Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
InHale
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернигов

Повідомлення

Покупки в Китае: aliexpress.com и другие площадки, доставляющие товар в Украину

Пообсуждать сам товар - в тематических разделах (выбор "чего либо" и тп)

Покупки на amazon.com
Покупки на ebay.com
Покупки на newegg.com и в других магазинах США, где часто не принимают к оплате карты украинских банков
Покупки на computeruniverse.net

Экспресс доставка посылок в/из Украину со всего мира

Пообсуждать цены: Стоимость комплектухи: прогнозы, мысли, размышления

спойлер
Всем привет, ищу помощи у людей которые заказывают или заказывали товар с aliexpress. Почитал чучуть статей в интернете... но не сильно забрался.
За полнил форму профиля ( адрес получение посылки ):
http://i.piccy.info/i7/bfa3ae8d5567dcc7 ... Snymok.png" target="_blank
есть - privat internet card, для оплаты.
А что дальше делать не могу понять ))) я так понял что надо привязать к 1 с плтежных систем ? или сразу делать оплату с номера карточки ? :shuffle:
буду благодарен за помощь... :beer:
Востаннє редагувалось 22.11.2018 10:37 користувачем gehka3, всього редагувалось 1 раз.
Причина: !
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Я так розумію з літаками зараз теж проблеми в Китаї, 4 числа виліт з аеропорту і досі летить в Україну. :down:
Galactick
Member
Аватар користувача
Звідки: Троїцьке

Повідомлення

Вітаю. З jlcpcb хто-небудь замовляв останнім часом? У них області доставки такі ж як у Алі? Прийшов лист, що замовлення готове, але мій індекс(Дніпропетровська область) не обслуговується і просять вказати іншу адресу.
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Обьявление на Али :
This order will ship in 18 days. If not, your refund will be issued automatically.

(Happy Chinese New Year from all of us at AliExpress! It's been an exciting year and we'd like to thank you for being a part of our growing Ali family. As this is a time for celebration, many of our sellers will be on holiday from Jan 21st to Jan 27th. During that period, order processing and shipping may be delayed about 7 working days. Your patience on this will be appreciated.)
Ждем старт отправок бравыми китайцами с 27 января :shuffle:
MobileLord
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

Никто не брал тут мышку, оригинал ли? https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... 9iJdxDasKm

Galactick
Можно попробовать указать в адресе Днепр и индекс наш, а им дать киевский. В случае если застрянет, можно будет переадресовать, но али позволяет вставлять сразу наш индекс, я только Киев указываю.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

Dark Knight: 20.01.2023 20:18 Ждем старт отправок бравыми китайцами с 27 января :shuffle:
І ціни в гору також чекаемо, бо за китайський двотижневий фуршет хтось повинен платити...
Хто стикався з трек номерами EX240251***SG ? Пробиваються три учасники доставки: Cainiao, Universal Postal Union та УкрПошта
З Сінгапуру як трекнулось 15 січня і ні чічирк більше. Як варіант - пливе, а не летить?
ATIRadeon
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

shatun: 23.01.2023 10:29Як варіант - пливе, а не летить?
стоїть :D Або лежить мертвим грузом у нас на таможні...
kolesnukm
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

shatun
в мене теж із таким треком два інвертора їдуть, тільки 5-го трекнулося і теж глухо
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

ATIRadeon: 23.01.2023 10:35 стоїть :D Або лежить мертвим грузом у нас на таможні...
Воно з Сінгапуру до ще однієї транзитної країни повинно надійти до нашої митниці. Або прибалтика, або ще кудись - там десь повинно "всплити".
kolesnukm: 23.01.2023 10:54 в мене теж із таким треком два інвертора їдуть, тільки 5-го трекнулося і теж глухо
В мене один. Заказав 19 січня. Продавець щось крутив-мутив - 26 відправив.
Потім трекнулось, що товар повернули продавцю у звязку з надзвичайною ситуацією на сортувальному пункті. Типу той "завал" ковідний був.
3-го січня відправив знову. Сортувальний центр > китайська митниця > сінгапур > покинуло сінгапур.
Насправді можливо ATIRadeon правий і десь в сінгапурському складі досі валяється.
Звідти взагалі все довго уїзжає. По смартфону пам'ятаю - у 2020 десь там же "провалявся" два тижні - тепер знову "пощастило"...
І що цікаво - все інше (зарядне, панель управління та усілякі дрібні контрольні прибори) вже тиждень як приїхало через укрпошту та мист.
Підозрюю, що це пов'язано з участю Universal Postal Union - саме ця служба вперше вилізла за всі останні рази.
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

shatun: 23.01.2023 16:30Підозрюю, що це пов'язано з участю Universal Postal Union - саме ця служба вперше вилізла за всі останні рази.
ні, це не служба доставки ;)
shatun: 23.01.2023 10:29З Сінгапуру як трекнулось 15 січня і ні чічирк більше. Як варіант - пливе, а не летить?
летить, 15 січня + місяць і має трекнутись в Україні. Вже не раз про сінгапур було тут.
shatun
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожская глухомань

