Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 03.09.2022 19:20ненависть просто на рівному місці! без будь-яких підстав!
по тротуарам гоняют видимо, или на дороге доставляют неудобства потребностью объезжать этих улиток
или наоборот завидуют что их обгоняют как стоячих при всяких заторах на дороге :D
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws
я пару сторінок тому скидав посилання на ту саму статтю daily mail, про яку згадують на хмарочосі, там цілком собі перелічені передумови:

- у зв'язку з ковідом кількість велосипедистів в Британії відчутно збільшилась, люди частіше з ними стикаються
- більшість велосипедистів абсолютно нормальні люди, поважають інших учасників дорожнього руху і просто собі пересуваються нікому не заважаючи
- але є певна частка відморожених велосипедистів, які катають небезпечно/агресивно, як самі, так і в групах: перевищують швидкість, порушують ПДД, бикують, призводять до потенційно небезпечних або аварійних ситуацій.
- ця частка велосипедистів, що всіх дратує, вона мало підпадає під регуляторні норми, окрім окремих порушень типу їзди тротуарами, коли поліцейський тебе прям за руку зупинить. тому більша частина небезпечних дій на велосипеді ніяк не карається і не регулюється в Британії, це створює у окремих персонажів відчуття безкарності і вони починають заганяти ще сильніше, провокоючи ще більший хейт (який, відповідно, спрямований вже на всіх велосипедистів).
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 04.09.2022 14:22Черкаси а в інших магазах 2400
ну закажи новою поштою наложним. поміряєш на пошті

Відправлено через 3 хвилини 40 секунд:
Катнув 93 км. Середня 17.7 кмч, середній пульс 120. Холодає вже, зранку холодно :beer:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
:up:
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Месяц не катал, вывихнул ногу, а теперь вернулся в пригород Киева, как-то стремно ездить по дорогам, кроме житомирской трасы и варшавки :insane:
murzik
Member

Повідомлення

хто хоче купити мій gt avalanche elite 2019? тисяч 18, враховуючи курс. катався мало, 2 виноси, ТО було рік тому.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.09.2022 13:56 хто хоче купити мій gt avalanche elite 2019? тисяч 18, враховуючи курс. катався мало, 2 виноси, ТО було рік тому.
мені розмір не підходить :rotate:
murzik
Member

Повідомлення

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/meri ... bserved_ad
гарний апарат на пробу

Отправлено спустя 55 секунд:
тільки там сінгл спереду? вистачить передач на такому велі?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

а часто ловите пробития? чот меня они уже достали... залил герметика так 2 раза огромные проколы получил (ну за секунды сдувается) я так понимаю и дорогой герметик не поможет?
murzik: 13.09.2022 15:33гарний апарат на пробу
колесо то спустило заднее, в твоем случае ты можешь сэкономить ватты т.е. скорость либо на резине либо посадкой\аэродинамикой... так что цель может быть достигнута куда экономней
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 13.09.2022 16:33а часто ловите пробития? чот меня они уже достали... залил герметика так 2 раза огромные проколы получил (ну за секунды сдувается) я так понимаю и дорогой герметик не поможет?

1 як повезе але не частіше 2-3 разів на місяць. уточню що великі, ті що видно
2 поможе дорога покришка з захистом від пробиття та бескамерного застосування

Відправлено через 53 секунди:
murzik: 13.09.2022 15:33гарний апарат на пробу
розмір не твій а взагалі гарний :beer:
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
яого не мій? мій. 43 рама, норм
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 13.09.2022 20:15мій. 43 рама, норм
який в тебе зріст ?
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
176
у GT 470, винос менший ставив
Геко 490, здається. не памятаю вже. чи 510?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а то s рама. гревели по іншому міряють рами ніж МТБ
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

odessitmws: 13.09.2022 16:33а часто ловите пробития?
за этот сезон 0 проколов, шоссер, на на камерах сток резина декатлон, трасса здоровья, город, обьездная, киевское шоссе, пробеш ну сложно сказать гдето 150 в неделю
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
на сайті меріди так...
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 14.09.2022 21:09на сайті меріди так...
маячня. дай ссилку

Відправлено через 12 хвилин 55 секунд:
We recommend the following size for you: M мурзік (тут багато матів) не пиши маячню в стилі европейських шосерів
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Закрив літній сезон, коли можна було їздити в джерсі і шортях

Настав час куртки і штанів :(
Час флісу та віндстопперу
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 18.09.2022 20:29Час флісу та віндстопперу
я вже тиждень як
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

ДТП з 26 постраждалими. У винуватця аварії на Повітрофлотському проспекті виявили наркотики, йому оголосили підозру — поліція https://nv.ua/ukr/ukraine/events/dtp-po ... 71349.html

коли їх вже почнуть саджати на 90 років ?
Відповісти