Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

tcpdump
фигово выходит, она пишут мягкая, а для лета где +40 в тени бывает это не есть айс... и рисунок не совсем удачный для летних дождичков... не знаю но как по мне то лучше иметь нормальное лето на 3 года и нормальную зиму лет на 5+, но быть уверенным что резина не подведет!
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На люту срань є шипи нокіан хака 9 вже вдіті на колеса. Так минулого року взагалі не перевдівав. Там того снігу було пару тижнів за зиму і мені якраз нікуди не треба.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Scoffer
ты шо в 17 лапти китайца обул?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms: 21.10.2021 21:26лучше иметь нормальное лето на 3 года и нормальную зиму лет на 5+, но быть уверенным что резина не подведет!
А я от не впевнений, що в кліматі де перехідний період займає мало не півроку, чисто літня і чисто зимня резина, котрі в цей перехідний період ніфіга нікуди не їдуть - гарний вибір.
Особисто для себе вирішив, що всесезонка аж поки сніг не випаде + шипи на сракопад. Якщо вже на то пішло, то в ідеалі треба мати три комплекта резини. Я б і три взяв, тільки ще один комплект коліс в гараж не вміститься.
Rabbit-kms: 21.10.2021 21:29ы шо в 17 лапти китайца обул
:spy: з чого ти зробив такий цікавий висновок?
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

https://infoshina.com.ua/michelin-cross ... 55-r16-91v
с такой ценой я буду юзать лето и зиму отдельно - еще на вискарик останется)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Пф, а хто щось казав про економію? :laugh:
Норм всесезонка це завжди дорого.
tcpdump
Member

Повідомлення

Rabbit-kms: 21.10.2021 21:26фигово выходит, она пишут мягкая, а для лета где +40 в тени бывает это не есть айс...
ну тут по регіону треба вибирати. я не думаю що наші київські наприклад колеги зрозуміють що таке +40 в тіні кілька тижнів підряд
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Scoffer
потому что ту модель шин что ты кинул гугл не выдает ниже 17 размера....

какой нафиг переходной в полгода? месяц максимум... конец октября а ночью выще +10, завтра днем ваще до +18 обещают... в дожди когда +10 то лучше на лете ездить, зима хороша тогда когда выше +3 +5 не поднимается днем, всесезонка не рыба ни мясо ибо низя сделать хорошую резину для всего и чтобы она вела себя как лето и как зима...
ты так в себе не уверен что шипы юзаешь?

Отправлено спустя 3 минуты 13 секунд:
Scoffer: 21.10.2021 21:37 Rabbit-kms
Пф, а хто щось казав про економію? :laugh:
Норм всесезонка це завжди дорого.
при чем тут экономия? математика... мне мои 16е колеса комплект новых вышел 8000грн... на зиму у меня 15е диски где зима выйдет еще дешевле... убить час времени на выходных чтобы перекинуть диски не проблема, а на разницу можно шашлычка и вискарика затарить... зато летом уверенно в поворы вхожу, а зимой если вдруг накроет то выгребу (гидромедцентру верить низя, они если угадывают то в запой уходят)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
У тебе шипофобія? :laugh:
Я, здається, декілька раз казав, що 70+% мого пробігу - траса. На трасі по снігу-льоду на липучках? Ага, дуже смішно.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что предлагают:
Даванти
Вреденштейн
Данлоп
Мишлен
Близзак ВРХ

Шо делать?
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Scoffer
шипы не спасут если ездить не умеешь...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms: 21.10.2021 21:45 конец октября а ночью выще +10
Вище, вище, а тиждень назад вода на балконі замерзала :laugh:

У тебе якесь застаріле сприйняття всесезонки. Викинь росаву з голови. Норм всесезонки це не про економію від слова зовсім, вони про продовження літнього сезону до легких мінусів. До -2 там, чи -3, коли вже можна нормально натягнути зимню резину і на наступний день +20 не стане.
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

зацените лучше мастеров парковки:
спойлер
ЗображенняЗображення
серая камрюха запаркована, водителя нет

ЗображенняЗображення
эта мадама вообще перед носом стала, перегородив въезд и выезд на парковку :rotate:
Востаннє редагувалось 21.10.2021 21:58 користувачем Fishnya, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms: 21.10.2021 21:53шипы не спасут если ездить не умеешь...
Ну-ну. А я-то думаю чого в Фінляндії з їх не самим суровим кліматом липучки заборонені як клас.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Scoffer
это ты в шортах новый год не встречал просто...
эээ где ты такое вычитал? там только период указан в который можно шиповку юзать и не более... а зиму можно хоть летом...

Отправлено спустя 9 минут 39 секунд:
Scoffer: 21.10.2021 21:56
Rabbit-kms: 21.10.2021 21:45 конец октября а ночью выще +10
Вище, вище, а тиждень назад вода на балконі замерзала :laugh:

У тебе якесь застаріле сприйняття всесезонки. Викинь росаву з голови. Норм всесезонки це не про економію від слова зовсім, вони про продовження літнього сезону до легких мінусів. До -2 там, чи -3, коли вже можна нормально натягнути зимню резину і на наступний день +20 не стане.
всесезонку я один раз юзал, французкий барум привезенный с франции, полная фигня особенно на заднем приводе... так что давай не будем про росаву...

а у тебя устаревшее принятие погоды, когда зимой ты снега почти не видишь, а если и видишь то он в полете тает... а до нового года даже теплые шмотки не достаешь, та ветровички, легкие свитерки, кофточки... зато в ноябре поливают дождички почти до нового года может поливать...

поэтому в начале ноября обуваю зиму и до марта не парюсь, и нет не какого переходного периода в полгода... и нету понта во всесезонке по цене 2х нормальных комплектов... ибо зима мягкая как положенно с протектором зимним, а лето с хорошей боковиной, устойчиво к высокой температуре, отводу воды с меньшим шумом...
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

DarkJoney: 21.10.2021 21:46 Что предлагают:
Даванти
Вреденштейн
Данлоп
Мишлен
Близзак ВРХ

Шо делать?
и что из этого сделано не в рашке?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Ну от берем конкретно Дніпро. Тиждень назад замерзла вода, значить вночі був мінус, нехай і легкий. Тобто цілком можна було налетіти на замерзшу калюжу. На завтра віщають +19. Що обереш, літо чи зиму? :laugh: Оце і називається перехідний період, в котрий ні літня, ні зимня резина адекватно не їздять. І він такий буде аж до середини січня, якщо погода стане як минулі пару років. А потім в березні різко наступає весна рівно з тим же самим, тільки навпаки.

Відправлено через 1 хвилину 37 секунд:
Ну або перевбуватись по 10 раз на рік під зміну погоди. Теж норм варіант :up: :D
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

DarkJoney: 21.10.2021 21:46Что предлагают:
Даванти
Вреденштейн
Данлоп
Мишлен
Близзак ВРХ

Шо делать?
Выбирать между двумя последними.
kyky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer
Бачу ніхто тут не їздив на таких :) Головне питання як ведуть себе при +30, зимою на таких не планую їздити
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

kyky
На вказаних не катався, але для літа в Україні всесезонка придатна хіба шо для пенсіонерської їзди по місту і прямим трасам. Їздити норм, але в критичній ситуації програватиме літній(бо кампаунд ставатиме м'якішим і вищий протектор, що не сприяє гарному щепленню з покриттям) ще й шумніша.
Відповісти