Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hells Angels
Member

Повідомлення

zmax
так ахметка при деле в зеленой тоже, просто нельзя так просто делать зеленую дороже атомки.. там себестоимость в два раза ниже, а им выкуп адский дают, не правильно все это.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Scoffer
шо ускоренно курс химии изучаешь? ну давай дерзай, может своего китайца таки поменяешь на нормальную машинку...
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms
Свого китайця я вже замінив, але ти явно не той, перед ким я буду відчитуватись :laugh:
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

zmax: 05.12.2021 20:20 у нас в страну хоть одну новую теслу за прошлый год завезли? Они же все битки с USA восстановленные кулибиными.
Завезли
tcpdump
Member

Повідомлення

Rabbit-kms: 05.12.2021 21:01одумайтесь у нас атомные электростанции простаивают
аж 1 блок в середньому ремонті, навпаки беруть АЕС наразі як основну генерацію
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

tcpdump
Зображення

Отправлено спустя 38 минут 8 секунд:
На 1 января 2021 г. в Украине четыре действующие АЭС с 15 реакторами, установленная мощность-брутто которых - 13835 МВт

станция должна генерировать энергию чтобы покрыть потребление, АЭС душат как видно из графика...
tcpdump
Member

Повідомлення

Rabbit-kms
не хочу тебе розчаровувати, але у нас тут трохи грудень https://ua.energy/blocks/
https://www.kmu.gov.ua/news/na-15-zrost ... lushchenko

Твої графіки вірні, питань нуль. але вони річної давнини
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Брати одні % необ'єктивно без вказування всіх обставин. Треба дивитись на події, причини і т.д.
та навіть з твого малюнку видно, що найбільше апнулась генерація ГЕС/ГАЕС, яка найчастіше використовується для балансування. Ось як протягом доби це відбувається https://ua.energy/peredacha-i-dyspetche ... annya-e-e/

стан всіх енергоблоків:
https://ua.energy/blocks/
спойлер
Зображення
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

tcpdump
я про то что атомную самую дешевую энергетику в стране душат, в частности зеленые которые с наших карманов деньги тянут и Ахметка с его ТЭЦ и угольными шахтами... прикрыли Роттердам+ вот и повысилась доля атомной энергетики ибо щас с углем стала лажа...

судя по твоему графику АЭС прибавила в производстве с 13,8ГВт на начала года до 18,3ГВт на конец года и это еще не предел при должном уходе и ремонте...
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск. область

Повідомлення

Rabbit-kms
у нас есть как-бы проблема, которая мешает поставить ахметку на колени и наплевать на все его грязные ТЭЦ - отсутствие синхронизации укр.объед.энергосистемы с рынками сбыта, где есть дефицит э/э, т.е. с ЕС.
Бурштынский энергоостров - фактически контролируется гр-ном Ахметовым, поэтому ч/з него сбрасывать дешевую атомку пока не получатся.
Но работа в этом направлении ведется, и, если ваз-ику не помешают, то очень скоро ахметку с рынка монополии генерации с изменяемой мощностью слегка выкинут, и он утратит право командовать энергорынком.
А пока - "маємо, що маємо"
tcpdump
Member

Повідомлення

Rabbit-kms
Я повністю згоден щодо причин такої ситуації. Але не думаю що на АЕС крім виведеного в ремонт блоку ще є якісь резерви
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

tcpdump
думаю тут больше вопрос уже модернизации станции и линий передач от станции чтобы передать всю мощность энергосистемы... но еще балансировка самой энергетики, хотя я не знаю как там это дело происходит в таких маштабах то...
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Как раз с точки зрения балансировки энергосистемы электрички в массах могли быть и выгодными. Ведь потребитель неслабый по меркам домохозяйства, соотв., основная масса электричек для оптимизации затрат заряжалась бы в период более дешевой эл.эн., а именно во время ночного провала потребления. Более сглаженный график потребления - благо для любой энергосистемы, а особенно такой, как у нас, где можно догружать неманевренные АЭС.
Ну и тема хоть и во флейме, но об авто, потому давайте не сильно уводить от изначальной тематики.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Знову мантри з дешевою атомкою :facepalm: Атомна енергія у нас дуже дорога, зато дотаційна. Держава вбашлює овер 50% в тариф. Там щось чи 60, чи то навіть 70% по пам'яті вартості компенсується з бюджету. Максимально тупа ситуація. І в такому вигляді ця атомка нафіг не потрібна.
Щоб атомка була дешевою потрібен повний цикл виробництва, обробки і утилізації палива, як у хранціях або канадах, котрого на території України не було ніколи від слова зовсім. І то, враховуючи необхідність будувати улюлюпер сховище типу як зробили в Фінляндії, а не зберігати відходи в бочках просто неба як відбувається зараз, вартість енергії навіть з повним циклом під дуже великим питанням.
Атомна енергія - не про дешевизну. Вона про те, що можна хоч посеред пустелі на рівному місці отримати великі потужності. От в цьому її плюс, так.
zmax
Member
Аватар користувача
Звідки: Zp

Повідомлення

SergN: 06.12.2021 15:46Как раз с точки зрения балансировки энергосистемы электрички в массах могли быть и выгодными.
ага ночью заряжаются, а днем отдают в сеть. такая себе балансировка)))
У нас один *мужской половой орган* прям с балкона 4 этажа (дом 9 этажная панелька) протянул себе провод для зарядки своего божественного лифа. Вкопал в палисаднике железный щит и завел туда 220В. Выглядит уродски, как в 90-е , колхоз тот еще.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ці електрички треба розглядати з конкретних ситуацій в конкретних місцях. Наприклад в Норвегії зрозуміло чому норм тема - у них просто лютий профіцит електрики від ГЕС, котру більше тупо нікуди дівати. 32 ГВт встановленої потужності на 5 мільйонів людей, в Україні сумарно по всім видам станцій 51ГВт на 40 мільйонів. Норвежці одного часу море кип'ятили воду з моря пускали під електроліз на видобуток дейтерію, ну просто щоб хоч кудись приткнути електрику.
А у нас побудують нові вугільні станції, і кому від цього краще стане?
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer: 06.12.2021 17:15А у нас побудують нові вугільні станції, і кому від цього краще стане?
Не буде в нас лохів будувати нові вугільні електростанції. Побудуй "зелену" і отримай в рази більше профіту при 100500 менших ризиках, вимогах і необхідних інвестиціях.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
Та ну це тимчасове явище. Пророкую що в найближчі пару років лавочку прикриють.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

zmax: 06.12.2021 16:39ага ночью заряжаются, а днем отдают в сеть. такая себе балансировка)))
Ну во-первых, таки полноценная балансировка.
А во-вторых, даже без отдачи в сеть зарядка ночью увеличивает потребление, что поднимает профиль во время ночного провала - вот уже и элемент выравнивания графика суточной нагрузки энергосистемы.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer
цьому тимчасовому явищу вже скільки, 10+ років? :gigi:
реально залишається надіятись, що нічого не гавкне, інакше буде повна срака.
он звичайні мости ніяк побудувати в Києві не можуть, шо вже казати про такий технологічно складний і фінансово дорогий проект як електростанція.

SergN,
а зарядки хто побудує, а мережі? Роблять капремонти вулиць в різних містах, ще не бачив, щоб закладали хоч кабелі, не то шо комунальні станції для зарядки електрокарів. Зато на словах всі за екологію, всі за електрокари
Востаннє редагувалось 06.12.2021 18:48 користувачем mumu, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти