Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
Т_а_п_о_к
Junior

Повідомлення

WalkMan: 27.08.2022 12:38
ось цей трек забудь, його «перехопила» пошта Сингапуру (не хвилюйся), а це значить, що через місяць (з 11.08.2022), тобто ≈11 вересня, посилка має бути в Україні і доставляти буде Укрпошта. Використовуй новий трек EX237757156SG.
Все як ти і описав, ріспект.
Фрагмент треку:
спойлер
11.08.2022 23:30 Aliexpress-Cainiao Передайте авіакомпанії
28.08.2022 16:02 Пошта Сінгапуру Публікація/колекція Сінгапур Ем
28.08.2022 16:12 Пошта Сінгапуру Прибуття до зовнішнього офісу обміну Сінгапур Ем
28.08.2022 16:36 Пошта Сінгапуру Виїзд із зовнішнього офісу обміну Сінгапур O2
28.08.2022 16:36 Aliexpress-Cainiao Від'їзд від транзитної країни чи району
Рушило з місця, нарешті. Чого саме так полетіла посилка, невідомо, але добре що їде)

ПС: все-таки трек EX237757156SG тільки всередині Сингапуру затрекався, а найбільш повний - все ж той, що був спочатку: AENM0009256311
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

По будь якому з треків буде однакова історія оскільки першоджерело статусів – трекінг від Алібаби (Аліекспрес) https://global.cainiao.com/detail.htm?m ... 37757156SG

Але у твоєму випадку відбулось перемаркування AENM0009256311 → EX237757156SG
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

Завжди трекаю парселап, зазвичай добре детектять проміжні компанії - https://parcelsapp.com/en/tracking/AENM0009256311
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

LiquidStorm: 29.08.2022 23:03 Завжди трекаю парселап, зазвичай добре детектять проміжні компанії - https://parcelsapp.com/en/tracking/AENM0009256311
посылка Ваша будет доставлятся Укрпоштой, с 28,08 посылка в Экспорте срок от 3 от 30 дней, до этого она ожидала пока самолет наберет нужный вес), т.е ради ваших 1-2 кг, никто самолет гонят не будет, норма по весу от 50 до 150 тонн
спойлер
23.JPG
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

TombRaider: 30.08.2022 00:18до этого она ожидала пока самолет наберет нужный вес
:facepalm:
TombRaider: 30.08.2022 00:18т.е ради ваших 1-2 кг, никто самолет гонят не будет
:facepalm:
TombRaider: 30.08.2022 00:18норма по весу от 50 до 150 тонн
:facepalm:

видно що вікіпедією вмієш користуватись (вантажопідйомність Руслана :D ), але ж ти дорослий дядько і мав би розуміти, що вага впливає на дільність польоту.

Ну і нелітаючий літак не заробляє гроші, а лише витрачає. Тому не літаки чекають на посилки, а навпаки.
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

WalkMan
я смотрю везде свой нос суёшь :facepalm: , где надо, а где не надо, не знаешь, промолчи, а не смалы строчи :gigi:
оскільки першоджерело статусів – трекінг від Алібаби (Аліекспрес)
:facepalm: :laugh:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

Повертаючись до теми мита на ввіз смарта з алі. Прямо у відгуках про той смарт який націлився брати, користувач з України написав що на митниці стопнули і сказали доплатити 70 баксів, при чому сам смарт коштує в районі 300, навіть 280 з кодом.
В цій темі одні користувачі писали що все норм, більшість смартів проходить, інші, що шманають все підряд. Кому вірить, не знаю. Може порадите якісь профільні форуми аби розпитати користувачів з України які останнім часом замовляли смарти з алі вартістю 300+ баксів.
Варіант наприклад, щоб попросити продавця покласти смарт в коробку від дешевшого смарта проканає? Чи на митниці шманають по повній, відкривають вмикають і дивляться модель в телефоні і нараховують? :mad:
WSavage
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 08.09.2022 16:06 Повертаючись до теми мита на ввіз смарта з алі. Прямо у відгуках про той смарт який націлився брати, користувач з України написав що на митниці стопнули і сказали доплатити 70 баксів, при чому сам смарт коштує в районі 300, навіть 280 з кодом.
В цій темі одні користувачі писали що все норм, більшість смартів проходить, інші, що шманають все підряд. Кому вірить, не знаю. Може порадите якісь профільні форуми аби розпитати користувачів з України які останнім часом замовляли смарти з алі вартістю 300+ баксів.
Варіант наприклад, щоб попросити продавця покласти смарт в коробку від дешевшого смарта проканає? Чи на митниці шманають по повній, відкривають вмикають і дивляться модель в телефоні і нараховують? :mad:
Я дуже вибачаюсь, но мені просто цікаво, ви думаєте тут немає жодного митника який читає ваше повідомлення? :lol:
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

