Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Знайомий спортсмен катає сотку при середній 34 і середньому пульсі 135.
Оце монстр :super:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 18:19Знайомий спортсмен катає сотку при середній 34 і середньому пульсі 135.
я плакати пішов :weep:
l-m
Member

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 17:53 Але чувак 37 річний програміст, хоч і ходить подеколи до качалки
Програміст це не вирок, для середньостатистичних 37-років пульс вже дещо зависокий, качалка ніяк не прокачує сердцево-судинну систему.

Хай покатається пару років повільно, з низькими пульсами, на довгі дистанції (4+ годин, сумарно 1000 годин накатати б), а потім починає упарюватись. За цей час схудне, прокачає сердцево-судинну, вірогідно й ПАНО стане дещо менше ніж 180.

Hotspur: 14.05.2022 18:12
l-m: 14.05.2022 17:24Звісно через війну ціни на нерухомість падають, однак за 5-10 тисяч доларів 1-кімнатну в Одесі не купити.
Specialized Turbo Levo SL S-Works Carbon / Bronze Foil / Gloss Carbon або 14 500 евро або 15 100 доларів або 520 950 гривень
Можеш не тужитись дарма підтасовкою (тепер же топовий замість нормального), а просто визнати що ляпнув не те.
Бо тобі ж ще треба знайти декілька собачих будок за $15к, які випадково називаються "квартирами в Одесі".
murzik
Member

Повідомлення

l-m: 14.05.2022 17:53
murzik: 14.05.2022 17:36 Все моє життя - негативний досвід :D
Шкода що вело тобі не зайшло, фізичні навантаження та прогулянки допомагають дещо покращити психічний стан.
на що це ви натякаєте? :-P
і я кожен вечір катаю 13-15 км, але мрію про можливість хоча б 50 км
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 14.05.2022 18:32але мрію про можливість хоча б 50 км
ти вже стільки часу катаєш, що тобі вже і 100км можна проїхати не задумуючись.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 14.05.2022 18:32і я кожен вечір катаю 13-15 км, але мрію про можливість хоча б 50 км
да спокійно ти проїдеш 50.

Отправлено спустя 2 минуты 20 секунд:
l-m: 14.05.2022 18:30Бо тобі ж ще треба знайти декілька собачих будок за $15к, які випадково називаються "квартирами в Одесі".
ну якщо просиш https://www.olx.ua/d/obyavlenie/1-komna ... NuS5t.html 531 047 грн
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
Це не 1-кімнатна квартира, а якийсь жах по вулиці В‘язів. :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 18:48Це не 1-кімнатна квартира, а якийсь жах по вулиці В‘язів.
ну от бачиш, зразу в оренду піде :beer:
l-m
Member

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 18:48 Hotspur
Це не 1-кімнатна квартира, а якийсь жах по вулиці В‘язів. :laugh:
Собача будка, як замовляли) Тільки у мене пише $18к, а не 15, й тут махлює.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

l-m: 14.05.2022 17:53психічний стан.
Бачив би ти мене торшки бвльше місяця тому, дурка це було б найкраще

Отправлено спустя 3 минуты 5 секунд:
Доречі, я не помятаю писав тут че ні, в мене велоокуляри з диопртричною вствкою, так що я маленький крот, щось бачу
murzik
Member

Повідомлення

цей велосипедист точно неадекват https://www.youtube.com/user/Ruckus1986/videos
так що не знаю про вплив на псих стан
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 14.05.2022 16:56
dead_rat: 14.05.2022 16:07по вітру доволі стабільно міг тримати 47-48 кмч
где то плачет 1 електровелосипедист :lol: :lol: :lol:
так по ветру и мтбшники разгоняются под 45 глянь ютубчик чтоль...
у меня главная проблема рекордов скорости что передачи не хватает и около максималку едет онли мотор, надо бы ставить звезду спереди больше (но зачем? для города хватает)
у многих живот весит больше чем мой комплект моторчика в 6кило (а можно ведь еще легче, берем 250вт брендовый который выдержит форсировку до 500-600, и батарейку на 1,5кг и закидываем в карбоновую раму) только вот жирок не дает им дополнительную мощность в киловатт
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

odessitmws
для кого-то велосипед это - "спортивный снаряд". Тут наверное таких единицы.
для кого-то это - поддержание физ.формы и просто нравится (физ.нагрузка) ездить по городу\лесам\и т.д.
для кого-то это - "дырчик" чтобы ездить по городу и не напрягаться.

вот в первых двух случаях моторчик противоречит концепции.
в третьем для "перевозить себя по городу" без напряга - пойдет. Вот походу что третий вариант это про Вас. А большинство в этой теме в категории "2".
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 15.05.2022 09:52для кого-то велосипед это - "спортивный снаряд". Тут наверное таких единицы.
для кого-то это - поддержание физ.формы и просто нравится (физ.нагрузка) ездить по городу\лесам\и т.д.
для кого-то это - "дырчик" чтобы ездить по городу и не напрягаться.
згоден. але я в принципі 2 і 3 суміщаю :beer:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Crossbow: 15.05.2022 09:52 для кого-то это - поддержание физ.формы и просто нравится (физ.нагрузка) ездить по городу\лесам\и т.д.
и как лишние 5кг помешают выполнить сию функцию? зато те кто боятся ездить там к примеру 30-40км или по делам могут намного чаще брать с моторчиком, а уже в процессе с азартом вкручивать потому что знают что даже если полностью выбьются из сил они отдохнут на моторчике до следующего вкручивания (в итоге кататься с активными вкрутками будет человек сильно больше)
нужно самому покатать что бы понять что это драйвово и очень даже экономично (можно использовать дешевые кассеты на мало звезд, простую цепь и т.д.)
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

odessitmws: 15.05.2022 10:15лишние 5кг помешают выполнить сию функцию?
лишние 5кг - отягощают велосипед и очень ощутимо. Я могу даже на 29тых, на скорости перепрыгнуть (перелететь лужу) или запрыгнуть на невысокий бордюр, и это велик у меня весот 13кг, а если будет 18ть ? хрен я его оторву от земли ибо будет уже как "ашан" по весу.
+ лишние 5кг отягощают жизнь катальцу если не использовать моторчик. Это балласт!
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Crossbow
это да про банники можно забыть, но не критично когда ездишь по тротуарам скорость уже не так играет роль
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Вот как я сюда поставлю "моторчик" ?! Это же кощунство будет! :lol: :gigi:
спойлер
Зображення
Зображення
моторчик сразу же убьет весь кайф езды на велосипеде.

p.s я вижу достаточно много ездунов с моторчиками, у которых навыки на уровне плинтуса, то есть даже "базы" у них нет, они просто едут и все...
Я уже молчу про навыки которыми нужно обладать и которые могут спасти жизнь: умение экстренно и при этом правильно тормозить, умение перепрыгнуть препятствие, а про умение правильно входить в поворот (с наклоном) я вообще молчу, потому что многие чиркнут педалью по земле и просто лягут :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

є якась приспособа для відкриття замка цепка? два цепка чудово відкриваються,а один навіть мотузкою не можу, лише пласкогубцями

Отправлено спустя 43 секунды:
Crossbow
https://www.youtube.com/shorts/n6nX1s1ijeI
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Crossbow: 15.05.2022 10:56а про умение правильно входить в поворот (с наклоном)
повороты физически нельзя пройти не наклонив, если поворот пройден значит наклонил правильно ;)
Відповісти