Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
Evergod
Member
Аватар користувача

Повідомлення

divinity
Ліхтарики з Алі можна замовляти разом з батареями (одразу вставлені всередину). Мені уже 3 ліхтарі прийшло з батареями, офіційний магазин Sofirn на Алі, їхали по 22 дні. (у них є моделі які підтримують режим повербанка, можна від ліхтаря телефон заряджати якщо що)
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

divinity
если аккум встроенный - то придет, если отдельным элементом (сменные батареи в любом виде) - то проблемы в 99%.

Я назаказывал себе мелких светильников с юзб зарядкой - пришли\идут.
Вот если интересно:
https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 1802WHnCka - неудобный для руки, пишут на нем аккум на 600 - но для такой цены пойдет...
https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... ZKfYR&mp=1 - за 200 грн нормальная лампа с юзб зарядкой, внутри непонятно что, думаю тоже чтото на 500-1000, два часа в слабом режиме пока светил и не сел. Разберу на днях - подробно напишу
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

divinity: 25.11.2022 13:25 якщо заказати ліхтарик на Алі, то можливо що прийде без б/ж? Чи може хто знає де недорого взяти в Україні зараз?
так в описі до лоту завжди є опис комплекту
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Народ, будьте сейчас осторожны с заказами ламп с аккумами на Али - сейчас пришли пару ламп , в описании 900мах , а на деле 200 стоит - открыл споры.
Конечно зарядка по ЮЗБ удобная, но если так пойдет - то лучше будет купить пальчиковые аккумы...
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Видел где-то такую проблему выше, продавец вроде бы отправил заказ но по факту нет и невозможно открыть спор на возврат денег.
Кто как решил эту проблему?
Продавец: Huawei watch store.
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

якщо ще доступно то відкрити через чат із підтримкою, пару місяців так відкривав коли не було на товарі кнопки відкрити диспут
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

kolesnukm: 30.11.2022 12:52 якщо ще доступно то відкрити через чат із підтримкою, пару місяців так відкривав коли не було на товарі кнопки відкрити диспут
Дякую, відкрив спір через підтримку Бот Алі.
Замовив замовлення ще 11.11

Відправлено через 32 хвилини 28 секунд:
upd: рішення про повернення коштів було прийнято через 5-10 хвилин. Хоча я не міг відкрити спір через товар доки його не отримаю.
Я очікував, шо буде якийсь гемор з продавцем з рейтингом менше 65%, спочатку я дві неділі його умовляв відправити, потім щоб він дав трек номер, потім він щось перевіряв з логістичною компанією, та в цей час у продавця зник весь товар з "витрини" магазину... короче продавець скам :rotate:
loner44
Member

Повідомлення

Ребят, а че по павербанкам, есть какие то сейчас накладки с их доставкой в Украину?
Grossmeister
Member
Звідки: Київ

Повідомлення

Пришел товар не той спецификации, которую заказывал. Вопрос: обязательно ли открывать диспут, или можно просто написать продавцу, чтобы выслал корректный товар? Как сейчас в целом обстоят с этим дела, можно ли доверять? Например, если он отправит, то обязательно требовать продления закрытия заказа?
Или не морочить голову и идти сразу через диспут?
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Grossmeister
диспут, у мене був лише один випадок вирішення проблеми з продавцем і він не просто негативний, а скоріше шахрайський
спойлер
Діло було багато років тому, також був відкритий диспут про те, що приїхав не той товар що замовлявся, продавець навіть надав трек номер за яким він відправив вже те, що я замовляв і попросив закрити диспут. До того часу диспут остаточно закрився і коли приїхала вже правильна посилка, виявилось, що там якась копійчана фурнітура для одягу чи прикрас.
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

Добрый вечер. Такой же вопрос, как и loner44. Павербанк можно с али в Украину заказать? На странице с товаром пишет - Free Shipping
From China to Ukraine via AliExpress Standard Shipping
Estimated delivery on Jan 15.
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ScorpionRRR
Думаю вже можна замовляти, скоріше за все Алі знайшов можливість відправляти потягом через транзитні країни. Раніше навпроти павербанків була позначка, що доставка до нас неможлива
ScorpionRRR
Member
Аватар користувача
Звідки: Rubizhne --- Dnipro

Повідомлення

maroders2
Дякую.
maroders2
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

ScorpionRRR
Дивно, що можливість відправки є тільки у кількох дрібних продавців, офіційні продавці тих же Базеус до нас так і не відправляють.

