Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Історія з моім ДТП добігла кінця.

Я відправив у страхову: поліцейський звіт, медичний звіт, фото ушкоджень мене і вєліка, пісульку від веломайстра.
Вартість вєліку вони якось нарахували 4950 євро і так як є трішина у карбоні(зовсім маленька, але я сфоткав макрозйомкою) то вони вирішили що рамі фініш.
Запропонували 3500, я звісно не сперечався.

Колесо мені відремонтували за 300 євро, вєлік хоч і трошечки пошкоджений, але абсолютно норм, два місяці катаю без нарікань.
З компенсаціі вже купив Мавіка, в суботу відправлю хлопцям до Миколаіву.
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
не боїшся, що рама на швидкості "всьо"?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.09.2022 16:51З компенсаціі вже купив Мавіка, в суботу відправлю хлопцям до Миколаіву.
респект :up:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 22.09.2022 16:56 dead_rat
не боїшся, що рама на швидкості "всьо"?
Наврядчи, все ж рама проектується з великим запасом, а трішина на одному з дропаутів.
Тож шанс що прямо зламається, невеликий. А зламається - я вже літав по асфальту коли автівка зачепила, нічого страшного.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 22.09.2022 16:56не боїшся, що рама на швидкості "всьо"?
условно карбоновый руль может мгновенно сломаться, а вот рама нет
п.с. надо бы на форуме автообновление сообщений сделать
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.09.2022 16:51Історія з моім ДТП добігла кінця.
цікава історія :beer: дякую :beer:
Sanьka
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 22.09.2022 16:51Колесо мені відремонтували за 300 євро, вєлік хоч і трошечки пошкоджений, але абсолютно норм, два місяці катаю без нарікань.
З компенсаціі вже купив Мавіка, в суботу відправлю хлопцям до Миколаіву.
красава :up:

Якщо десь поблизу буде пробігати Шольц, дай йому ляща.
murzik
Member

Повідомлення

зробив повторне МРТ коліна. "МР-ознаки quadriceps suprapatellar impingement syndrome", мінімального синовіту правого колінного суглоба. на консультацію на наступному тижні, хто шарить, що за синдром? гуглиться лише на інгліш, а у мене профіль технічний , а не медичний
п.с: годен 100% скажуть у воєнкоматі :laugh:

Отправлено спустя 12 минут 48 секунд:
Treatment and prognosis
Initial management is usually conservative, like anti-inflammatory medications and decreased painful activities. Complete pain resolution can be achieved with ultrasound-guided injection of anesthetic or corticosteroid followed by physical therapy 6. Surgery could be considered in cases with persistent symptoms by laparoscopic resection 7.
хоча пишуть, що консервативні методи лікування
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Синовіт? Все гуглиться не прикидуйся шлангом, це коли рідина виливається в коліно. Часто буває у спростменів. В колеги спортсмена якраз є така штука, нічого страшного, поки молодий можна просто викачувати шприцом, хірург правда відразу буде убалтувати на операцію. Вже в старшому віці не рекомендують видаляти рідину, нехай краще сама розсмоктується потрохи. Друг проти операції, так як потім може відбуватись стирання самого хріяща, хоча багато футболістів роблять, але в них є гроші, щоб потім бавитись з коліном.
Якщо на момент комісії буде в стані загострення, то скорше за все дадуть залікувати (точніше будуть рекомендувати операцію), а тоді в стрій.
murzik
Member

Повідомлення

Differential diagnosis
In the absence of anterior knee pain, quadriceps fat pad edema diagnosis cannot be made based solely on MRI findings
ну, а чим ще?

Отправлено спустя 21 секунду:
wow_w
там 2 пункти
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Довелося взяти в аренду топ байк: убога стильна стальна рама, комфортабельне сідло, шість швидкостей, легкий що двома пальцями підняти(тобто десь 18 кіло)

Прокотився 40км з 400м набору, посміявся з того як стрічні сміялися з мене. Експіріенс.
спойлер
Обережно
спойлер
Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 03.10.2022 22:21Довелося взяти в аренду топ байк: убога стильна стальна рама, комфортабельне сідло, шість швидкостей, легкий що двома пальцями підняти(тобто десь 18 кіло)
ти перейшов на нашу сторону сили ? :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

«Мав сумніви що до власної безпеки». Суд виправдав президента Roshen Москалевського за наїзд на велосипедиста. 16 липня 2020 року Москалевський наїхав на ногу одному із велосипедистів клубу Ешелон і залишив місце події. Йому інкримінували умисне легке тілесне ушкодження (ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу). Але суд вирішив, що дії обвинуваченого були спрямовані не на завдання тілесних ушкоджень, а на те, щоб швидко залишити місце пригоди. Суд визнав, що Москалевський, ймовірно, порушив правила дорожнього руху, але складу кримінального правопорушення в його діях не було. https://biz.nv.ua/ukr/markets/sud-vipra ... 74360.html

всіх повісити починаючи з судді
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
так а там по цій справі з'явились якісь нові відоси, крім того, що ми тут в топіку обговорювали? там де вже на світлофорі велосипедисти блокують машину і він наїжджає на них.

