Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 14.05.2022 11:19 в тебе щансів не буде. бо шоссер їде 40 і має техніку управління а ти ні :rotate:
ну ну только почему то всех шоссеров пролетаю (при том что у меня не какой то там дорогой\скоростной комплект моторчика, а намотка на тягу)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
Я б з тобою також не гонявся а дав тобі проїхати щонайдалі від мене.

Отправлено спустя 6 минут 17 секунд:
ПС. На днях ще один геній мені писав.
Скинув Страву де він проїхав 35 км з середньою 30. А я дивлюся - там середній пульс 181 :eek: . Я йому пишу, тобі жити набридло? Бо це прямий шлях до інфаркту і могили! Проте так, середню він досяг майже як у мене.

От цікаво, хто швидше вб‘ється
murzik
Member

Повідомлення

цікаво було б спробувати кардоновий гравел
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 11:42Я б з тобою також не гонявся
а я бы и не предлагал это все равно что ездя на мотоцикле предложить 50куб мопедисту заехать по трассе, нужно быть немного странным что бы не понимать про сильно разные возможности человеческого организма и достижениями науки
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 11:21Мабуть едине виключення це електро двопідвіси де чуваки юзають електрику щоб швидше повертатися нагору і знову з неї стрибати униз
2 кімнатна в Одесі ? :eek: :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
murzik: 14.05.2022 11:46 цікаво було б спробувати кардоновий гравел
45 000-90 000 гривень б у

Отправлено спустя 16 минут 24 секунды:
odessitmws: 14.05.2022 11:22ну ну только почему то всех шоссеров пролетаю
найди клубного шоссера і катни з ним 50 км, побачиш :lol:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 14.05.2022 12:18 найди клубного шоссера і катни з ним 50 км, побачиш :lol:
odessitmws: 14.05.2022 09:21а просто покататься по городу
ты бы еще на 100км предложил, моя батарейка в литий ионном варианте будет весить чуть больше 1кг этого не хватит компенсировать физуху и мтб вел, для меня даже такой хватает с головой (особенно учитывая что покручивать я тоже люблю)
можешь глянуть зачет одесской велосотки, там электровелы катаются вместе с остальными :laugh: :lol:
GetOutTheWay
Member
Аватар користувача
Звідки: Xapкiв-Київ

Повідомлення

Окей, з велом розібрались.
Шо по велоодягу треба?
Я дивлюся вибір зараз не дуже з велошортів.
Дивився у Велопланеті.

Є якісь best buy/bang for a buck варіанти? Че все під свою дупу треба шукати?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GetOutTheWay: 14.05.2022 14:01Шо по велоодягу треба?
шлем. обов'язково. бажано - веломайку, велотруси з памперсом. якщо э гроші - контактні педалі і контактне взуття, фотохромні окуляри

Отправлено спустя 31 секунду:
GetOutTheWay: 14.05.2022 14:01Є якісь best buy/bang for a buck варіанти?
знижки осінню зазвичай :lol:
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

:popcorn:

Отправлено спустя 51 секунду:
GetOutTheWay: 14.05.2022 14:01 Окей, з велом розібрались.
Шо по велоодягу треба?
Я дивлюся вибір зараз не дуже з велошортів.
Дивився у Велопланеті.

Є якісь best buy/bang for a buck варіанти? Че все під свою дупу треба шукати?
180рост 95-100 вес, брал в велопланете ХЛ, качеством доволен, но цены так у них высоковаты, я брал на распродаже +-600 джерси и 900 шорты

сходу тебе на лето нужна 1 джерси(оптимально светлая) 1 шорты - ебстесвенно с памперсом, перчатки - по сути любые, юзаю с гелевыми вставками за 10баксов, шлем - тут я не экономил взял за 50$ +- средняя цена,очки - обязательно(муха залетит на скорости - без глаза можно остатся),фляга с флигодержателем(у меня вообще 2шт, одна 950мл, вторая 800) мигалка задняя - ОБЯЗАТЕЛЬНО, фонарик передний - желательной хоть какойнибуть, опционально - велокомп, очень желательно взять небольшую подседельную сумку - в нее закинуть запасную камеру, мультитул, влажные салфетки(если вдруг упал) у меня там всегда еще 200-300грн на всяких случай валяется, велонасос любой маленький с креплением на раму
Востаннє редагувалось 14.05.2022 14:25 користувачем Dark-seer, всього редагувалось 2 разів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GetOutTheWay
Шолом, окуляри, шорти з памперсом, футболка, велорукавиці за бажанням, решта шмоту в залежності від погоди по якій планується катання.

