Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
мені аргументи в матеріалі дейлі мейл здаються цілком переконливими, подивимось до якого рішення дійдуть британці, судячи з матеріалу і коментарів посадовців, вони виглядають цілком рішуче в своїх намірах.
In 2016, 44-year-old mother-of-two Kim Briggs died when she was hit by a cyclist as she crossed the road in east London. Her killer, Charlie Alliston, then 18, was illegally riding a bike with no front brakes. He shouted ‘Get the f*** out of my way’ before smashing into her.

Yet he was jailed for just 18 months because no law existed to charge him with the equivalent punishment of causing death by dangerous driving – indeed, he had to be convicted under Victorian legislation dating to the time of the horse and trap.
це нормально по-твоєму?

уяви собі навіть набагато менш страшну ситуацію: ти їдеш на машині, довбограй на велосипеді в навушниках, вилітає на червоне світло прям перед тобою, ти інстинктивно намагаєшся уникнути з ним зіткнення, даєш вбік, зачіпаєш наступну машину, там жінка за кермом чи просто недосвідчений водій, він панікує і виїжджає на тротуар. припустимо ніхто не постраждав, пощастило. довбограй проскочив і поїхав далі, а у вас дві розбиті машини. теж нормально?

можна продовжувати, таких прикладів багато.

Відправлено через 15 хвилин 25 секунд:
wow_w: 20.08.2022 19:33Нашим законодавцям тільки підкажи. Ті введуть не тільки номерні знаки, а й техпаспорт, щорічний техогляд, медогляд, дві страхівки і т.д., при чому все подадуть як благо так як реєстрація буде через нібито приватну структуру. І ціль у них буде тільки одна заробити якомога більше грошей, а щодо ідентифікації так треба всіх чіпувати, а краще вживити камеру, щоб можна було дистанційно відстежувати, що робите.
можеш не хвилюватись, Британія дуже прогресивна країна, а в Україні до подібних ініціатив ще багато років чекати, як мені здається. велосипедисти ще зіб'ють не одну дитину на тротуарі і спричинять не одну сотню ДТП до того як в Раді звучатимуть ініціативи схожі з британськими.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Твій аккаунт зламав Хотспур.

Скільки аварій через авто і скільки через велосипед? Там співвідношення буде ніяке.

Скільки людей переїхали бухі водіі фур? Лише учора у Турціі овер 30 загиблих, давай заборонимо авто і фури

А скільки людей травмується взимку через гололід? Давай начіпляемо номери собі на дупу і не випускатимемо з дому без цивілки

Отправлено спустя 6 минут 1 секунду:
leif
це нормально по-твоєму?
Так, нещасні випадки є усюди, я можу у ванній піскользнутися і вдаритись головою.

Отправлено спустя 5 минут 17 секунд:
leif
можеш не хвилюватись, Британія дуже прогресивна країна
Німці довели що корупція цвіте і пахне
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 14:17Скільки аварій через авто і скільки через велосипед? Там співвідношення буде ніяке.
https://fullfact.org/news/are-cyclists- ... accidents/

не знайшов швидко свіжішої інфи, але думаю, що зараз ситуація гірше, враховуючи наростаючу попрулярність велосипедного транспорту останні роки.
11,929 incidents involving cyclists were included - accounting for two-thirds of all bike accidents in 2010. Of these, 48 per cent did not record a contributory factor as a reason for the accident. From this, we can conclude that 52 per cent of bikes involved in accidents contributed in some way towards the incident.
з методикою підрахунку все також непросто, але загальне уявлення дає.
dead_rat: 21.08.2022 14:17Скільки людей переїхали бухі водіі фур? Лише учора у Турціі овер 30 загиблих, давай заборонимо авто і фури
добрий вечір. до чого тут заборона? ти статтю на дейлі мейл взагалі прочитав, яку я скинув?
dead_rat: 21.08.2022 14:17А скільки людей травмується взимку через гололід? Давай начіпляемо номери собі на дупу і не випускатимемо з дому без цивілки
dead_rat: 21.08.2022 14:17я можу у ванній піскользнутися і вдаритись головою.
можеш скільки завгодно падати і вдома і на ожеледиці, але твої заходи безпеки тут не зачіпають інших людей, тому це твоя особиста справа і твоя особиста відповідальність. від поведінки ж велосипедистів на дорозі залежить здоров'я інших людей, громадський порядок, швидкість трафіку, звідси і походять британські ініціативи.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

leif: 21.08.2022 11:50це нормально по-твоєму?
Англосаксонське право взагалі дивна річ. З того відрізка, що ти привів, я ніяк не бачу зв'язку з номерними зенаками і обмеженням швидкості. Винуватця аваріі арештували і без жодних номерних знаків, а обмеження швидкості ніяк не вплинуло б на відсутність у нього нормальних гальм.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 21.08.2022 14:52 З того відрізка, що ти привів, я ніяк не бачу зв'язку з номерними зенаками і обмеженням швидкості
це було в першу чергу до юридичного урівняння відповідальності, а вкупі з нормальними законами прийде і регуляція і запобіжні заходи.

