Розетка и гарантия (старая песня про то, как розетка уклоняется от исполнения обязательств). Нужен совет

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Ganond2
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer:От тільки у них не 14 днів, а 14+місяць на "пошук експерта". Вони мені так проц колись мурижили.
Але ж за законом 14 днів або обмін. Вам все ж таки замінили?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ganond2
Замінили, більш ніж через месяць. За законом 14 днів з зірочкою, зірочка саме в тому, що там ще є умови, за яких вони мають право продляти. Давно читав вже, але воно там є.
b_andriy
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Мені розетка вернула гроші за БЖ, хоча в мене вже надії не було, напевно від настрою залежить
Ganond2
Member
Аватар користувача

Повідомлення

От лайно. Я думав що хоч на цьому тижні замінять. :mad:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:За законом 14 днів з зірочкою, зірочка саме в тому, що там ще є умови, за яких вони мають право продляти. Давно читав вже, але воно там є.
З зірочкою то в їхніх документах, якщо ти їх підписуєш, а в законі суворо 14 днів, без зірочок. Якщо вмієте стояти на своєму, то 14 днів і буде. ;)
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Ну і що мені, поїхати до Києва і в суд подати? Довше буде.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:Ну і що мені, поїхати до Києва і в суд подати? Довше буде.
Достатньо пригрозити, тільки не тому хто на телефоні сидить, а якомусь менеджеру)
Icipher
Member
Звідки: Львів Луганськ

Повідомлення

По-моему, Вам, надо читать худ. литературу и научится правильно излагать свои мысли.
Романчег
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

А процессор менять зачем? Вы им материнскую плату с процессором отправили? :)
Ganond2
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Так що мені робити просто чекати? Я теж ціную свій час а розетка і так мені затримала відправку посилки на 5 днів.

Отправлено спустя 57 секунд:
Романчег:А процессор менять зачем? Вы им материнскую плату с процессором отправили? :)
Отправил с процом а он у них типа не работает. :insane:
Романчег
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Я бы на Вашем месте особо не переживал. Обменяют. ;) Вопрос только в том, как скоро.
Ganond2
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Романчег:Я бы на Вашем месте особо не переживал. Обменяют. ;) Вопрос только в том, как скоро.
вот мне и нужно что бы у меня пк до следующей недели был. :lol:
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Ganond2:
Романчег:Я бы на Вашем месте особо не переживал. Обменяют. ;) Вопрос только в том, как скоро.
вот мне и нужно что бы у меня пк до следующей недели был. :lol:
Розетка это лотерея ,бывает меняют сразу без проблем , а бывает голову морочат ,на кого попадешь смотря .Я там боже упаси уже 5 лет не беру ))Исковые пошлины подняли ,сейчас судится дорого ,на это и расчет ,что будут ждать чем тратится на суды .
Востаннє редагувалось 03.04.2017 16:42 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 3 разів.
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

Шановні, хто підкаже по моєму випадку... купувався БП в магазині "Зона51".
У гарантійному талоні було відразу 2 БП і так сталося що він пішов по руках з іншим, в мене ж залишилася копія (все чітко видно, штамп, підпис, номер).
Сьогодні подзвонив в магазин щоб дізнатися що до чого і відповіли що оригінал гарантійного талону є обов'язковим?
Як бути в такій ситуації і де шукати допомоги?
Звісно номери і пломби впорядку, все по чесному.
Nic_Roman
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Juv4uk
наполягайте на тому що вони самі дали один талон на 2бж і то їхні проблеми! або Ви будете звертатися в відповідні інстанції! кажіть що треба було видавати на різні комплектуючі окремі талони! що їм паперу і фарби шкода?
dalibo
Junior
Аватар користувача
Звідки: OD

Повідомлення

Juv4uk: У гарантійному талоні було відразу 2 БП і так сталося що він пішов по руках з іншим, в мене ж залишилася копія (все чітко видно, штамп, підпис, номер).
Сьогодні подзвонив в магазин щоб дізнатися що до чого і відповіли що оригінал гарантійного талону є обов'язковим?
Судя по тому, что история не получила продолжения зона51 пошла на встречу?
Juv4uk
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: З міста де немає метро

Повідомлення

dalibo:
Juv4uk: У гарантійному талоні було відразу 2 БП і так сталося що він пішов по руках з іншим, в мене ж залишилася копія (все чітко видно, штамп, підпис, номер).
Сьогодні подзвонив в магазин щоб дізнатися що до чого і відповіли що оригінал гарантійного талону є обов'язковим?
Судя по тому, что история не получила продолжения зона51 пошла на встречу?
Так. І вибачилися за оператора типу... бєс попутав :gigi:
PushKing
Member
Аватар користувача
Звідки: Донецк

Повідомлення

Кстати на прошлой неделе пришлось воспользоваться гарантией розетки. К слову все прошло лучше, чем ожидалось. За счет розетки отправил в СЦ товар, и на этой неделе его заменили на новый и так же за счет розетки прислали ко мне. Срок эксплуатации - чуть больше года, а гарантия 5 лет.
Prescott
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Пушкин:К слову все прошло лучше, чем ожидалось.
Раз на раз не приходится, поздравляю :beer:
zloy_elektrik
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Хотите прикол? Брал в розетке в начале года Palit 1070, отработала в моем профильном компе 6 месяцев и накрылась. По симптомам - кирпич. Отнес в СЦ, сегодня звонит девушка, говорит так и так, СЦ вынес вердикт: сгорела память, нарушены условия эксплуатации, память подвергалась разгону, в бесплатном гарантийном обслуживании отказать, можем починить за 3000грн. Я слегка офигел. То что карту я не гнал то пол беды, меня смущает другое. Это они теперь могут отказать в гарантийном ремонте любого товара, типа "вы его разгоняли"? И доказывай что ты не верблюд. Пока-что попросил на руки акт СЦ, посмотрим что они там понаписывали.
Відповісти