Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

zmax
Думаю закон не відмінять, там же в 24му році все одно спливає граничний термін митних зборів з нашої сторони в рамках асоціації з ЄС. Що його вже рипатись.
Hells Angels
Member

Повідомлення

zmax: 30.04.2022 14:20попался болтливый заправщик, говорит проблемы с бензом из-за того , что взорвали мост под Одессой. По этому мосту гнали бенз из Румынии.
проблема із-за хитрозадих трейдерів, там збираются щось підправити і ціна бензу та дизеля має вирости на декілька гривень, тому не здивуюсь що з понеділка/вівторка отримаєм старий бенз/дизель з +2/3грн на літрі, а може й більше ... посівна пройшла ціну апнуть.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Hells Angels
проблема з тупими законодавцями і особисто Гетманцеві.

вони ніби і відмінили акциз і пдв для палива. Але при цьому регулювання цін лишилося. причому рекомендовану ціну перерахували і занизили.

Тобто заправки мають мінімум маржі і ледве зводять кінці з кінцями.

саме це пояснює чому майже всюди продають преміум пальне - бо на нього нема регулювання цін.


П.с якщо причина в мості то можливо почнуть возити через чернівецьку область.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh: 30.04.2022 15:56 заправки
IvanCh: 30.04.2022 15:56ледве зводять кінці з кінцями
:popcorn:
Колись давно, років 6-7 тому, одна заправочна контора, котра починається і закінчується на о намагалась мене захантити. Більших жлобів ще пошукати треба. У них торгуючи бензом взагалі були не риночні зарплати, ще й в сіру вдобавок. А в ті часи я не так багато і просив. Теж мені бідуючі компанії знайшов :lol:
Штрафів їм не вистачає, от що реально потрібно.
Hells Angels
Member

Повідомлення

IvanCh
ціна на дизель 45+
бенз дешевше на пару грн.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer
ну порахуй.

більше половини вартості це були мита і акциз.
+ податок з прибутку + військовий збір. +єсв на працівників, + світло, доставка і купа всього іншого.

звійсно чого це вони жлоби і займаються сіряком? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
це при тому що сіряк і акцизні товари це великий геморой з точки зору законодавста.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

IvanCh: 30.04.2022 15:56Тобто заправки мають мінімум маржі і ледве зводять кінці з кінцями.
любую компанию можно подогнать под нулевую рентабельность, легкими манипуляциями с бухгалтерией. У нас цены на бенз, довоенные, в той самой компании, бренд которой начинается на О и заканчивается на О , были почти равны ценам восточной Европы. При том, что уровень налогов плюс минус одинаковый, а з/п ниже.
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Настав час косити.
І тут постало питання. Чи можна заливати в 2-тактний двигун 95 преміум бенз?

бо 92 взагалі ніде нема. А 95 у більшості випадків тільки преміум
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

да там той разницы. в него же еще и масло добавлять нужно?
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

zmax
звичайно треба, це ж двухтактний двигун
Shpoker
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

IvanCh
Заливай спокойно.
Engineer_1988
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Кто продает талоны ОККО на 95 бенз?
murzik
Member

Повідомлення

менше авто на дорогах - це добре. забагто неадекватів і всі кудись квапляться. на пішоходному переході треба тікати, бо довбо**б з другого ряда ниряє без світлового показчика, без зниження швидкості, по пяткам. і так кожен день ..
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

что то я не замечаю сильного уменьшения потока машин на дорогах, все жду жду.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

murzik: 20.05.2022 09:50менше авто на дорогах - це добре
Ага, особенно "хорошо", если из-за дефицита топлива встанет вся логистика и из магазинов и аптек начнут пропадать товары :-/
murzik
Member

Повідомлення

fantomrulezz
мій сусід за бухлом їздить на авто) на вихідних на місцевому базарі було забито все машинами. марнотратство палива. не знаю, добре це чи погано.
InfinityUA
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Які є варіанти знайти номер виконавчого впровадження по даним (авто чи персональним)?
Виписали штраф за паркування. В Діїї не підтягується нічого вже пару днів, в телеграм боті - теж. Патрульний казав, що впровадження з'явиться в Діїї, тому я не став просити роздрукувати.
Могли помилитися в даних?
Hells Angels
Member

Повідомлення

InfinityUA в кабінеті шукай
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

InfinityUA: 02.06.2022 15:00Які є варіанти знайти номер виконавчого впровадження по даним (авто чи персональним)?
попробуйте тут
Чуть ниже прокручиваете, и найдете

Проверка и оплата штрафов
за нарушение ПДД
Відповісти