номерні знаки (можливо, інший спосіб ідентифікації) потрібні для того щоб упереджувати порушення і такі і більш дрібні. а то так можна і на машинах знаки відмінити і сказати, що порушників в серйозних аваріях все одно частіше за все і без них затримають і покарають.

Відправлено через 2 хвилини 48 секунд:
чим відрізняється проїзд на червоний велоспедистом і мотоциклістом? тим що камера на світлофорі сфоткає номер і байкер отримає лист щастя, а велосипедист може хоч кожен день проїжджати і нічого йому не буде. аналогічно зі швидкістю.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Тобе покусав Хотспур.

Номерні знаки на вєло, то єдиний шлях знищити велотранспорт як таковий. Якщо сильно треба - на кожній рамі і так є номер.

Ніякого відношення до безпеки це не має, просто в когось родич має фірму потрібного профілю. Це классика, коли проблемами вело займаються люди, що на ньому ніколи не їздили

Отправлено спустя 4 минуты 19 секунд:
leif
чим відрізняється проїзд на червоний велоспедистом і мотоциклістом?
Тим що мото їде 60-120 кмч, в вел 15-30? І тим що людина, котру чіпляє вел отримаю зазвичай лише синець?

Отправлено спустя 1 минуту 52 секунды:
Визід здорової людини - зробити якісні велодоріжки: для комюту і швидкісні, і прибрати нафіг автівки
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 15:09Тим що мото їде 60-120 кмч, в вел 15-30? І тим що людина, котру чіпляє вел отримаю зазвичай лише синець?
тобто проїжджати на червоний не так вже і страшно, якщо не дуже швидко? прекрасна логіка :laugh:

за синець не треба карати? а поламана рука, вибите око? де межа після якої треба щось робити?
dead_rat: 21.08.2022 15:09Ніякого відношення до безпеки це не має, просто в когось родич має фірму потрібного профілю.
щось ти зовсім поганої думки про британію :) ну подивимось до якого рішення вони дійдуть і як це буде сприйнято. наростаючий хейт на велосипедистів в мережі помітно неозброєним оком.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
наростаючий хейт на велосипедистів в мережі помітно неозброєним оком.
Покажи мені хоч щось, на що у мережі нема хейту. Хоч щось!
за синець не треба за таке карати? а поламана рука, вибите око? де межа після якої треба щось робити?
Покарання однакове, якби я перехожого вдарив йдучи пішки і залежить від його бажання поскаржитися на мене.
Мене місць тому переїхали автівкою, але чомусь я не волаю що треба щось там забороняти.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 15:13Тим що мото їде 60-120 кмч, в вел 15-30?
обмеження швидкості в європейських містах які там? мало районів з 30кмч? які велосипед може перевищувати скільки захоче, а всі інші мають бути покарані. логічно.

Відправлено через 2 хвилини 16 секунд:
dead_rat: 21.08.2022 15:23Покажи мені хоч щось, на що у мережі нема хейту
я не кажу за саме явище, я за збільшення його частоти та інтенсивності.
dead_rat: 21.08.2022 15:23Мене місць тому переїхали автівкою, але чомусь я не волаю що треба щось там забороняти.
ще раз, де в цій дискусії ставиться питання про заборону чогось?
dead_rat: 21.08.2022 15:23Покарання однакове, якби я перехожого вдарив йдучи пішки і залежить від його бажання поскаржитися на мене.
от тільки велосипедисти мають тенденцію тікати після зіткнення, удару, порушення, спричинення ДТП і т.д. і немає можливості таких втікачів потім знайти.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 21.08.2022 15:24
dead_rat: 21.08.2022 15:13Тим що мото їде 60-120 кмч, в вел 15-30?
обмеження швидкості в європейських містах які там? мало районів з 30кмч? які велосипед може перевищувати скільки захоче, а всі інші мають бути покарані. логічно.
Ну подивися, дуже мало де є знак 30.

В Берліні майже ніде, в Гамбурзі також мало і там такі доріжки, що 30 важко вижати. В Нюрнберзі - так, увесь центр 30

Отправлено спустя 58 секунд:
leif
ще раз, де в цій дискусії ставиться питання про заборону чогось?
Введення номерів це не заборона їзди без них?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
ми ж не про конкретну країну.

https://nashapolsha.pl/na-bilshosti-var ... 30-kmg-od/ тощо
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
от тільки велосипедисти мають тенденцію тікати після зіткнення, удару, порушення, спричинення ДТП і т.д. і немає можливості таких втікачів потім знайти.
А як ти знайдеш авто? Чи вони не тікають? В Європі камер мало, так порушувача не піймаєш, свідків на вулиці зазвичай нема
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 15:28Введення номерів це не заборона їзди без них?
це пересмикування, обійдемось без демагогії.

