Авиация и космические технологии

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Clay Allison
Member

Повідомлення

В этой теме предлагаю обсуждать самолёты, вертолёты, космические аппараты и т. п.

ЗАПРЕЩЕНО системы вооружений, ракеты/снаряды/тощо
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Двигатели (EmDrive) уже давно есть, только как я понимаю до сих пор его ни разу не испытывали в космосе. Он не имеет никакого отношения к вечным двигателям,
он интересен тем, что теоретически может летать только за счет электричества, ничего не выбрасывая за борт, соответственно он никак не ограничен запасом топлива и с от солнечными панелями мог бы летать сотни лет, пока что то не сломается. Но во первых пока он очень слабый, а во вторых возможно на земле он отталкивается от к примеру магнитных полей, а в космосе это не сработает.
_SerGe_
Member

Повідомлення

Andrey2005
читав, що в НАСА порахували, що швидкість буде вища ніж в сучасних реактивних і, зважаючи на потребу везти з собою кучу пального, звільниться багато місця під інші корисні речі
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Спокуха чуваки. Тема ЕмДрайв поки що не має однозначного і достовірного теоретичного обгрунтування, а наземні "успіхи" теж можуть бути наслідком неврахованої дії зовнішніх факторів. Побачим, що дадуть експерименти у космосі. Але якщо справдиться працездатність - можливе освоєння сонячної системи спроститься в рази. Адже незважаючи на мізерну тягу, досі демонстровану (?) ЕмДрайвами, їх використання дасть змогу досягати віддалених небесних тіл в рази і десятки раз швидше ніж на хімії. Я вже мовчу про лешевизну, відсутність палива і тд. Короче, будемо спостерігати. Мені хочеться щоб воно працювало! :)
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Для розуміння матеріалу
https://www.popmech.ru/technologies/337 ... z-topliva/
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Польоти по ціні авіаквитка, тільки цікаво, яке це потрібно мати здоров'я, щоб витримати такий політ. :spy:
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Ничего так, для межконтинентальных, а как же электра всяка разна, экологична :gigi: по месту тунели электро поезда пули. Имхо.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

При всій повазі до Ілона, але із міжконтинентальним сполученням на ракетах - він добряче загнув. :-/ Тут би хоч щось на кшталт Конкордів відновити! :teacher:
Андрій
Member
Аватар користувача
Звідки: Хмельницький

Повідомлення

Bloody_Justice
Колонізація Марса- ще більш неймовірний проект, але планують розпочати з 2022 року.
Сьогодні була велика пресконференція, де Ілон озвучив основні напрямки розвитку компанії.
Avenger80
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Если кому интересно: https://www.facebook.com/KharkovStateAi ... ngCompany/ - в основном сейчас у нас ведётся техобслуживание самолетов и продажа запчастей. Зарплату платят, правда далеко не всем... Движение есть, но не так быстро как хотелось и непонятно в какую сторону... Но уже не болото, как было раньше... :) Или вот - интервью с директором: http://tvorion.info/20170929/yntervyu-z ... nagurskym/

Отправлено спустя 54 минуты 52 секунды:
P.S. Может конечно это и не интересно в этой теме, в которой в основном обсуждают сферического коня в вакууме, но зато это сегодняшние реалии авиации Украины.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Avenger80
Мы все болеем, по крайней мере я, и за нашу авиацию, и за предпринимателей и автопромышленность. Хотя это мало чем поможет. Мордакниг у меня нет, интервью лучше бы в печатном, трафик ограничен. Хорошо что есть спрос на обслугу, может наладится.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Це напевно буде наймогутніша, але і найдорожча ракета в своєму класі (повітря-повітря, середня дальність). :) Все-таки при масовому виробництві ракет такого класу, локатори з ЩАР є більш оптимальними по ціна-якість. Плюс цікаво, як рисові пончики япончики вирішили питання живлення своєї АФАР-шабатури. Я чував, що навіть звичайні ЩАР-радари на ракетах ПП не використовуються на повний потенціал, бо не хватає аккумулятора для тривалої роботи на повній потужності. Тобто гейші азіати або застосовують аккумулятор нового типу, або роздули його розміри? Схиляюсь до першого, бо на тій же AAM-4B не дуже є місце щоб втулити довгу батарею. :think:
jimbo
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Феном Феномыч:http://korrespondent.net/world/3896618- ... pylotnykom
Почалось.
что именно? Идиоты были и есть всегда. Вот тут идиоты забили на 5км зону вокруг аэропорта.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

jimbo:что именно?
Частота случаев. Вообще как оружие, маркировка, поймали, пожизненно запрет.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Тільки нещодавно згадував про пусте і святе місце Конкордів, як тут знайшов ось це. :) Трошки не той клас, але вже випробовується реальний прототип! :teacher: Обіцяють вихід на ринок в 23-му. Єдине, що зараз викликає в мене питання - чого не зробити нормальні ілюмінатори для пасажирів? Понти? Навряд чи є якась реальна технологічна причина їх відсутності. :-/
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Bloody_Justice
Не взлетит :gigi: будет недешовые удовольствие. Где же на электротяге солнечной, беспосадочные за солнцем.
Bloody_Justice
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Феном Феномыч
Чому ж? Це бізнес-джет, там вартість перельоту часто буває реально менш важлива ніж час цього перельоту. А про солярні ЛА - то реальні і масові пасажирські перевезення здійснювати на сонячних батареях неможливо. Ця технологія може знайти вжиток для барражуючих БПЛА і всіляких рекордних перельотів. А значний вантаж на сонці не потягнеш, навіть якщо ККД буде ~100%. А він, звісно, на порядок менше зараз і немає перспектив до стрибкоподібного зростання у найближчому майбутньому.
Феном Феномыч
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Bloody_Justice
Бизнес тоже считает денюжку. Но если будет в рамках, плюс таки да. Хотя вал на массе делают.
По солнечной, ну уже летают, добавят КПД и можно некоторых индивидуумов в вечный полет за солнцем отправить. Есть пару кандидатов со двора :gigi:
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ребят, ссори за оффтоп. Но есть деликатное дело - нужен нитрометан. Покупать литры за тыщи жаба давит, а мне нужно всего то 50 мл. Насколько я знаю, он используется в радиоуправляемых машинках. Может кто знает, где можно добыть немного хотя бы за деньги?
Andrey2005
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

KimRomik
http://azovchemservice.com.ua/category- ... ct-33.html
100г 299грн либо искать в подобных хим магазинах

также он есть в составе топлива, или тебе чистый нужно?
Відповісти