Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kyky
Та у них забобони на фоні допотопних гум росави, белшини і інших "бюджетних" ноунеймів. Важке дитинства коротше. Всі штати поголовно катають на олл-сізон, і їм норм, а сезонні шини для них спец замовлення за спец гроші. Особисто для мене те, що єдина країна для автомобілей на планеті на сезони не перевбувається - показник. Я і сам ту зимню тримаю просто тому, що повівся на стадо. А так якщо тести подивитись, то сучасні топові всесезонки рулять по снігу ніяк не гірше ніж середня зимова шина.

https://www.tyrereviews.com/Article/202 ... e-Test.htm
А тим часом той факт, що при зменшені температури з 15 до 4х градусів літня резина по мокрій дорозі гальмувати перестає, а зимня по ній же ніколи і не почне, до уваги чомусь не приймається :laugh:
На сьогодні Michelin CrossClimate 2 виглядає цікавіше всього.

mumu
Береш шину з індексом швидкості 240 -> їдеш 120 -> profit, шина не перегівається.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer,
США такий собі приклад, там багато чого диктується корпораціями або взагалі віддається на розсуд місцевої влади.

Протектор у всесезонки вищий, ламелей більше, тому літом все одно буде не так тримати як літня гума з таким же індексом швидкості. +шумність, по місту не так чути, а поза населеними пунктами некомфортно, та й нема чого збільшувати шумове забруднення в містах.

Скандинави літню вимагають, навіть дозволяють зимою юзати обов'язково з ланцюгами.
tcpdump
Member

Повідомлення

Ви так цікаво розповідаєте про шумність зимової гуми.. Тільки в мене літо більше "кричить" набагато?
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

tcpdump: 22.10.2021 11:45Ви так цікаво розповідаєте про шумність зимової гуми.. Тільки в мене літо більше "кричить" набагато?
Аналогично, лето намного шумнее зимней липучки.
Зимняя же в принципе более мягкая должна быть.
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

fantomrulezz: 22.10.2021 11:59Аналогично, лето намного шумнее зимней липучки.
Зимняя же в принципе более мягкая должна быть.
Не нужно сбрасывать со счетов форму протектора. Вой на скорости может быть и от худшей аэродинамики зимних шин, где более "зубастый" протектор (особенно на краях).
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

а я не знал что у нас резина тормозит, думал что резина нужна для сцепления, а тормозят колодки об диск тормозной на ступице...

я бы смотрел на резину уже после ввода ТО и его регламентов, под ТО могут и правки внести по использованию резины...

при наличии шумки в машине - трудно судить про шумность резины, но знаю что зимняя "елочка" таки гудит (воет даже)...

p.s. в ссылке Scoffer мне по приколу 2 фирменные модели резины: Reference Summer & Reference Winter :laugh:
kyky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
Ясно що буде не так тримати але ми ж і не на гонках, питання в тому чи при простій експлуатації це помітно, в чому я сумніваюся. А про шум не згідний, зимова без шипів (скандинава) помітно тихіша ніж літня, а зі зниженням температури значно тихіша.
SilberV
Member
Звідки: Great White North

Повідомлення

tcpdump: 22.10.2021 11:45 Ви так цікаво розповідаєте про шумність зимової гуми.. Тільки в мене літо більше "кричить" набагато?
У меня тоже. Не так чтоб супер-большая разница, но зима тише. Hankook Ventus Prime 3 vs GoodYear UltraGrip Performance 2
tcpdump
Member

Повідомлення

Про всяк випадок - літо Брідж Potenza RE003, зима - Michelin Alpine 6
EuGENiy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
IMG-781b655407f8ecc66a64f09518a839de-V.jpg
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms: 22.10.2021 13:08в ссылке Scoffer мне по приколу 2 фирменные модели резины: Reference Summer & Reference Winter
Що не зрозумілого в концепції віртуальної еталоної шини, середньої між всіх 127 протестованих? :rotate:
Rabbit-kms: 22.10.2021 13:08резина нужна для сцепления, а тормозят колодки об диск тормозной на ступице...
А, ну добре. Значить тобі підійде шина з характеристиками як у обгоної муфти :laugh:
mumu: 22.10.2021 11:38США такий собі приклад, там багато чого диктується корпораціями або взагалі віддається на розсуд місцевої влади.
США - прекрасний приклад. Якби їхні всесезонки збільшували кількість дтп = виплати по страховкам, страхові б 10 шкур зідрали з народу і заставили перевбуватись хоч на кожен місяць в нову шину.
Hells Angels
Member

