Черный список компьютерных фирм

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
TSMatvey
Member

Повідомлення

Підтримую по продажу вітринних зразків за повну ціну під виглядом нових - це наглість і порушення прав покупця. Сам влітку купував планшет - і стикнувся із тим, що багато магазинів продавали вітринний зразок за повну ціну і без опису цього в замовленні. Тому доводилось продзвонювати магазини, уточнювати цей момент і погрожувати відмовою покупки, якщо захочуть впарити Б/В. Але це не допомогло. Зомовив, сказали, що новий, а по факту - вітрина(комфі). Мучився із ними тиждень, робив нове замовлення, перезамовлення, аж поки вони з іншого регіонального магазину таки не передали новий виріб.
//В телемарті купляв мамку-проц-відяху(2018рік) все пройшло нормально.
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

TSMatvey: 29.12.2022 21:03Негативний відгук про майстерню ПК https://chipset.kiev.ua/ ЧІПСЕТ
Я в шоке . Я уже думал, что эти разводки остались в нулевых ... пипец
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TSMatvey: 05.01.2023 11:05 Підтримую по продажу вітринних зразків за повну ціну під виглядом нових - це наглість і порушення прав покупця. Сам влітку купував планшет - і стикнувся із тим, що багато магазинів продавали вітринний зразок за повну ціну і без опису цього в замовленні. Тому доводилось продзвонювати магазини, уточнювати цей момент і погрожувати відмовою покупки, якщо захочуть впарити Б/В. Але це не допомогло. Зомовив, сказали, що новий, а по факту - вітрина(комфі). Мучився із ними тиждень, робив нове замовлення, перезамовлення, аж поки вони з іншого регіонального магазину таки не передали новий виріб.
//В телемарті купляв мамку-проц-відяху(2018рік) все пройшло нормально.
Что мешает сразу затребовать нераспакованный,в пломбах и оригинальном целофане образец?

Отправлено спустя 8 минут 35 секунд:
nochnik89: 05.01.2023 11:08
TSMatvey: 29.12.2022 21:03Негативний відгук про майстерню ПК https://chipset.kiev.ua/ ЧІПСЕТ
Я в шоке . Я уже думал, что эти разводки остались в нулевых ... пипец
Аа. Я как-то поработал в таком "подвальном" сервисе. Нащальника аж на ура такой фигнёй страдал. Переустановка винды на 478 сокете у него в 1200 грн. стучала при цене самого системника в 300 грн. :laugh:
ViktorUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Запорожье.знакомый знакомого несколько дней назад отнес купленный б.у ноутбук(покупал за 5к.грн) в сервис фирму для установки виндовса,замену термопасты и чистку.Вот что насчитали,наоптимизировали ноутбук :insane:
спойлер
Зображення
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

ViktorUA
я бы отказался о такого сервиса )
ViktorUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

nochnik89: 07.01.2023 16:49 ViktorUA
я бы отказался о такого сервиса )
я вообще не думал что такие "сервисы" существуют в наше время!
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

ViktorUA

"image not found"... А мені ж цікаво, що там за послуги і яка ціна :)
ViktorUA
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Georgin: 07.01.2023 18:39 ViktorUA

"image not found"... А мені ж цікаво, що там за послуги і яка ціна :)
https://kept.com.ua/J4v/1.jpg
спойлер
Зображення
Georgin
Member
Аватар користувача
Звідки: Запоріжжя

Повідомлення

ViktorUA

Ага, дичина звісно ж, але взагалі стандартненько для "домушників".
gehka3
Катярко
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Де вы такую ... находите, :insane:
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

я обьявы "мастеров ПК" в любом месте, как вижу - срываю, ибо все это давнишний разводняк наших пожилых родных... Там такие деньги отдают, что можно б\у ноут с более-менее с современным железом купить.
Жаль что копы таких не ловят - бабулю подставную сделали, заказала мастера в старый "пузатый" 775 , вызванный мастер там начистил\наулучшал, а потом выходят копы и достают опись железа и его состояния, и смотрят что там начинил...
Хоть чутка бы попугали, а то совесть вообще потеряли (правда сейчас в городе такие обьявы не видел - видимо разводилы все оформились инвалидами и свалили в европу)...
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

