Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Dima1602
Junior

Повідомлення

У континенталей плюс был, что нипель выкрутить можно и заливать герметик через него в камеру. Сам уже лет 5 на безкамерке катаю, а камеры как запаска в рюкзаке и дома валяются :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

Dima1602: нипель выкрутить можно и заливать герметик через него в камеру.
Чего? Герметик в камеру?
Kronus
Member

Повідомлення

Интересный способ торможения. Кто-то практикует?

https://www.yapfiles.ru/show/2543538/82 ... 7.mp4.html

Отправлено спустя 11 минут 37 секунд:
murzik: 14.05.2021 08:21 Чего? Герметик в камеру?
Ну а куда еще?
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

murzik
MAXISS не?
катаю на таких хороші камери :up:
Dima1602
Junior

Повідомлення

murzik: 14.05.2021 08:21
Dima1602: нипель выкрутить можно и заливать герметик через него в камеру.
Чего? Герметик в камеру?
Чую ещё сотня сообщения за выбор вкуса герметика :gigi:
Антипрокольный герметик, чтобы не разбортировать каждый раз после прокола и латки ставить. Некст левел безкамкрка :super:
murzik
Member

Повідомлення

Dima1602
В без камерке нет камеры же.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

murzik: 14.05.2021 09:05 Dima1602
В без камерке нет камеры же.
По аналогии действует герметик в камере
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

murzik: 14.05.2021 07:22
Sphinx: 13.05.2021 22:12 murzik
То писаки на сайті фігню написали, там 48 мм., на коробці дивись.
А нашо 70 дути? В тебе там 18 мм колеса, чи шо? В 42мм покри 40 за очі для тебе буде.
Коли ручним насосом качаєш - рукою притримуй ніпель, шоб не рвало туди-сюди в процессі.
на покришках намальовано 50 мін-75 макс. камера не тримає тиск, тому качав 65, а 5 днів вистачало до 50
А на машинах ти повний багажник піску возиш, щоб місце не пропадало? Колеса качають так, щоб комфортно було, але не битись ободом по бордюрами при цьому, не важливо, який там максимальний тиск вказаний. Попробуй покатать при 30 пси.
Добре, що обід ще не розірвало.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

murzik
навіть китайські камери тримають тиск. Дивись або проколи(можуть бути мікро від всяких якірців, акації), або через шредер травить, це можна банально слюною перевіряти.
І тому так некомфортно, бо покришки качаєш до дубового стану. На таких тільки по ідеальним дорогам катати, і то не варто, навіть шосери почали трохи менше качати і переходити на ширші покришки для комфорту.
Dima1602
Junior

Повідомлення

murzik: 14.05.2021 09:05 Dima1602
В без камерке нет камеры же.
Купите уже Байк, а потом будем тюнинговать на практике и познавать тонкости, а не в теории :)
Безкамкрка (кантри) спец обод для этого (другая форма канавок и глубина для бокового когда покрышки) или обычный но с доработкой +лента мотается по окружности обода, чтобы закрыть дырки в ободе где спицы +пара нипелей +герметик = имеем безкамкрку.
В моем случае это обода ztr crest нипеля и герметик stans notubes +швальба ракет рон перед + Maxxis Ikon 3C зад :super:
На.. хіба оно вообще надо :gigi:? По своим очучениям и практике в кантрийных гонках или агрессивное вкручивание - лучше сцепление, т. к. можно чуть меньше давление; "чувствуется" лучше дорога; быстрее и надёжнее заклеивается проколы обычные от колючек и прочее; вес! считаем минус 100 гр. На колесо в среднем. Свои особенности есть, одна из них в полевых условиях маленьким ручным насосом не особо получится поставить :gigi:
murzik
Member

Повідомлення

Sphinx: 14.05.2021 10:51
murzik: 14.05.2021 07:22
на покришках намальовано 50 мін-75 макс. камера не тримає тиск, тому качав 65, а 5 днів вистачало до 50
А на машинах ти повний багажник піску возиш, щоб місце не пропадало? Колеса качають так, щоб комфортно було, але не битись ободом по бордюрами при цьому, не важливо, який там максимальний тиск вказаний. Попробуй покатать при 30 пси.
Добре, що обід ще не розірвало.
так мінімальний 50 написано ... я зазвичай їздив на 2.5-3.0 атм (30-45 psi). ап отім в темі хтось написав, що покришці погано буде, якщо качати менше, і може навіть злетіти з обода.

