распределённые вычисления

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

pushyk
Чекаємо на GPUv3 (OpenCL) :super:
EvGaS
Member
Аватар користувача
Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Повідомлення

Чого в моїх радеонів таке низьке PPD порівняно з жифорсами?
GF 260 6000~8500 PPD :p
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

EvGaS:
Чого в моїх радеонів таке низьке PPD порівняно з жифорсами?
GF 260 6000~8500 PPD
Тим не менше, ваш прогрес зупинився, а я активно вас доганяю. :D :beer:
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Хтось знає нормальний гаджет для GPU-фолдінгу? :lamer:

Добавлено спустя 4 часа 6 минут 4 секунды:
EvGaS
Доганяю-у-у-у!! :p :gigi: :rotate:

Добавлено спустя 55 минут 19 секунд:
:D :super:
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Куди це ви повтікали? Я набираю очки, а вас немає. Я вже на 1-му місці. Ну, команда Overclockers.com.UA, чого ви так здали позиції?? :spy:
EvGaS
Member
Аватар користувача
Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Повідомлення

Artistus
Калькулятор просто зараз розібраний. :)
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

EvGaS
Розібрав Х260? Не погуби шейдери, бо буде повільніше працювати. :)
EvGaS
Member
Аватар користувача
Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Повідомлення

Розібрав геть усе. Зібрав. Вийшло три комп'ютери, пів ноутбука і зайвий процесор. %)))
Ти калькулюй швидше, бо повернусь - швидко пережену. ;)
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Онови профіль :D і давай на 3 комп'ютери став клієнти. Може тоді й переженеш... :p

І чого це до нас ніхто на доєднується? Ми що, мажори з відяхами по штуцеру баксів, яким для загального блага не шкода грошей на електрику??? :lol:
Ну, власників 480 можна зрозуміти. Рахунки за електроенергію дійсно можуть бути невтішними... :p

Добавлено спустя 2 минуты 41 секунду:
P.S. А решта де?

Добавлено спустя 1 час 36 минут 8 секунд:
У-у-ух-х-х-х! Я відірвався! Карта працює цілодобово. :weep:
pushyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Звідки і всі

Повідомлення

Artistus
пытаюсь присоединиться, всё никак не разберусь с клиентами, как, где и что настроить, как попасть в команду оверклокерс.ком.уа, гпу клиент сейчас мучаю... :insane:
раньше (пару лет назад) недолго фолдил, потом перестал, ткк не увидел смысла насиловать железо ради возможности вычисления каким-нить пентагоном (наса, комерческий проект) задач, никак не относящихся к благу человечества. с чего вы взяли, что ресурсы тратятся на поиски лекарства от спида, белок или других мирных целей, а не на придумывание-просчитывание очередного оружия или вывод спутника с боеголовками на орбиту ?
просветите плз неверующего, откуда нам знать, что мы считаем во благо, или хотя бы не во вред?
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

pushyk
1. Качаєш цей GPU-клієнт. Встановлюєш його.
2. Далі йдеш сюди, вводиш свій нік і отримуєш passkey на e-mail.
3. Запускаєш Folding@home (далі вантажитиметься з системою - в папці "Автозагрузка"), правою кнопкою по його значку в треї > Configure > вводиш свій нік в поле "User name" замість "Anonymous", Team number - наш - 156571, і свій Passkey. На вкладці Connection ставиш найнижчу галочку > OK. Вирубаєш клієнт і стартуєш його знову.
4. З'явишся в списку команди на сайті, коли твоя відяха порахує і відправить їм хоча б один Work Unit (WU) і коли оновиться список виконаних завдань на сайті (проводиться раз на кілька годин).

P.S. Якщо натиснути по треєвій іконці > Display, то воно покаже молекулу білка, який розраховує система в даний момент. Буде видно квантові коливання атомів і амінокислотних груп.
pushyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Звідки і всі

Повідомлення

Artistus
Большое спасибо, буду вливаться :beer:
Можно было б сделать небольшой ф.а.к и добавить ету инфу , раз есть уже команда и желающие
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

1. Чому розрахунки не проводяться в Пентагоні? - Тому, що Пентагон - це урядова військова структура США, а військові гуманітарними розрахунками не займаються, вони використовують свої компи в інших цілях. :-/ NASA займається аерокосмічними розрахунками і пошуком позаземних цивілізацій.

2. Найпотужнішому комерційному суперкомп'ютеру 2005 року випуску для розрахунку згортання однієї молекули білку потрібно приблизно від 50 до 100 років в залежності від складності молекули. Це неймовірно складні і об'ємні квантовомеханічні розрахунки, вони ніби створені для того, щоб рахуватися на відеокартах.
Зараз є сотні тисяч донорів своїх систем по всьому світу, але більшість рахують на процесорах, а це дуже повільно, порівняно з відяхами. Однак всі разом вони в сотні разів перевищують обчислювальну здатність всіх разом взятих суперкомп'ютерів в світі.