ViktorUA: 07.01.2023 16:39 Запорожье.знакомый знакомого несколько дней назад отнес купленный б.у ноутбук(покупал за 5к.грн) в сервис фирму для установки виндовса,замену термопасты и чистку.Вот что насчитали,наоптимизировали ноутбук :insane:
спойлер
Зображення
Сурово. Черновцы. Сентябрь. Замена в ноуте термопасты и подпайка надорванного шнура в блоке питания. 400 грн.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

ViktorUA: 07.01.2023 20:39
Georgin: 07.01.2023 18:39 ViktorUA "image not found"... А мені ж цікаво, що там за послуги і яка ціна :)
https://kept.com.ua/J4v/1.jpg
Твої картинки сгинуть разом з хостом.
Просто пиши буквами з печатки: фірма "технічна допомога Mega Service".
Обідрали людину по повній - порахували не лише оновлення біос-у, а ще й його "оптимізацію" і якесь "розблокування".
У якому районі ці профі орудують?
mainoper33
Member
Звідки: Харьков

Повідомлення

Klon: 07.01.2023 21:46 я обьявы "мастеров ПК" в любом месте, как вижу - срываю, ибо все это давнишний разводняк наших пожилых родных... Там такие деньги отдают, что можно б\у ноут с более-менее с современным железом купить.
Жаль что копы таких не ловят - бабулю подставную сделали, заказала мастера в старый "пузатый" 775 , вызванный мастер там начистил\наулучшал, а потом выходят копы и достают опись железа и его состояния, и смотрят что там начинил...
Хоть чутка бы попугали, а то совесть вообще потеряли (правда сейчас в городе такие обьявы не видел - видимо разводилы все оформились инвалидами и свалили в европу)...
Еду утром на работу, срываю такую обьяву на входе в подъезд, на следующее утро она уже висит(так это я в 8 выхожу). Каждый день - день сурка. Это Харьков, детка :lol:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mainoper33: 08.01.2023 23:08
Klon: 07.01.2023 21:46 я обьявы "мастеров ПК" в любом месте, как вижу - срываю, ибо все это давнишний разводняк наших пожилых родных... Там такие деньги отдают, что можно б\у ноут с более-менее с современным железом купить.
Жаль что копы таких не ловят - бабулю подставную сделали, заказала мастера в старый "пузатый" 775 , вызванный мастер там начистил\наулучшал, а потом выходят копы и достают опись железа и его состояния, и смотрят что там начинил...
Хоть чутка бы попугали, а то совесть вообще потеряли (правда сейчас в городе такие обьявы не видел - видимо разводилы все оформились инвалидами и свалили в европу)...
Еду утром на работу, срываю такую обьяву на входе в подъезд, на следующее утро она уже висит(так это я в 8 выхожу). Каждый день - день сурка. Это Харьков, детка :lol:
та же дичь по Киеву. Не дают даже собственные объявы полепить-втупую залепляют своим гевном.
Ekz0rcyst
Member
Аватар користувача
Звідки: Місцевий

Повідомлення

Це просто пізнець панове...
Співчуваю тим хто звернувся в такий сервіс.
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