Ну і ціни дивні. Глянув Базеус 20000\65Вт, на Алі 2500, на німецькому амазоні 2000+300 доставка. Причому з Амазону приїде за два тижні а не через півтора місяці
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

теж дивився на пару таких магазинів що відправляють, на павербанками сяомі, так в багатьох лотах люди писали що копія ((
LiquidStorm
Member
Аватар користувача
Звідки: Banderstadt

Повідомлення

maroders2: 01.12.2022 19:54Ну і ціни дивні. Глянув Базеус 20000\65Вт, на Алі 2500, на німецькому амазоні 2000+300 доставка. Причому з Амазону приїде за два тижні а не через півтора місяці
Китайці в ціну закладають логістику, а так як посилка буде блукати не прямим шляхом, вартість доставки помітно більша за ту, що від німців. Від пшеків мало би вийти ще дешевше.
Andrew_R30
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Продавець відправив два товари різними службами доставки, тобто є два трек номера.
Один я отримав, а другий буде 26 грудня хоча воно десь висить з 24.11.
Алішка через 5 днів автоматом поставить, що я отримав замовлення і відкрити спір я зможу тільки впродовж 15 днів..

Тобто якщо не прийде друга посилка то я втрачу гроші та не зможу відкрити спір? чи як?
NFS-Racer
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Andrew_R30
У вас має бути 2 замовлення терміни по яким рахуються окремо. 26.12 то дуже песимістична дата, фактично приїде значно раніше, на вікриття спору дається 90 днів, ви все встигните, якщо щось буде не так, не хвилюйтесь.
Klon
CG graphikos fan
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

В общем народ - пришел мне повербанк Хаоми 20000 , есть плюсы:
- Хоть я и указывал индекс Киева, а дополнительно свой город и адрес - пришло не в киев, а именно мне в город. Доставка была "Мистом", шло с 11.11
- Работает и заряжает

Ну и главное - Минусы:
- "Паль" , подделка - весит 600грамм (оригинал под рукой 900)
- заряжает только с 5в\1а , никаких быстрых зарядок и даже выхода на минимально бумажные\написанные на банке 5в\2а нет...
сейчас заряжаю телефон - банка отдала 2000 за 2 часа... Ну это понятно с ее 5ваттами...
- платик - дешман, печать на задней части - кривая (опять же с фейковыми данными)

- Зарядка банки идет 5в/2а - но пока разряжаю в ноль, чтобы при зарядке оценить сколько там mAh'ов... Но думаю там вообще стоят вкручены батареи на 6000... :mad:

Позже тут отпишусь, но однозначно буду открывать спор, тк даже отданные 1к гривен это барахло не стоит...
aaleksandrenko
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Klon: 02.12.2022 13:01 В общем народ - пришел мне повербанк Хаоми 20000 , есть плюсы:
- Хоть я и указывал индекс Киева, а дополнительно свой город и адрес - пришло не в киев, а именно мне в город. Доставка была "Мистом", шло с 11.11
- Работает и заряжает

Ну и главное - Минусы:
- "Паль" , подделка - весит 600грамм (оригинал под рукой 900)
- заряжает только с 5в\1а , никаких быстрых зарядок и даже выхода на минимально бумажные\написанные на банке 5в\2а нет...
сейчас заряжаю телефон - банка отдала 2000 за 2 часа... Ну это понятно с ее 5ваттами...
- платик - дешман, печать на задней части - кривая (опять же с фейковыми данными)

- Зарядка банки идет 5в/2а - но пока разряжаю в ноль, чтобы при зарядке оценить сколько там mAh'ов... Но думаю там вообще стоят вкручены батареи на 6000... :mad:

Позже тут отпишусь, но однозначно буду открывать спор, тк даже отданные 1к гривен это барахло не стоит...
В целом ожидаемо.
Если отдаст меньше 10000 мач то можете попробовать разобрать. Если какие-то банки не припаяны то там песок внутри. Их просто стоит заменить на нормальные.
Вчера обзоры смотрел китайских 18650 елементов (именно подделок). Емкость там может быть практически как в оригинальных, просто при высокой нагрузке 5-10а там будут проблемы. Но в вашем случае при 1-2а ничего критичного быть не должно.
Востаннє редагувалось 02.12.2022 13:23 користувачем aaleksandrenko, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти