Сериалы, которые стоит посмотреть

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

big_bang: 23.05.2023 14:34 раджу до перегляду Der Pass (2019)
спойлер
https://en.wikipedia.org/wiki/Der_Pass
гарний у вас топчик)
Дяк, обов'язково гляну :shuffle:
xelbyb
Junior

Повідомлення

Відкрив для себе Рей Донован..Ну, що сказати?! Класнючий. Добре, що стільки ще сезонів попереду. Мабуть, всі вже знають про нього, то не буду давати анонси чи короткий опис. Коротше - бандюки з ЛА)).
Sufir Havat
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

xelbyb
Только все Донованы с Бостона, они приезжие=) Они потом по ходу сериала вернутся на родину.

Мой топ сериалов можно разделить на две части, это комедийные и драматические

Друзья
Как я встретил вашу маму
Клиника
Красавцы
Теория большого взрыва
Блудливая калифорния
Блю маунтин стейт

Во все тяжкие
Игра престолов
Черное зеркало
Настоящий детектив
Братья по оружию
Пасифик
Доктор Хаус
Клан Сопрано
Йелоустоун
murzik
Member

Повідомлення

Паралельні світим (Вир світів)
Sliders
7.4
7+
Рік:1995
Жанр:Серіал, Фантастика, Фентезі, Пригоди
Країна:США
Телеканал:Fox, Sci Fi Channel
Переклад:багатоголосий закадровий | НЛО TV
Режисер:Річард Комптон, Джеррі О'Коннелл, Джим Джонстон
Актори:Джеррі О'Коннелл, Клівант Деррікс, Кері Вюрер, Сабріна Ллойд, Джон Ріс-Девіс, Чарлі О'Коннелл, Роберт Флойд, Тембі Лок, Лестер Баррі, Віл Сассо, Лінда Геннінг, Ніл Діксон, Джон Волкатт, Джейсон Гаффні
спойлер
https://uaserials.pro/1399-paralelni-sviti.html
xelbyb
Junior

Повідомлення

Sufir Havat
Я серіали ділю на ті що передивлююсь і на ті що одноразові. Якщо перше - то це топ.))
По твоєму списку - не бачу ( з тих що я передивляюся неодноразово) насамперед Кремніву долину. Я мовчу про 2.5 чоловічки бо то для зрілих вже людей.
По другому списку не бачу Вікингів та Останнє королівство.
Та взагалі багато чого не бачу і бачу де що таке, яке не тягне на ТОП для мене.
ну то таке.
Красавці (Антураж) - безперечно ТОП топейший. Не всі вспівають за швидкістю діалогів, але то не наші проблеми))

А ще ж є серіали одного сезону, які тим не менше обожнюю передивлятися.

Відправлено через 41 секунду:
До речі - де Lexx ?
Sufir Havat
Junior
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

murzik
Слайдерс клевый, но он очень дешевый как и все сериалы до середины 2000х
xelbyb
Кремниевая долина как и 2.5 человека не зашло. Как и викинги и ОК.
Лекс смотрел, но как и со слайдерс выше - сериалы 90х это очень дешево и слабо на фоне современных.
Так же к ним можно отнести вавилон 5 и подводная одиссея
murzik
Member

Повідомлення

Sufir Havat
то з розряду ностальжи.
ADv
Member
Звідки: Одесса

Повідомлення

Если уж зацепили прошлую фантастику, лично мне очень зашли Stargate SG1 и Star Trek: Enterprise. На первом я учил английский т.к. перевода тогда ещё просто не было, даже сабов, только оригинал. Качался сутками на диалапе :) Перевод начал появляться сезону к 5 где-то, или около того. А стартрек был для меня вводным курсом в эту вселенную, ибо смотрел отдельные фильмы - было интересно, но не очень понятно. Более старые сериалы по вселенной не заходили, особенно оригинальный. А вот Энтерпрайз оказался не только отлично снят технологически, но и вполне современный по поднимаемой проблематике. Тот случай, когда и смысл на месте, и графика. В последствии зашли Следующее поколение и Вояджер, но уже не так из-за некоторой устарелости.
Ещё из совсем старого запомнился V The TV Series. Дурь, конечно, но тогда смотрелось захватывающе... :) По нему даже ремейк сняли, довольно приличный, жаль продлевать сезон не стали.
Diablique
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

Раз такая песня, "Принц из Беверли-Хиллз"! :-/
xelbyb
Junior

Повідомлення

Sufir Havat: 25.05.2023 21:20Кремниевая долина как и 2.5 человека не зашло. Как и викинги и ОК.
Ясно-зрозуміло. смаки не співпадають. Якщо Каліфорнію передивлявся, то Друзі та Мама давно минуле, останню навіть не до кінця. Та і Друзів тільки по ящику, до епохи інтернету.

Хтів випендритись, написати списочок. але ...стільки багато що ну його до біса.)) А ще ж є такі серіали, які раптово обірвали і дуже шкода.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ADv
А вот Энтерпрайз оказался не только отлично снят технологически, но и вполне современный по поднимаемой проблематике. Тот случай, когда и смысл на месте, и графика. В последствии зашли Следующее поколение и Вояджер, но уже не так из-за некоторой устарелости.
Энтерпрайз был экшеном, а "следующему поколению" я дал определение "нога за ногу". :laugh:
Skserj
Member
Звідки: Херсон

Повідомлення

"Реальная история", rezka 18+ :up:
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я знаю кто ты (2017) Испания
Детальное руководство как за две недели выковать крепкую семью из солопетов :rotate:
Элиасс - отец года, а Алисия - мать года. Даже Аннушка под конец взялась за голову хоть никто уже на нее не возлагал надежд. Ещё та оторва :lol:
murzik
Member

Повідомлення

є тема по фільмах?

п.с: основна і спільна проблема будь яког осеріалу - він набридає. із сезону в сезон і ближче до останньої серії кожного сезону. краще, коли кожна серія - це окрема історія.
Rucha
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

murzik: 03.02.2024 20:08 п.с: основна і спільна проблема будь яког осеріалу - він набридає. із сезону в сезон і ближче до останньої серії кожного сезону.

Моє імхо основна проблема - це затягнутість. Сценарій, який би вліз у 2-х годинний фільм розмазують на 8-10 годинних серій лише аби воно довше тягнулось.

murzik: 03.02.2024 20:08 краще, коли кожна серія - це окрема історія.

Таких серіалів можна порахувати на пальцях рук. Та і це вже не серіали, а міні-фільми.
Scharfschutze
Member
Аватар користувача
Звідки: Dp region

Повідомлення

Якщо серіал якісний і зайшов, неважливо скільки там серій та формат. А так і там, і там є свої мінуси і плюси
DenNKNKv
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Чорне дзеркало 7/10
Ходячі мерці 8/10
У всі тяжкі 8/10
Denon480
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Охотник за разумом
Фарго - каждый сезон отдельный сюжет
Настоящий детектив, только первый сезон остальные так себе - тоже каждый сезон отдельный сюжет
iamduxa
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Зимородок B-)
big_bang
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Розчарування
Від творця «Сімпсонів» та «Футурами»
Переклад від Netflix шикарний але AdrianZP набагато кращій)))
Відповісти