Отправлено спустя 3 минуты 39 секунд:
mumu
я завжди катав 2.5-3.0 бар. а потім хтось написав про мінімальний тиск для покришок і став качати більше. в комфорті змінилося мало, зато по асфальту краще летить.
у мене ж 42-622 , про який комфорт може й ти мова?
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Sphinx: 14.05.2021 10:51Колеса качають так, щоб комфортно було, але не битись ободом по бордюрами при цьому, не важливо, який там максимальний тиск вказаний. Попробуй покатать при 30 пси.
Рубрика "шкідливі поради" :gigi: Нижче мінімально вказаного тиску краще не кататись, хіба що робити якийсь офсет на вагу, тобто якщо мін тиск вказано для 85 кг тіла, а ти важиш 60, то можна накачати менше. Можливо десь в МТБ, для 2+ покришок це працює не так, але в міських, шосейних, трекінгових ітп велосипедах з іх нормальними покришками, при тиску меншому за рекомендований сильно зменшується зчеплення з дорогою при маневруванні, збільшується опір руху, і збільшуються шанси на прокол, зміїний укус, банально сама покришка зношується в рази швидше. 30 PSI для 42 мм це дуже мало. Я б сказав, що 40-45 це мінімум.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 14.05.2021 11:10я зазвичай їздив на 2.5-3.0 атм (30-45 psi)
отак далі і катайся, буде м'якіше і нічого в тебе не злетить. я на БК 38 гумі катаюсь 30psi спереду, 35psi ззаду, все ок. який там мінімальний тиск намальовано на покришці навіть не знаю, треба буде глянути :D
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

murzik
колись після 35-38мм я відчував різницю на 42мм.
42мм уже дає можливість трохи понизити тиск, і тоді амортизація нерівності грубого асфальту, якихось дрібних тріщин відбувається не конструкцією велосипеда і тілом велосипедиста, а покришками. Дрібниця, а на норм дистанції ефект помітно.
Востаннє редагувалось 14.05.2021 11:19 користувачем mumu, всього редагувалось 1 раз.
murzik
Member

Повідомлення

leif
я чомусь твої повідомлення сприймаю як сарказм :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 14.05.2021 11:14Нижче мінімально вказаного тиску краще не кататись
завжди катався менше мінімального вказаного тиску на унівезі, меріді і знаю чимало людей які так роблять (вони мене цьому і навчили), не мав ніколи з цим проблем. може на шосерах якось інакше, але з покришками 2.1-2.25" не було проблем. стрибав через 2-3 сходинки, з бордюрів постійно, розганявся зі схилів до 48км\ч.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

leif: 14.05.2021 11:15я на БК 38 гумі катаюсь 30psi спереду, 35psi ззаду, все ок
ну так БК тому і вигадали, щоб можна було давати менше тиску ;) БК гума і ободи зроблені з більшою точністю, краще зчіплюються один з одним, герметик захищає від проколі, а БК покришки мають посилені бічні поверхні, які менше зношуються при низькому тиску,

Відправлено через 3 хвилини :
leif: 14.05.2021 11:18але з покришками 2.1-2.25" не було проблем
на 2.1-2.25 мінімальний тиск це скільки, 20 psi? Куди ж ще менше?

Відправлено через 5 хвилин 25 секунд:
доречі, про тримання тиску. Чим він вищий, тим швидше втрачається. Л - логіка. У мене камери і покришки Continental майже на всіх байках. На шоссері 25мм качаю до 100 psi, через тиждень там може бути вже 70. На міському велі 42 покриха, здається, качаю до 55, десь за місяць спускається до 40. Ну а взагалі проблема мені трохи незрозуміла, раз в пару покатух витратити 2 хвилини і підкачати колеса це взагалі не проблема.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14
не пам'ятаю точно який там мінімум вказаний саме на покришці для maxxis crossmark чи ikon, але, здається, що в районі 35psi, якщо я не помиляюсь. швидко загуглити не вдалось щось. у когось є ikon 2.20 29", подивіться пліз, що на покришці вказано?
murzik
Member

Повідомлення

Рабочее давление. 65 PSI
залишилось вияснити, що таке робочий тиск. нормальний\номінальний\середній. максимальний напевно
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

leif
https://www.maxxis.com/catalog/tire-278-140-ikon 60-65 PSI max. Тобто мінімальне по спеках буде десь 30-35. Нехай з офсетом на вагу вкачаеш 25, нижче вже буде дуже мало імхо.
Відповісти