Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

TombRaider: 24.01.2023 00:07
З Сінгапуру як трекнулось 15 січня і ні чічирк більше. Як варіант - пливе, а не летить?
Как вариант в экспорте от 7 до 30+ дней :)
Не знаю, що там за варіант, але у київській таможні посилка з'явилась нізвідки сьогодні.
Не було приміток а ні про транзит через Прибалтику, а ні ще через якісь країни.
15 Янв 2023 "Отправление покинуло транзитную страну" і одразу 06 Фев 2023 "Надходження міжнародного відправлення в установу обміну країни призначення"
Тож залишається загадкою, яким чином посилку до нас доставлено з Сінгапуру. По часу - наче пливла, але схоже таки десь валялась, а потім летіла.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 06.02.2023 23:58Тож залишається загадкою, яким чином посилку до нас доставлено з Сінгапуру.
ніякої загадки тут немає :rotate:
murzik
Member

Повідомлення

а я думав, що нова пошта міжнародна робить доставку у відділення безкоштовно :mad:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
так :super:
murzik
Member

Повідомлення

а чому мені нарахували 257 грн додатково за доставку у відділення?

Отправлено спустя 2 минуты 46 секунд:
а, сорі, при оплаті товару за доставку не брало :gigi:
це зараз 7 уе треба заплатити
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

WalkMan: 07.02.2023 13:40
shatun: 06.02.2023 23:58Тож залишається загадкою, яким чином посилку до нас доставлено з Сінгапуру.
ніякої загадки тут немає :rotate:
Є. Раніше могла йти морем до Одеси, або їхати поїздом через руснявих - зараз таке відпадає.
Йшло би морем до Європи, хоч куди, вспливла б транзитна країна.
А так по трекам "покинуло" і опа - з'явилося через місяць прямо у Києві. Тож як дісталося Києва - невідомо.
До речі - Укрпошта зробила безкоштовну доставку кур'єром.
На питання на біса воно було потрібно квест влаштовувати кур'єр відповів, що пов'язано з вагою посилки - більше 5 кг. :think:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 07.02.2023 18:37Є. Раніше могла йти морем до Одеси, або їхати поїздом через руснявих - зараз таке відпадає.
з чого такий висновок, я ще ніразу не зустрічав, щоб EMS використовували залізницю чи море. Суть появи EMS – прискорена доставка, як тут може буди місце для моря, не розумію :dontknow:
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

WalkMan: 07.02.2023 18:56 з чого такий висновок, я ще ніразу не зустрічав, щоб EMS використовували залізницю чи море. Суть появи EMS – прискорена доставка, як тут може буди місце для моря, не розумію :dontknow:
Так, на коробці Speedest EMS та Singapore Post. Я констатував неможливість відслідити місцезнаходження посилки у продовж 30 діб з часу нібито виїзду посилки з Сінгапуру. Що заважало написати правду - лежить на сортувальному пункті чи ще щось? На біса писати що вже покинуло Сінгапур? Тож по часу ніби йшло морем, а насправді ніхто не знає де було - чартеру у наш бік чекало чи просто завал був.
І все одно дивно - умовний літак міг найближче до нас у Польші сісти. Потім вантажівкою у Київ. Теоретично груз у Польші повинен був попасти під сканер і у треку умовна Польша стати транзитною країною - я про це дивувався. Приїхало і ладно - квест скінчився.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 07.02.2023 19:30Що заважало написати правду - лежить на сортувальному пункті чи ще щось?
так багато запитань і так мало відповідей, чому продаван має знати де у EMS посилка і що з нею відбувається?
shatun: 07.02.2023 19:30На біса писати що вже покинуло Сінгапур?
знову ж таки, посилка/контейнер з посилками пройшов митний контроль, тобто юридично посилка вже покинула Сінгапур
shatun: 07.02.2023 19:30І все одно дивно - умовний літак міг найближче до нас у Польші сісти.
не скромне запитання, великий досвід роботи з міжнародними перевезеннями?
shatun: 07.02.2023 19:30Теоретично груз у Польші повинен був попасти під сканер і у треку умовна Польша стати транзитною країною - я про це дивувався.
Знову ж таки, висмоктано з пальця.