Оновлю темку. Це моя історія (мій відгвук на хотлайні) :)
Це найгірший магазин в Україні. Це я можу сказати зі впевненістю. Будьте готові, що вам продадуть бракованний товар , а потім відмовлять в сервісі і звинуватят вас в физичному пошкодженні товару і негарантійному випадку. І просто привласнять ваші кошти. Плата була придбана на обмін попередньо купленої під сокет ам4. Вирішив що доречно зиінити все на інтел. Після того як компьютер було зібрано, було виявлено некоректну роботу з памятю (а сме вона відмовлялася запускати хмп профіль на 3600 мГц і запускала тільки на 3000), а також було виявлено непрацюючий слт м2_1. ССД накопичувач в даному слоті плата просто не бачила. В іншому слоті плата його побачила і завантажила вігдовс. Після перегляду форумів західних та відгуків на західних торгівельних площадках було виявлено, шо це непоодинока проблема на платах на даному чівсеті та старших 690/790 платах даної серіі від ASUS. Часті проблеми сумісності з памятю з частотою вище 3200 мГц. Там так і називають Yellow light problem (бо горить жовтий індикатор проблеми за памятю) Один раз бачив відгук на непрацюючий м2. Після цього плата в 14 денний термін біла повернута в магазин. Сьгодні я отримав відповідь магазину: випадок негарантійний, погнуто ніжки сокета)) Я збираю компи з 2002 року. І зрозуміло я за всим цим слідкую уважно. Емоції я не стримував взагалі, від такого нахабства в мене навіть дихання перехопило. Виявляеться я маю на пошті при отриманні товару перевіряти і фотографувати справність сокету, щоб не дати можливість таким жалюгідним торгашам тебе обікрасти. Доречі плата була незапакована, без пломб на коробці і на антистатичному пакеті. Я не знаю, звідки там погнуті ніжки, чи то брак Асуса, чи то магазин вирішив через мене позбавитись цього мотлоху, чи то в них хтось криворукий погнув ті ніжки випадково чи навмисно. Я не знаю. Але для мене є наявний факт привласнення моїх коштів. 9000 грн просто вкрали. І це в цей час, війни, коли я з родиною вже майже рік живу в офісному приміщені на фірмі, бо наш дім був під окупацією, а теперь після звільнення під цілодобовими обстрілами, цей типу "крутий" і всім відомий магазин обгадився за 200 баксів. Компбютер збирався для роботи. І доречі було придбано плату MSI в іншому магазині, яка прийшла з пломбою на антистатичному пакеті, на ній зараз зібрана система яка працює без жодної проблеми. Я для себе зробив 2 висновки: 1. триматися подалі від плат Asus, який не може навіть антистатичний пакет опломбувати; 2. триматися подалі від Telemart' у, який ворує кошти у громадян. Шкода, але в мене від цього магазину ще й нова оперативна память. Сподіваюсь буде працбвати нормально і не прийдеться мені ще раз спілкуватися з цими негідниками.
А магазину: перерахуйте хоча б ці кошти хлопцям з ЗСУ, не пробивайте дно ще глибше

на форумі я давно, різні люди мали зі мною справу. і ніхто не був незадоволений. завжди продавав тільки власні комплектуючі. і завжди відповідав за іх справність. Тут все олх жахаються..скільки в мене покупок на олх, і жодного разу не було проблем. Справжні кідали оно де працюють. :laugh:

А да...мова про Telemart
taxi911
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

lividum
А фото погнутих ніжок є, вони ії з жалістю погнули чи витоптали весь сокет?
Це досить не нова фіча для причини відмови.
lividum
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

А я ще не маю її на руках. Сказали що відправлять мені її назад, я сказал шоб на лоба собі її приколотили і мені вона непотрібна.
Доречі спочатку він сказв, що не можемо повернути кощти бо є сліди встановлення (нічого собі да, звідки я дізнеався, що вона неробоча), а вже потім почав мямліть про "доволі сильно погнуті ніжки."
У МСИ на сайті так і зазначено: розглядаємо гарантійні випадки тільки за умови наявності кришки сокета. Тут і наявнисть цієї кришки не допомогла :lol:
Saffa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lividum: 11.01.2023 16:49 А я ще не маю її на руках. Сказали що відправлять мені її назад, я сказал шоб на лоба собі її приколотили і мені вона непотрібна.
Доречі спочатку він сказв, що не можемо повернути кощти бо є сліди встановлення (нічого собі да, звідки я дізнеався, що вона неробоча), а вже потім почав мямліть про "доволі сильно погнуті ніжки."
У МСИ на сайті так і зазначено: розглядаємо гарантійні випадки тільки за умови наявності кришки сокета. Тут і наявнисть цієї кришки не допомогла :lol:
такая шляпа может быть с ЛЮБЫМ магазом. Историй на тему "БУ под видом нового" даже в этой теме хватает. Мне когда то оперативку патриотовскую Клозетка вскрытой и куда-то монтированой "продала",но хоть деньги вернули,когда выяснилось что палка битая. Как то проц "купил" распакованый,но слава Богу рабочий. И такого только у меня... Так что УВЫ. Впредь покупаю по возможности самовывозом/выносом в оригинальной обёртке со вскрытием товара на глазах у продавца на прилавке "под камеру". Если вижу,что товар реально новый,но в странной упаковке или без неё,витринный образец- прошу обозначать это в гарантийку. Вот так вот.
Відповісти