А декатлон працює? По відгуках, у них співвідношення ціна-якість у велошмоту класне, але я особисто не юзав.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

я кстати еще взял в декатлоне рюкзак на 10литров(он в подседельную сумку влазит) - иногда чемто в магазине по дороге затарится
такого плана https://rozetka.com.ua/242621377/p24262 ... GcEALw_wcB
Востаннє редагувалось 14.05.2022 14:28 користувачем Dark-seer, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 14.05.2022 14:23А декатлон працює? По відгуках, у них співвідношення ціна-якість у велошмоту класне, але я особисто не юзав.
Працює. Там мало зараз в наявності речей :weep: . я вітровку 2 рік купляю :weep:
murzik
Member

Повідомлення

мій досвід памперса на підтяжках - негативний. фу бяка :laugh: добре хоч за ковідні купував, як прийшло так і ушло
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 14.05.2022 14:49 мій досвід памперса на підтяжках - негативний. фу бяка :laugh: добре хоч за ковідні купував, як прийшло так і ушло
Вибачай Мурзику, але увесь твій велодосвід такий. То вєлік не по розміру, то шорти.

Отправлено спустя 15 минут 37 секунд:
Ух сьогодні був вітер, по вітру доволі стабільно міг тримати 47-48 кмч, а проти 26-27
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 14.05.2022 16:07по вітру доволі стабільно міг тримати 47-48 кмч
где то плачет 1 електровелосипедист :lol: :lol: :lol:
l-m
Member

Повідомлення

GetOutTheWay: 12.05.2022 17:19 лесные тропинки когда будут пускать в лес в сторону Броваров.
Тоді треба покри 2.35".
Як я сумую за цим лісом...

Hotspur: 14.05.2022 10:26 нормальний електро підвіс коштує як 1 кімнатна в Одесі :lol:
Звісно через війну ціни на нерухомість падають, однак за 5-10 тисяч доларів 1-кімнатну в Одесі не купити.

odessitmws: 14.05.2022 11:15 а на электро веле можно делать это дозировано что бы не перегрузить\изнашивать организм
У звичайної людини без специфічних хвороб не вистачить ні часу, ні сили волі, щоб "перегрузить\изнашивать организм".
Абсолютна більшість навіть спортсменів-аматорів недопрацьовують, не кажучи про звичайних катальців.

dead_rat: 14.05.2022 11:42 ПС. На днях ще один геній мені писав.
Скинув Страву де він проїхав 35 км з середньою 30. А я дивлюся - там середній пульс 181 :eek: . Я йому пишу, тобі жити набридло? Бо це прямий шлях до інфаркту і могили! Проте так, середню він досяг майже як у мене.
Це все дуже індивідуально, але загалом якщо він:
1) займається циклічними видами спорту давно
2) молодий
3) здоровий та без зайвої ваги
То нічого йому не буде.

Hotspur: 14.05.2022 16:56 где то плачет 1 електровелосипедист :lol: :lol: :lol:
До речі, вірно електро-мопедист, якщо це натяк на odessitmws.
Він же писав що у нього ручка газу. Електровелосипед це коли її немає ;)
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
Все моє життя - негативний досвід :D
l-m
Member

Повідомлення

murzik: 14.05.2022 17:36 Все моє життя - негативний досвід :D
Шкода що вело тобі не зайшло, фізичні навантаження та прогулянки допомагають дещо покращити психічний стан.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

l-m
Це все дуже індивідуально, але загалом якщо він:
1) займається циклічними видами спорту давно
2) молодий
3) здоровий та без зайвої ваги
То нічого йому не буде.
Якщо б це все було б про нього, то я б не переймався.
Але чувак 37 річний програміст, хоч і ходить подеколи до качалки
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 14.05.2022 17:24Звісно через війну ціни на нерухомість падають, однак за 5-10 тисяч доларів 1-кімнатну в Одесі не купити.
Specialized Turbo Levo SL S-Works Carbon / Bronze Foil / Gloss Carbon або 14 500 евро або 15 100 доларів або 520 950 гривень

Отправлено спустя 9 минут 22 секунды:
l-m: 14.05.2022 17:53фізичні навантаження та прогулянки допомагають дещо покращити психічний стан.
100%
Відповісти