EMS сама по собі служба-сервіс, яка не буде існувати окремо від поштових операторів. Усією логістикою займаються оператори EMS.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

WalkMan: 07.02.2023 20:13
shatun: 07.02.2023 19:30Що заважало написати правду - лежить на сортувальному пункті чи ще щось?
так багато запитань і так мало відповідей, чому продаван має знати де у EMS посилка і що з нею відбувається?
До чого тут продавець? Де я писав, що це він "мутив" з треком? Це Сінгапур пост "рапортувало".
WalkMan: 07.02.2023 20:13
shatun: 07.02.2023 19:30І все одно дивно - умовний літак міг найближче до нас у Польші сісти.
не скромне запитання, великий досвід роботи з міжнародними перевезеннями?
Що ближче за умовну Польшу? Будемо зараз гадати чи не сів літак у Києві? Ні, не міг. У Львові? Навіть якщо пілот камікадзе - літак не його власність. А якщо і сів неофіційно - мені байдуже. Я писав "якщо він сів у Польші" - ні той ні. :dontknow:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 08.02.2023 19:40До чого тут продавець?
то я помилився, прочитав правду – продавану
shatun: 08.02.2023 19:40Що ближче за умовну Польшу?
Там де дешевше і/або є відповідне сполучення
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Алі оновив дизайн і замутив якісь нові палки нам у колеса.
Зарядні станції і сонячні панелі заборонили відправляти в Україну.
Продавці, нібито, поки можуть це обходити, але за додаткові 10 центів з станції і 1 цент з сонячних панелей.
У всякому разі я це так зрозумів.
спойлер
Зображення
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

shatun: 09.02.2023 22:14 Алі оновив дизайн і замутив якісь нові палки нам у колеса.
Зарядні станції і сонячні панелі заборонили відправляти в Україну.
Продавці, нібито, поки можуть це обходити, але за додаткові 10 центів з станції і 1 цент з сонячних панелей.
У всякому разі я це так зрозумів.
спойлер
Зображення
у меня была подобная история с китайским продаваном, вроде павербанк или зарядное было.
тоже просил типа по левой ссылке оплатить 0.1 бакс, и типа по ней трекинг, а по основной ссылке уже полная сумма, но без трекинга.
итого проволындались 2 дня без толку, ничего так и не было отправлено, и я подал заяву на полный refund.
и китаец канул в небытие :rip:
их тоже надо фильтровать.
=======

недавно вообще оказалось, что флешка в форме пули - похожа на боеприпас, в Украину ее отправляют, но на таможне китайской - не пропускают, because of war :gigi:
на ихней томожне стопорнули ее, и отправили обратно - там даже не догадались ее раскрутить, чтобы увидеть что это не боевое.
"Order being returned- Package returning "

Зображення
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 09.02.2023 22:14Продавці, нібито, поки можуть це обходити, але за додаткові 10 центів з станції і 1 цент з сонячних панелей.
так було, так і залишилось. Це ж обмеження стосовно акумів загалом, але щоб сонячні панелі (портативні?) обмежували, то такого ще не зустрічав. В будь якому випадку, алі захищає твої гроші.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

WalkMan: 10.02.2023 11:33
shatun: 09.02.2023 22:14Продавці, нібито, поки можуть це обходити, але за додаткові 10 центів з станції і 1 цент з сонячних панелей.
так було, так і залишилось. Це ж обмеження стосовно акумів загалом, але щоб сонячні панелі (портативні?) обмежували, то такого ще не зустрічав. В будь якому випадку, алі захищає твої гроші.
А якщо заказати морську доставку, хіба це не проканає з акумуляторами? (Так завана доставка алі по дну морському)
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Vitalio: 10.02.2023 11:40 А якщо заказати морську доставку, хіба це не проканає з акумуляторами? (Так завана доставка алі по дну морському)
Продавець працює лише з тією доставкою, з якою хоче/чи може. Все одно вишле своїм каналом, хоч що пообіцяє особисто.
JAGUAR883
Junior

Повідомлення

Сделал заказ по инструкции.
Посмотрим как придёт товар в Херсон
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В НП є хаб десь у Китаї чи що? замовив два смарта 22 числа, у різних продавців і тут сьогодні прилетіло сповіщення приложухи НП з треком, де їх об'єднали в один :censoured:.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels
Aliexpress у власному хабі, сам об’єднує, якщо це покупки з одного аккаунту.
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

WalkMan: 24.02.2023 18:18Aliexpress у власному хабі, сам об’єднує, якщо це покупки з одного аккаунту.
да от минулого тижня було замовлення різного дріб'язку, але не об'єднали, от думаю що за підстава .. попав на митницю, більше чим думав :(
Відповісти