Повідомлення

Scoffer у нас дороги хреново прибирають, посипати дорогу реагентом, щоб сніг одразу ставав водою це мрія. Тому чисто з досвіду літо, зима шип і зима липучка .. три комплекти гуми на машину :D
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
От я взагалі не проти 3х комплектів гуми. Літо-всесезонка-зима. Було б де зберігати :laugh:
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Hells Angels
я бы не отказался шоб как у немцев, шампусиком мыли дороги... и делали как у немцев дороги... тогда можно всесезонку смело катать круглый год...

Scoffer
а тебя не смущают массовые ДТП на автострадах в США при первом снеге?
и да битков с америки уже натаскали, но вот шо-то американской резины все не как не навезут(((

а ваще шины нужно выбирать исходя из климата региона в котором обитаешь, ессно в той-же калифорнии можно только на летних куралесить, а на аляске уже всесезонка не проканает... у нас если бы как в крыму то думаю можно было или всесезонку юзать или лето + всесезонка... на север или в карпаты то я бы на всесезонке не рискнул бы катать с начала ноября и до конца марта...

а по поводу тормозит или нет - то у бляховодов спросите, они почти поголовно на зиме ездили круглый год... да и ваще киев научитесь держать дистанцию, а то привыкли ехать чуть ли не в очко заглядывая впереди едущему....

Отправлено спустя 1 минуту 4 секунды:
Scoffer: 22.10.2021 17:12 Hells Angels
От я взагалі не проти 3х комплектів гуми. Літо-всесезонка-зима. Було б де зберігати :laugh:
китаец твой офигеет от 3х комплектов шин...
torny
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Rabbit-kms: 22.10.2021 18:44 а по поводу тормозит или нет - то у бляховодов спросите, они почти поголовно на зиме ездили круглый год... да и ваще киев научитесь держать дистанцию, а то привыкли ехать чуть ли не в очко заглядывая впереди едущему....
Да нормально тут всё с дистанциями. Просто гостям города стоит помнить, что левую полосу не стоит занимать, если едешь медленее потока. А в правой полосе никто тебе в выхлопную заглядывать не будет.
Вот где действительно проблема, так это всё внимание в смартфоне, когда едешь. Жаль, что копчики на это не реагируют.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

torny
та ладно, ездил я через киев с соблюдением дистанции, каждый второй лез впереди меня и пофигу в каком ряду... а днем только в потоке и можно ездить... по факту нету дистанции ибо она от скорости зависит, если видять возможность влезть то будут влазить и клали болт на дистанцию и прочее... манеру езды киевлян вижу каждый год летом и не только летом, те кто дольше ездит научились аварийкой благодарить и поменьше борзеть....
Yaroslav
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Scoffer: Ну от берем конкретно Дніпро. Тиждень назад замерзла вода, значить вночі був мінус, нехай і легкий. Тобто цілком можна було налетіти на замерзшу калюжу. На завтра віщають +19. Що обереш, літо чи зиму? :laugh:
Якщо не будеш віражі закладати - то навіть м'яка скандинавка буде адекватно працювати в ті кілька теплих днів. Взагалі не проблема B-)
А шиповка, як на мене, у великих містах не потрібна взагалі.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rabbit-kms: 22.10.2021 18:44китаец твой офигеет от 3х комплектов шин...
По-перше це не збільшує затрати на самі шини, оскільки продовжує їх термін експлуатації, а по-друге я все одно не розділяю підхід кроїлова на важливих розхідниках. Можливо тому у мене машина досі заводиться з-пів оберта, показує чудеса економічності і взагалі ні разу не ламалась від слова зовсім.
DarkJoney
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я помню поперся я в Киев зимой 2014-2015... все померзло, во льду, и я только наблюдал, как страдали чуваки на склонах в центре Киева)))

а у меня... заказал Good Year Ultra Grip 2. Задняя резина живая, там Ультра Грип просто. Поэтому, по-еврейски, две штуки на ведущую ось.
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Scoffer
не загадывай, да и китайские запчасти вроде не шибко дорогие...

на расходниках и я не экономлю, на чудеса экономичности не претендую...
Відповісти