, хоча :gigi:
Я йому теж говорив, що краще підійде 175/65/14 - але хотілося поширше B-) Ну така справа.
...а що вони мали на увазі - забивається снігом і перестає працювати? Я подивився відгуки на кацапському drive2, то наче непогана гума. Вона під разними брендами продається - Roadmarch, Arivo, Grenlander, ilink - хоча завод один.

З нашого наче цікаве - Estrada Winterri. М'яка (принаймні доки нова), малюнок "скандинавка". Це завод Росава?
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yaroslav: 20.10.2022 09:00 Це завод Росава?
Детище ЗАО «Росава)).
Тільки ворогу її рекомендувати))), їздив на ній років 8 - протектори на місці, а за 6 років вся в тріщинах( хоча умови зберігання чудові, пробіг не більше 8 т..Білшина навіть краща, але вона трішки важка). А дивлячись на ціни - нема сенсу брати укр/рус/біл...
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Engineer_1988: Тільки ворогу її рекомендувати))), їздив на ній років 8 - протектори на місці, а за 6 років вся в тріщинах( хоча умови зберігання чудові, пробіг не більше 8 т..Білшина навіть краща, але вона трішки важка). А дивлячись на ціни - нема сенсу брати укр/рус/біл...
Може за цей час навчилися робити норм - estrada то вже робота над помилками. А усілякі premiorri via magiore - дубове лайно :insane:. Там напевне одна сажа, ніяких компаундів, сіліки.

Я можливо поспішив з заміною шин - було ще досить тепло (15~18), а на педальку іноді доводилось давити добряче. Якось довелося бичка на новому GLE63 поставити на місце :gigi: То трохи підпсував гуму :D
Востаннє редагувалось 20.10.2022 11:42 користувачем Yaroslav, всього редагувалось 1 раз.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

IMG_20221020_113153_599.jpg
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yaroslav: 20.10.2022 11:28 Може за цей час навчилися робити норм - estrada то вже робота над помилками. А усілякі premiorri via magiore - дубове лайно :insane:. Там напевне одна сажа,
Дуже чудова ціна
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Engineer_1988
Так, можна брати :up:
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Yaroslav: 18.10.2022 00:51 Посмотри Roadmarch Winter X Pro 888
Заказал ее, но отказался. Чисто шоссейная шина, для снега не годится(а я все таки катаю и по селам иногда, убитым дорогам).
Высота протектора взяла свое))) - купил Estrada Winterri(сирье Финляндия, надпись есть), свежак 40/22. Хоть и на заводе Росава, но получше на ощупь чем чистая Росава и премиори, посмотрим. Кстати Эпицентр ввесь рф поснимал на утилизацию, причем ввесь асортимент товаров.
Відповісти