Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 15.05.2022 11:00є якась приспособа для відкриття замка цепка
пример: https://vinbike.com.ua/ru/goods/instrum ... toolz-62d3
Но я юзаю переставные клющи (пример)
спойлер
Зображення
не вижу смысла покупать "спец-инструмент" для снятия замочка цепи. Такими клещами "по диагонали", все легко и просто и безболезненно снимается.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
если поворот пройден значит наклонил правильно
Іноді краще жувати. :-/
уже в процессе с азартом
Для развития и укрепления организма надо наоборот долговременно работать на низком пульсе, а не делать дурньіе спринтьі которьіе сердце не тянет.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 15.05.2022 11:00є якась приспособа для відкриття замка цепка?
Е така штука

Отправлено спустя 2 минуты 48 секунд:
Crossbow: 15.05.2022 10:56p.s я вижу достаточно много ездунов с моторчиками, у которых навыки на уровне плинтуса, то есть даже "базы" у них нет, они просто едут и все...
Я уже молчу про навыки которыми нужно обладать и которые могут спасти жизнь: умение экстренно и при этом правильно тормозить, умение перепрыгнуть препятствие, а про умение правильно входить в поворот (с наклоном) я вообще молчу, потому что многие чиркнут педалью по земле и просто лягут
А тому що дебіли. Вони їздять 30-50 кмч при тому що гальм там немає, при мені 1 такий приїхав прямо в зад автобуса :lol: він думав що в нього є нормальні гальма для 50 кмч :lol: :lol: :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
odessitmws: 15.05.2022 11:03если поворот пройден значит наклонил правильно
:lol:

P S я за електробайки але з обмеженням на 25-30 кмч і жорстко щоб всі з шоломами. інакше буде такий же треш як з електросамокатами :lol:
Востаннє редагувалось 15.05.2022 12:32 користувачем Hotspur, всього редагувалось 2 разів.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 15.05.2022 12:15 Іноді краще жувати. :-/
ты же в Германии живешь, там с культурой вроде все очень хорошо, а из тебя льется хамство как у той бабки на привозе
то ждешь что кто загнется, то ашанами обзываешься не надо так карму себе портить
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 15.05.2022 12:31то ждешь что кто загнется, то ашанами обзываешься не надо так карму себе портить
а вже були випадки смертельних серцевих нападів з велосипедистами і не 1, ти не в курсі просто. Про ашан - це реальний стан справ, в тебе і є ашан і це не образа а технічна характеристика :rotate:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws: 15.05.2022 12:31
dead_rat: 15.05.2022 12:15 Іноді краще жувати. :-/
ты же в Германии живешь, там с культурой вроде все очень хорошо, а из тебя льется хамство как у той бабки на привозе
то ждешь что кто загнется, то ашанами обзываешься не надо так карму себе портить
Ну неможливо ж не реагувати, коли людина пише абсолютну фігню. Те що ти не впав з велосипеду у повороті точно не означає, що ти все зробив правильно, дай бог щоб ти ніколи не падав, чесно.

Якщо я вважаю що людина робить дурість, то в мене достатно рішучості це сказати, а не розводити соплі. А людина якщо вважає запотрібне, то хай шле мене за рузьким кораблем.
спойлер
До того що «хто загнеться» там був конкретний приклад з середнім пульсом 181. Це реально крок до серцевого нападу.
Того року від серцевого нападу помер досить відомий український вело спортсмен, йому лише 31 було, тут була новина, щось не можу знайти.
Востаннє редагувалось 15.05.2022 12:50 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 15.05.2022 12:40в тебе і є ашан і це не образа а технічна характеристика
допустим что самый низ рынка ашан, то мой вел с алюминиевой толстенной рамой на запас, красивыми швами мелкой насечкой + верхние полированные, кассетой на 12 + отличные втулки на промах с 2защитой от грязи\пыли полностью алюминиевой вилкой воздушной которая отлично работает без страгивания и весом 13,5кг никак ашаном не назвать
dead_rat: 15.05.2022 12:42Те що ти не впав з велосипеду у повороті точно не означає, що ти все зробив правильно
то что кто то слабо наклоняет вел визуально еще ничего не означает! велосипедист чувствует вел намного лучше и учитывает скорость, покрытие, угол поворота доступного чем посторонний зритель
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Про серцеві напади https://cyclingmagazine.ca/sections/new ... t-attacks/
От лише скільки спортсменів померли прямо під час перегонів, а пацанам по 20 з хвостиком років було.
А геніі намагаються встати з дивану і повторити таке саме навантаження на серце.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

