Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Имхо, все что не стандартизировано, будет чисто игрой маркетологов. Равно как и испытания, показывающие противоположный результат в зависимости от того кто платит.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
можливо, тим не менш як раз з точки зору фізики, все що стверджуть що для Wavecell що для MIPS є абсолютно логічним, на мою думку, неможливо сперечатись. важко лише виміряти реальну користь у якихось осяжних числах.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 05.05.2021 16:59важко лише виміряти реальну користь у якихось осяжних числах.
А это и не возможно, на эту тему написаны целые исследования, недавно на них натыкался даже.

Но суть проста, шанс что ты упадешь очень мал, МИПС или поможет или нет, 50/50.

Но допустим, это событие случается. Вопрос: сколько денег ты готов будешь заплатить за секунду до удара, чтобы «обделаться легким испугом»? Думаю, больше 100$

Отправлено спустя 2 минуты 14 секунд:
Себе я купил без Мипса, просто о нем не знал. Выбирал чтоб нравился и хорошо сидел.

Менять не буду, так как мое убеждение, я все сделал по инструкции и с моей стороны это все, как я объективно могу себя обезопасит
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

навіть якщо там на 1% зменшується ймовірність отримати струс мозку, варто взяти шолом з MIPS\Wavecell. я саме про це і написав на кілька постів вище.

https://pelotonmagazine.com/gear/bontra ... revention/

хм... отут викладають досить переконливо. шальки терезів по троху схиляються в бік bontrager, можна навіть пережити супер маріо лук :laugh:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 05.05.2021 17:11я саме про це і написав на кілька постів вище.
А я з тобою погодився

Отправлено спустя 31 секунду:
leif: 05.05.2021 17:11шальки терезів по троху схиляються в бік bontrager, можна навіть пережити супер маріо лук
М - маркетинг ;)

Отправлено спустя 2 минуты 3 секунды:
Меня смущает фирма Бонтрегер - ими владеет Трек и наценка у пацанов и за себя и за Трек и за того парня :(
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 05.05.2021 17:12М - маркетинг
розумію, але навіть пропускаючи цю інфу через сито скептицизму, технологія виглядає доволі цікаво, а аргументи і методи досліджень досить валідними.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Купиш - скажу что правильно сделал.
Не купишь - тоже соглашусь, что правильно.

Совет давать не буду :beer:
спойлер
Каждый свой парашют выбирает и складывает сам
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 05.05.2021 15:40коратек в резерві за мурзиком
не верю :D :D :D
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

3-14: 05.05.2021 15:45У меня эксцентрики на текущих колесах Vision уже проехали 10к
Ми про дешеві втулки, які зроблені під осі, але через ковпачки можна поставити на екцентрик. Коли воно так стоїть, вже непоодинокі випадки були, коли в такій конструкції внутрішня вісь, з тонкого люміню, досить швидко каже "я устал, я мухожук".
murzik: 05.05.2021 15:40коратек в резерві за мурзиком
Вітання Мурзику, співчуття тому магазину, якого ті будеш сіпати по 15 разів в день з різними надуманними сумнівами :shuffle: (та всі такі були, не переживай :gigi:)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 05.05.2021 17:11навіть якщо там на 1% зменшується ймовірність отримати струс мозку, варто взяти шолом з MIPS\Wavecell.
мой следующий точно будет с MIPS
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Вело шолом за 30 баксів дає норм захист. При падінні на голові найбільше страждає височно-лобова доля і челюсть, якщо так за безпеку переживати, то фулфейс дасть більше захисту від МІПС, конструкція шолома як для "bmx" також більшу площу голови захищає.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu: 05.05.2021 18:18конструкція шолома як для "bmx" також більшу площу голови захищає.
согласен. берите эндуро шлемы а не шоссе.

Отправлено спустя 37 секунд:
mumu: 05.05.2021 18:18фулфейс дасть більше захисту
в нем постоянно катать напряжно немного
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 05.05.2021 17:53мой следующий точно будет с MIPS
почитай за wavecell, має бути ще краще, принаймні мене маркетологи переконали :lol: я собі беру Bontrager Specter WaveCel
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 05.05.2021 18:22
Hotspur: 05.05.2021 17:53мой следующий точно будет с MIPS
почитай за wavecell, має бути ще краще, принаймні мене маркетологи переконали :lol: я собі беру Bontrager Specter WaveCel
Выглядит хорошо и цена вроде нормальная
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu: 05.05.2021 18:18Вело шолом за 30 баксів дає норм захист.
скоріше за все так, мій Merida SLIDER 2 виглядає цілком якісно зробленим, але мені сильно не подобається як він виглядає, аж бісить.
спойлер
ЗображенняЗображення
і це тут я ще в такому казуальному одязі а-ля "вийшов на райончік прогулятись", воно ще більш-менш. з велошортами і майкою Craft взагалі недоречно виглядає.

p.s.

так, їду по тріщинах асфальту і страждаю, сумую за амовилкою і ледве стримую себе щоб злізти і покатити велосипед поруч :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

Sphinx: 05.05.2021 17:50 Вітання Мурзику, співчуття тому магазину, якого ті будеш сіпати по 15 разів в день з різними надуманними сумнівами :shuffle: (та всі такі були, не переживай :gigi:)
ну я все ще вагаюсь. думаю, що він не виправдає моїх очікувань. але ви ж пишете, що потрібно дивитися "в живу", робити примірку. от і сходжу.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 05.05.2021 18:27Выглядит хорошо и цена вроде нормальная
по зовнішньому вигляду трохи компроміс для мене, знову ж таки, Lazer Z1 набагато привабливіше на мій смак, але припустимо.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

leif: 05.05.2021 18:34так, їду по тріщинах асфальту і страждаю, сумую за амовилкою і ледве стримую себе щоб злізти і покатити велосипед поруч
коли буде звіт про соточку звичайними дорогами типу хоч в Дрогобич або Рогатин :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
якось буде, але соточку я з дропбаром поїду, не на цьому. поки тільки перший тиждень нормального тепла у нас, ще не довелось далеко виїжджати
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 05.05.2021 18:35ну я все ще вагаюсь. думаю, що він не виправдає моїх очікувань. але ви ж пишете, що потрібно дивитися "в живу", робити примірку. от і сходжу.
ура. мурзик начал делать дела и перестал смотреть ОЛХ :gigi:

Отправлено спустя 36 секунд:
mumu: 05.05.2021 18:44коли буде звіт про соточку звичайними дорогами типу хоч в Дрогобич або Рогатин
думаю не очень скоро :gigi:

P S 438 км с начала сезона
Відповісти