3. Засновник проекту - не якась комерційна організація, а Стенфордський Університет - один з передових рушіїв науки в світі. Найбільш перспективними є дослідження в галузі медицини і біології.

4. Здавалося б, "що воно дасть, коли науковці будуть знати як саме там згортається якийсь білок?" Але інколи білки утворюють неправильну третинну (об'ємну) структуру, тобто їх поліпептидні ланцюги амінокислот неправильно згортаються. І саме це є метою проекту. Дослідити, які можуть бути причини неправильного формування третинної структури на молекулярному рівні. І винайти ліки від цього.

Білки (http://ru.wikipedia.org/wiki/" target="_blankБелки) - це не просто якась там суміш - будівельний матеріал для організму. Є сотні тисяч різних білків - одні дійсно формують скелет клітини цитоскелет (http://ru.wikipedia.org/wiki/" target="_blankЦитоскелет), до якого кріпляться органели, по мікротрубочках якого транспортуються різні речовини. Інші є транспортними, наприклад, гемоглобін (транспортує кисень до тканин і виводить двоокис вуглецю), який міститься в еритроцитах (http://ru.wikipedia.org/wiki/" target="_blankЭритроцит) крові. Є спеціальні білки для перенесення кожної речовини або кількох речовин трансферин (http://ru.wikipedia.org/wiki/" target="_blankТрансферрин) переносить залізо для синтезу гему (http://ru.wikipedia.org/wiki/" target="_blankГем) - сладової гемоглобіну, і т.д. і т.п.).
Всі гормони є білками! А також антитіла (http://ru.wikipedia.org/wiki/" target="_blankАнтитела) - це теж білкові молекули - специфічні для знищення конкретних вірусів і бактерій - для кожної свої антитіла. А синтезуються білки (антитіла) теж з допомогою великих білкових молекул - рибосом, за участю РНК. Всі рецептори в клітин є білковими молекулами. Також білками є трансмембранні іонні канали, завдяки яким відбувається поширення нервових імпульсів і хвилі збудження по міокарду, внаслідок чого відбуваються серцеві скорочення, м'язові рухи, стисуляція продукції тих же гормонів та інших речовин (шлункового соку, ферментів для розщеплення їжі і т.п.).

Так от, такі хвороби, як Альцгеймера і багато інших є наслідком поганого згортання білкових молекул в об'ємну структуру, бо тільки набувши правильної структури білкова молекула може виконувати відведену їй функцію - правильний інсулін знижує глюкозу в крові, неправильний - не працює, результат - діабет... а це гормон (інсулін). А гормонів є сотні...

Думаю, суть зрозуміла. ;)

Добавлено спустя 14 минут 14 секунд:
pushyk
:beer:
Востаннє редагувалось 04.05.2010 15:40 користувачем Artistus, всього редагувалось 1 раз.
Sh@G
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Давно посещала меня идея присоединиться к распределённым вычислениям, вот наконец-то решился - посмотрим что оно да как... Первый WU уже начал считаться... ждем-с выполнения :) :beer:
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Ми з Dr.Oz. зараз розробляємо нормальний гаджет для F@H. Dr.Oz. кодує, я малюю.

Добавлено спустя 1 минуту 29 секунд:
Приємно бачити, нових колег, які відгукнулися. :beer:

Добавлено спустя 2 минуты 51 секунду:
Sh@G
Там щоб 2 ядра на відясі нагрузити, треба вроді 2 копії клієнта поставити і трохи попаритися з настройками, хоча я не вникав. По ходу, в тебе зараз тільки одне ядро рахує... :lamer:
pushyk
Member
Аватар користувача
Звідки: Звідки і всі

Повідомлення

Artistus
а почему когда в трее считает то грузит только видео, а как нажимаешь "дисплей" так и проц почти по полной загружает ...? :insane:
моя ультра вроде только 900-1000 попугаев набирает :weep:
EvGaS
Member
Аватар користувача
Звідки: Да ну его всё в печку, уйду я от вас.

Повідомлення

pushyk
оптимизация хромает.
Да и кроме простого просчёта нужно рисовать мутанта 566 18 в реальном времени )))
Artistus
Digital Artist
Аватар користувача
Звідки: West

Повідомлення

Правильно. Воно оптимізоване, щоб тільки відео вантажити. А коли ти вмикаєш дисплей, то ще проц помагає. На моїй 5850 фетлон постійно на 36% зайнятий. А з відображенням - на 50%.
Sh@G
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Посчиталось моё первое задание, дали 384 баллов - это норм или мало? С распределением чипв на карте вроде разобрался, только почему-то Crossfire не хочет отключаться :(
+Pashtet+
Member
Аватар користувача
Звідки: Одесса

Повідомлення

добавился в это писькомерянье :)
если бы на воздухе сидел - ни за что бы не участвовал
Відповісти