кроме того намного безопасней наклонить чуть меньше положенного ибо это легко исправить углом руля, а если наклонился слишком сильно то уже ничего не сделаешь если окажется что там ямка, камешек, недостаточно шершавый асфальт, песочек попался и потеряется контакт с дорогой
Востаннє редагувалось 15.05.2022 13:07 користувачем odessitmws, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 15.05.2022 12:49допустим что самый низ рынка ашан, то мой вел с алюминиевой толстенной рамой на запас, красивыми швами мелкой насечкой + верхние полированные, кассетой на 12 + отличные втулки на промах с 2защитой от грязи\пыли полностью алюминиевой вилкой воздушной которая отлично работает без страгивания и весом 13,5кг никак ашаном не назвать
давай ти мені напишеш по кожному компоненту і я тобі скажу чого він ашан :) . ашан це не зовсім про ціну, я бачив досить дорогі ашанчики :lol:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 15.05.2022 13:05давай ти мені напишеш по кожному компоненту і я тобі скажу чого він ашан
репутация брендов это конечно хорошо, но что бы узнать по факту надо брать и тестировать нагрузками
ашаны как правило просто разваливаются от прогулочного катания даже, у меня время есть если что дам знать
Востаннє редагувалось 15.05.2022 13:12 користувачем odessitmws, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws



Справа не у тому хто сильніше нахиляється
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 15.05.2022 13:12 Справа не у тому хто сильніше нахиляється
ну так то ничего нового, это все инстинктивно понятно на самом деле
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws: 15.05.2022 13:30
dead_rat: 15.05.2022 13:12 Справа не у тому хто сильніше нахиляється
ну так то ничего нового, это все инстинктивно понятно на самом деле
І правда, нащо люди тренуються роками, воно ж усе інстинктивно…
Helven
Junior
Аватар користувача
Звідки: Умань

Повідомлення

Всім привіт, хочу придбати собі гібрид/місто велосипед, але вибираю між Merida crossway і Giant roam. Підскажіть що краще і якісніше (рама) або запропонуйте свій варіант.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Helven
Веліки плюс-мінус рівноцінні, вибір між ними буде більше залежити від конкретної ціни конкретних моделей.

Для міста я б брав велосипед з ригідною вилкою типу Giant Fastroad чи Merida Speeder. Буде краще ніж з бюджетною вилкою.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Helven: 15.05.2022 14:12 Всім привіт, хочу придбати собі гібрид/місто велосипед, але вибираю між Merida crossway і Giant roam. Підскажіть що краще і якісніше (рама) або запропонуйте свій варіант.
обидва нормально. можна дивитись б у на олх після розбору його в майстерні.
Helven
Junior
Аватар користувача
Звідки: Умань

Повідомлення

dead_rat: 15.05.2022 14:50 Helven
Веліки плюс-мінус рівноцінні, вибір між ними буде більше залежити від конкретної ціни конкретних моделей.

Для міста я б брав велосипед з ригідною вилкою типу Giant Fastroad чи Merida Speeder. Буде краще ніж з бюджетною вилкою.
Дивився на speeder, але думаю посадка тіла буде не зручна для міста, тай взагалі це вже можна сміливо сказати що чистокровний шосер(70 на 30)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Helven
В мене пів міста на таких і більш шоссерних катає.

Але ти обираєш для себе, ті що ти запропонував також непогані.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Helven
ну это смотря какие дороги, хотя у нас в Одессе вот даже откровенных ям нету но толку с того если всяких бугров\волн\швов\рельс выпирающих хватает (лучше бы ямы были, а в остальном идеал ибо яму то объехать можно) так даже двухподвес особо не даст идеального комфорта
Відповісти