якщо суто по цьому відосу і більше нічого немає, то досить складно щось закинути судді. на відео так і є: група оточує, починає стукати по тачці. якщо більше немає ніяких доказів крім слів учасників, то цілком можна інтерпретувати так, як це зробили в вироку.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 04.10.2022 12:04якщо суто по цьому відосу і більше нічого немає, то досить складно щось закинути судді. на відео так і є: група оточує, починає стукати по тачці. якщо більше немає ніяких доказів крім слів учасників, то цілком можна інтерпретувати так, як це зробили в вироку.
ні не можна. автомобіль засіб підвищеної небезпеки. там отой наїзд можна рахувати замахом на вбивство групи осіб. дебіл просто купив суд
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
тобто, якщо я буду їхати з дружиною, а до мене під'їдуть на перехресті агресивні самокатери, які, скажімо, переплутали мене з іншим водієм, який зачепив на сусідній вулиці їхнього самокатерного товариша, заблокують мене і почнуть бити по машині. я маю сидіти і дивитись як мені в машині вибивають вікна, чекати поки приїде поліція, за твоєю логікою? :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 04.10.2022 14:04тобто, якщо я буду їхати з дружиною, а до мене під'їдуть на перехресті агресивні самокатери, які, скажімо, переплутали мене з іншим водієм, який зачепив на сусідній вулиці їхнього самокатерного товариша, заблокують мене і почнуть бити по машині. я маю сидіти і дивитись як мені в машині вибивають вікна, чекати поки приїде поліція, за твоєю логікою?
це не моя логіка це закон. а от якщо вони в тебе вистрілять з РПГ 7 можеш їх давити
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur
не знаю, не потрапляв, ттт, у подібні ситуації, але, скоріше за все, для мене було б достатньо отакого блокування авто невідомою групою осіб і ударів по машині, щоб почати давити. це вже небезпека і мені і пасажирам. там далі розберемось, що по закону, спочатку треба уникнути ситуації, коли тебе атакує група осіб.

https://www.facebook.com/PetrovDmytro/p ... 7225842305

знову ж таки, в цій конкретній ситуації, чувак на ауді з імовірністю 99% кондом і мав би бути покараний за те, що, скоріше за все, зачепив велосипедиста перед цим перехрестям. але з точки зору закону які докази для цього є? виглядає, що жодних немає, крім слів зацікавлених. а от велосипедисти повели себе категорично неправильно в тому відтинку, що зафіксовано на відео, і це солідний аргумент. якщо, крім відео вище, доказів ніяких немає, то до суду в принципі претензій не може бути, імхо.
p266mmx
Junior

Повідомлення

Я когда жил в Вишневом и каждый день ездил на работу через Севастопольскую пл, на том участке дороги от Окружной до станции Волынской, один раз попал в неприятную ситуацию. Как обычно, утренняя пробка, я еду по тротуару и один джип прямо перед до мной, буквально в 10 см, заезжает на бордюр и прет по тротуару на скорости до остановки. Я догнал его, постучал ему в зеркало, так это неадекват, сначала из салона начал кричать, что сейчас меня "прикончит", а затем выскочил из машины с битой. Я не стал ждать неприятного развития ситуации, по газам и проехал 20 метров. И это при том, что в пробке впереди стояла патрульная машина. Это уже потом в Киеве возле метро пл. Льва Толстого стреляли в велосипедиста и я понял, что лучше не связываться, свою правду не докажешь
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 04.10.2022 15:08не знаю, не потрапляв, ттт, у подібні ситуації, але, скоріше за все, для мене було б достатньо отакого блокування авто невідомою групою осіб і ударів по машині, щоб почати давити. це вже небезпека і мені і пасажирам. там далі розберемось, що по закону, спочатку треба уникнути ситуації, коли тебе атакує група осіб.
удари по машині це бейсбольна бита чи лом. ще раз не пиши маячню в якій ти нічорта не розумієш.
Відповісти