Відправлено через 1 хвилину 46 секунд:
dead_rat: 21.08.2022 15:30А як ти знайдеш авто? Чи вони не тікають?
їм набагато важче втекти, це взагалі не співставні речі. і те що ти кажеш, що в європі мало камер на дорогах мене якщо чесно дивує, не чув про таке.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Як же пересмикування?
Зараз я можу сісти на будь який байк, хоч у сусіда взяти і поїзать.

З номерами - хрін, я маю рееструвати, потім очкувати дати байк сусіду, бо він мені штрафів наробе. І т.д. А де номери, там і офіційне ТО за космічною ціною і..

Це жорстке обмеження свободи

Отправлено спустя 2 минуты 9 секунд:
Це майже як заставити тебе реєструвати взуття.

Отправлено спустя 1 минуту 27 секунд:
Тай просто безглуздя порівнювати небезпеку веліка на 100 кіло зі швидкістю 30, авто вагою 1500 кіло на 30 і авто на швидкості 60.

Отправлено спустя 2 минуты 12 секунд:
leif
А як тобі ідея?

Давай усім 100% населення GPS чіп у жопу, щоб автоматом виписував тобі штраф за порушення пдд. Хоч у північ на світлофорі, коли в радіусі десяти км не буде жодного авто? Бо пішоходи ще частіше тікають з місць дтп. А це буде безпека. А ще, щоб аналізував всі твоі слова і автоматом генерував позиви до суду за расистські вислови? Де лінія, коли вже занадто?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 15:41Зараз я можу сісти на будь який байк, хоч у сусіда взяти і поїзать.

З номерами - хрін, я маю рееструвати, потім очкувати дати байк сусіду, бо він мені штрафів наробе. І т.д. А де номери, там і офіційне ТО за космічною ціною і..

Це жорстке обмеження свободи
обмеження, звичайно, але ж у нього є мета. якщо суспільство в якому ти живеш вирішить, що ці обмеження доречні задля уникнення травм, смертей, ДТП, створення більш безпечної і цивілізованої міської інфраструктури, то нікуди ти не дінешся і за номером на велосипед підеш. або не будеш кататись, або отримуватимеш штрафи.
dead_rat: 21.08.2022 15:41Тай просто безглуздя порівнювати небезпеку веліка на 100 кіло зі швидкістю 30, авто вагою 1500 кіло на 30 і авто на швидкості 60.
а ніхто і не порівнює напряму. у авто і мото свої небезпеки, вони відомі, з ними працюють багато років, обмежують водіям свободу постійно, як ти кажеш. а от з велонебезпеками працюють поки менше, можливо лише поки. слідкуємо за британцями, ініціатива там йде від міністерства транспорту, все виглядає серйозно :popcorn:
dead_rat: 21.08.2022 15:41Давай усім 100% населення GPS чіп у жопу,
такі пропозиції краще обговорити з тиму кому "намордники" дуже заважали і обмежували свободу, починаючи з 20го року.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 15:13leif
Тобе покусав Хотспур.
я його не бачив взагалі :gigi: тіки на фото :lol:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 15:30В Європі камер мало
погуглив що там з камерами в Берліні:
https://jasoninstitute.com/security-cam ... f-germany/
While strolling through the inner city, a new reality sinks in: security cameras at every corner. Security cameras or CCTVs (closed-circuit television) watch our every step in the public space. Berlin (Germany) is even one of the most surveilled cities in Europe with 11.2 cameras per 1,000 inhabitants [1].
Відправлено через 6 хвилин 17 секунд:
і ось ще на додачу про спеціалізовані камери безпеки дорожнього руху:
https://time.news/berlin-should-get-as- ... -possible/
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Друга стаття дивна - заголовок про камери руху, а текст про кримінальні проблеми на Kottbuser Tor де товпа чуваків торгує наркотою.
The Senate currently has 33 stationary, 21 mobile speed cameras and four speed camera trailers.
:lol:
Скільки?!

Але!
They want to triple the number of bicycle lanes.
Німці ще не повністю рехнулися.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 21.08.2022 16:35текст про кримінальні проблеми
Там про все на купу:
Razors are also raging, for which the SPD, the Greens and the Left want to massively upgrade the speed cameras. According to Giffey, up to 60 new speed measuring devices are planned. According to Jarasch, as many speed cameras as possible should be installed all over the city and the penalty area should be strengthened.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Ну от, в німців багато камер для запобігання криміналу, а про дорожній рух всього додадуть 60!!! на 5 мільйонний мегаполіс.
Відповісти