WSavage: 08.09.2022 16:13
Kib: 08.09.2022 16:06 Повертаючись до теми мита на ввіз смарта з алі. Прямо у відгуках про той смарт який націлився брати, користувач з України написав що на митниці стопнули і сказали доплатити 70 баксів, при чому сам смарт коштує в районі 300, навіть 280 з кодом.
В цій темі одні користувачі писали що все норм, більшість смартів проходить, інші, що шманають все підряд. Кому вірить, не знаю. Може порадите якісь профільні форуми аби розпитати користувачів з України які останнім часом замовляли смарти з алі вартістю 300+ баксів.
Варіант наприклад, щоб попросити продавця покласти смарт в коробку від дешевшого смарта проканає? Чи на митниці шманають по повній, відкривають вмикають і дивляться модель в телефоні і нараховують? :mad:
Я дуже вибачаюсь, но мені просто цікаво, ви думаєте тут немає жодного митника який читає ваше повідомлення? :lol:
та звісно є, але є стандартні процедури на митниці, і думаю як і всюди є спеціальні команди і плани по успішності. Лише хотів дізнатись трохи статистики.
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

це швидше лотерея, комусь повезе комусь, ні. Що дасть коробка від іншого телефона, як на запит митниці Вам потрібно буде давати посилання на товар і виписку із банку
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Kib
не знаю як смартфони, я купував об'єктив за 350$ на Алі, лише потім подумав про митницю, але все обішлося, отримав без проблем, на упаковці була вказана вартість 0, як повезе
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

kolesnukm: 08.09.2022 17:08 це швидше лотерея, комусь повезе комусь, ні. Що дасть коробка від іншого телефона, як на запит митниці Вам потрібно буде давати посилання на товар і виписку із банку
Та варіант коли тобою вже конкретно зацікавились, це вже ніяк не викрутишся. Мова скоріше йшла, про проходження поверхневого огляду. Типу відкрили пакування пошти, а там коробка з великими літерами моделі телефона, секунду пробити і побачити скільки він реально коштує. Саме про це і питання було. Коли на митниці відкривають посилку, то вони ідуть до кінця, чи обходяться поверхневим оглядом?

Відправлено через 3 хвилини 5 секунд:
NFS-Racer: 08.09.2022 17:20 Kib
не знаю як смартфони, я купував об'єктив за 350$ на Алі, лише потім подумав про митницю, але все обішлося, отримав без проблем, на упаковці була вказана вартість 0, як повезе
Не в темі, але в об'єктиві хіба є якась електроніка? Коли його на митниці просвічували може так і подумали, "нічого цікавого" дорогого.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib
Любий смартфон це цікаво і зазвичай не дешево, навіщо ж його замовляти звідтіля.

Об'єктив це профільна річ, він може коштувати як $50 так і $500, і лише людина в темі зможе оцінити його. А смартфон, якщо він ще й брендовий, автоматично коштує більше $200.

І я притримуюсь того, що написав:
kolesnukm: 08.09.2022 17:08це швидше лотерея, комусь повезе комусь, ні.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

WalkMan: 08.09.2022 17:47навіщо ж його замовляти звідтіля.
Ну от дивіться, в китайців він коштує 10 800 грн, на хотлайні найдешевша пропозиція 14 100 грн. На цю різницю я можу купити до цього смарта хороші блютус гарнітуру + навушники + хороший фітнес браслет.
Була б різниця хоча б в 2к грн, я б вже не парився з китайцями, але маємо що маємо. :dontknow:
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

навіть якщо стопнуть, то з оплатою мита вийде все одно дешевше... гарнітуру і все що вирішили на різницю взяти, замовляйте вже після того як в руках триматимете смарт. до речі що за модель?
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

unlnu: 08.09.2022 18:04навіть якщо стопнуть, то з оплатою мита вийде все одно дешевше... гарнітуру і все що вирішили на різницю взяти, замовляйте вже після того як в руках триматимете смарт. до речі що за модель?
poco x4 gt
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

якщо стопнуть для сплати мита і пдв, то прийдеться заплатити 1517 грн... от і вийде різниця 2244 грн від ціни, що в нас. тут вирішувати лише вам. взяти умовно кажучи завтра чи місяць бавитись з адреналіном.
Kib
Member
Звідки: Житомир

Повідомлення

unlnu: 08.09.2022 18:22якщо стопнуть для сплати мита і пдв, то прийдеться заплатити 1517 грн... от і вийде різниця 2244 грн від ціни, що в нас. тут вирішувати лише вам. взяти умовно кажучи завтра чи місяць бавитись з адреналіном.
Питання, якщо вони стопнуть, вони нарахують по сумі яку я сплатив з кодом, чи по максимуму, навіть без тої знижки яку китайці автоматом малюють на кожен товар.
unlnu
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kib: 08.09.2022 18:26
unlnu: 08.09.2022 18:22якщо стопнуть для сплати мита і пдв, то прийдеться заплатити 1517 грн... от і вийде різниця 2244 грн від ціни, що в нас. тут вирішувати лише вам. взяти умовно кажучи завтра чи місяць бавитись з адреналіном.
Питання, якщо вони стопнуть, вони нарахують по сумі яку я сплатив з кодом, чи по максимуму, навіть без тої знижки яку китайці автоматом малюють на кожен товар.
спишіться з китайцем та з'ясуйте це питання відразу перед замовленням. хай вкаже ту сумму, яку ви сплачуєте, щоб чесно все було... або попросіть, щоб вказав півціни від тої що сплачуєте, а не нуль, бо тоді точно по ринковій рахуватимуть, хоча все ще збережеться шанс умовити по сплаченій.
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

В мене на всі посилки які зупиняли, де навіть були дешеві до митні телефони давали запит. Тому думаю коробка не врятує
Відповісти