Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 23.11.2021 21:56Ага, вареный-клёпаный Старт-шоссе
там запасов XTR вполне прилично так что попрошу
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

waryag: 23.11.2021 20:18 Ну как бы и с брендом такая ситуация не исключена. Но оба колеса + кассета + переборка вилки - многовато, наверное. + непонятная рама
все сильно зависит от веса ездока, там 90+ кг катался, это не только нагрузка на обода, но и на звезды одно дело когда вкручивают 60кг, а другое 90
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

odessitmws
Я дивився відгуки під оглядами кроссерів, у майже всіх трабли з касетою та ланцюгами, і всі скаржились на потребу зразу після покупки в обслуговуванні втулок, натяжці спиць, каретку також краще обслужити. Передні зірки, вродє-як, ходять. Десь є відео майстра з Каховки, який робить нульове ТО гревелу, можна подивитись, в якому стані він з коробки.
Про задній переклюк відгуки різні, у когось норм, у когось є претензії.
murzik
Member

Повідомлення

waryag
це ви так швидко вибрали велосипед на олх? :eek:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

murzik: 24.11.2021 13:25 це ви так швидко вибрали велосипед на олх? :eek:
Нет (пока), но столкнулся с ограничениями лох доставки по другим товарам, и решил уточнить.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

кстати это нормально что на велосипеде за 32к стоит втулка зад. за 500грн? или не очень
murzik
Member

Повідомлення

odessitmws
не знаю. всі на меріду "пісяюсь окропом" от і дивлюся в ту сторону в перспективі оновлення GT
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

odessitmws, нет. У Мериды полно оверпрайса, устаревших техн. решений и дешевой комплектухи. Хотя все известные бренды уже страдают таким.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

охлол, турні в вєліку за 32к. зато переклюк ХТ, пасани його зацінять :gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

нет. лимитед или 600

Отправлено спустя 22 секунды:
odessitmws: 24.11.2021 20:03
кстати это нормально что на велосипеде за 32к стоит втулка зад. за 500грн? или не очень
мурзик выбирать не умеет вообще

Отправлено спустя 42 секунды:
Барбарис: 24.11.2021 20:23 odessitmws, нет. У Мериды полно оверпрайса, устаревших техн. решений и дешевой комплектухи. Хотя все известные бренды уже страдают таким.
у них очень широкий ряд. но часть великов вообще брать нельзя
murzik
Member

Повідомлення

нафіга гравійним велам такі великі зірки спереду. де ви збираються їхати 100 кмч? ну нехай по трасі, скільки там вижме спортсмен? (а чи багато спортсменів серед нас)

Отправлено спустя 2 минуты 11 секунд:
Hotspur
та да. мурзік винен, що в велі за 32к іменитому втулка за 342 грн :laugh: а не виробник, і ціни на всіх сайтах одні, значить ціну встановлює меріда

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
Hotspur
600 там сінгл. треба дабл) я так розумію, що і вибирати не має з чого. kross level 7 чи вище на лох нема. меріду вже за 40к рекомундуєте :laugh: можна взяти двопідвіс з драйва за 32 і на 2 роки на ТО вистачить

Отправлено спустя 1 минуту 57 секунд:
waryag
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/meri ... 11a68cf966
:rotate:
WalkMan
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 24.11.2021 20:48нафіга гравійним велам такі великі зірки спереду
а навіщо там шось менше за 36-38 зубів? велосипед жеш для пенсіонерів.
murzik: 24.11.2021 20:48в велі за 32к іменитому втулка за 342 грн
можливо і коштує вона не багато, але може відходити набагато довше за іменитий бренд. все залежить від використання.
murzik: 24.11.2021 20:48600 там сінгл. треба дабл) я так розумію, що і вибирати не має з чого.
як не срачка то болячка :gigi:
не крадені велосипеди з європи!? :down:
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Вели з европи, по інших його об"явах куча велів, зібраних дендрофекальним методом зі всього шо під рукою було
Можу сходити подивитись, якщо треба буде
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 24.11.2021 20:48нафіга гравійним велам такі великі зірки спереду. де ви збираються їхати 100 кмч?
Обычный компакт 50-11 заканчивается на 55-60 кмч, что вполне реально на спуске

Отправлено спустя 4 минуты 56 секунд:
murzik: 24.11.2021 20:48можна взяти двопідвіс з драйва за 32
Ты хотел сказать муляж двуподвеса?
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
агов, я в Україні живу, де люди за мінімалку працюють в 150 уе
https://drive-sport.com.ua/goods/51516/973870.html
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 24.11.2021 20:48та да. мурзік винен, що в велі за 32к іменитому втулка за 342 грн а не виробник, і ціни на всіх сайтах одні, значить ціну встановлює меріда
втулка фигня. там єксцентрик за полтора килобакса
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 24.11.2021 23:19агов, я в Україні живу, де люди за мінімалку працюють в 150 уе
И что? Низкие зарплаты разве делают двуподвесы дешевле? Скорее наоборот дороже, ведь спрос низкий, а товар экзотический.

То что ты скинул это вел 2015 года со скидкой 50% и статусом Нет в наличии.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я говорил про новую мериду с магазина. тот б у своих денег стоит

Отправлено спустя 22 секунды:
dead_rat: 24.11.2021 23:42И что? Низкие зарплаты разве делают двуподвесы дешевле? Скорее наоборот дороже, ведь спрос низкий, а товар экзотический.
согласен
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Попробовал у коллеги трек с рамой 17.5, но длинным выносом. Вроде нормально, даже длинновато. Выходит, можно смотреть и на 18 раму?
Відповісти