Повідомлення

WalkMan: 23.01.2023 17:19 летить, 15 січня + місяць і має трекнутись в Україні. Вже не раз про сінгапур було тут.
І скажіть мені, люди добрі, чому саме необхідне, до чого все вже закуплене, посилають "хамирями"?
Читав відгуки перед замовленням - у середині листопаду 2022 доїзжало до України за три тижні від того ж продавця.
Таке враження, наче з оптовими покупцями домовленість, щоб ті більше наваритися встигли...
TombRaider
Member
Аватар користувача
Звідки: Днепр

Повідомлення

15 січня і ні чічирк більше. Як варіант - пливе, а не летить?
Как вариант в экспорте от 7 до 30+ дней :)
Desmond
Member
Звідки: Черкассы

Повідомлення

MobileLord
Я брав тут, Elixz Digital Store
https://a.aliexpress.com/_EHMXQy5
2 роки тому але іншу модель, оригінал, до сих пір в строю :up:
feniks_tm
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

quadrotony: 14.01.2023 08:21 Немає комісій
Все таки є, близько 3%. До оплати було ~291$ і зверху ще десь близько 9$ нарахували "комісія за обробку".
спойлер
Зображення
quadrotony
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feniks_tm
я купую цифрові товари там, без комісій
фізичні не знаю
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Народ, посилки з Китаю не виїжджають з країни чи все-таки пробиваються забугор. Може хтось вже отримав або як обстоїть ситуація у вас (бо хочу заказати пару позицій від різних магазів, отдумаю чи то буде довга коломийка чи як завжди місяць і більше?)
MrXoxolUa
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина, Мукачево

Повідомлення

С таобао приехала посылка вчера с помощью meest.cn , летела 11 дней. Четыре дня назад заказал с aliexpress стандартной доставкой али, посылка уже трекается как в дороге. Друг получил свой заказ неделю назад, плыла 2 с половиной недели. Насчёт скорости доставки, это зависит от того, что выберете в пункте доставки, некоторые способы доставки обещаются 2 месяца ползти ( по дну моря своим ходом наверно :laugh: ) до Украины от "китайских друзей".
yupi
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Заказывал аккум на ноут 4го января, получил 19го
Dark Knight
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Заметил новую фишку на Али:
Заказал фонарик, оплачиваю *Pay Now* картой приват, и теперь оказывается надо вводить смс-код подтверждение для платежа.
Ранее этого не замечал- при оплате моментально списывало деньги с карты и все. :rotate:

Написал китайцу, говорит отправит в течение 2-х дней (в кабинете указан макс срок теперь до 9 дней на отправку).
Хватит праздновать уже Новый год, работать пора :D

Надеюсь не будет ползти по морскому дну.
Vitalio
Member
Аватар користувача
Звідки: Ивано-Франковск

Повідомлення

Dark Knight: 28.01.2023 21:59 Заметил новую фишку на Али:
Заказал фонарик, оплачиваю *Pay Now* картой приват, и теперь оказывается надо вводить смс-код подтверждение для платежа.
Ранее этого не замечал- при оплате моментально списывало деньги с карты и все. :rotate:

Написал китайцу, говорит отправит в течение 2-х дней (в кабинете указан макс срок теперь до 9 дней на отправку).
Хватит праздновать уже Новый год, работать пора :D

Надеюсь не будет ползти по морскому дну.
До речі, щоб прискорити доставку з Китая можна змінити адресу доставки на склад компанії, яка пропонує опції з доставки ? (Міст, НП ) це норм ідея чи зважаючи на вартість товару, відправка такими службами забере пів ціни від мєлкої посилки?

До початку війни я не сильно заморочувався і вибирав найоптимальнішу доставку від продаця (безплатну, морем), адрес вказував відділення Укрпошти і посилка повільно пливла від 2ох до 4ьох тижнів...

:teacher: Можливо є якісь більше дешевші компанії, які за безплатно або за 1$ прискорять процес плавання посилки? :idea: (бо шось дивлюся на терміни, і там дати кінець лютого-початок березня та кінець березня-початок квітня :horror: )позиції по товарам - мєлочь, навіть 200грам немає, а от час капєц як рішає
Відповісти