Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
murzik
Member

Повідомлення

СанСанич відео все викладає і викладає .. цікаво, відчувають війну в Україні, чи їм фіолетово? На війну певно їх не відправлять ..
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 29.07.2022 22:47чи їм фіолетово?
абсолютно точно

Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
leif: 29.07.2022 22:39 наївній впевненості, що ти розумніше за інших.
це просто одне опитування. там ще чудові банківські є про доходи :super: люди наприклад своїх не знають :beer:. так що це факти а не впевненість
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

dead_rat: 29.07.2022 22:25 Hotspur
ці всі історії про аграріїв та ІТшників чомусь не призводять до рівня життя хоча б Варшави.
На початку війни був у Варшаві, якось не побачив якогось супер рівня - щось середнє між Київом і Харківом.

Так що, якщо є можливість, то можна вєліка купляти
Выше уровнем чем и киев и харьков, хотя бы по уровню инфраструктуры
wow_w
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

leif: 29.07.2022 22:39
Hotspur: 29.07.2022 21:15в мене спостереження що це було до початку війни
ага, знаємо-знаємо, пів вареника, всі бідні нещасні, грошей нема, життя важке, оце от все, а потім в 21 році (пандемія, криза, жах) рекорди на ринку нерухомості і ринку авто
leif:
Ти просто крутишся серед не тих людей і відповідно оцінюєш статки всіх виходячи зі свого оточення)
Ніхто не каже, що не має забезпечених людей, але судити про доходи по статках айтішників мяко кажучи не логічно.

Аргумент про куплені авто і квартири, так це взагалі з іншої опери. Що одне, що друге потрібне, людям десь треба жити і пересуватись. Всі хто їде на заробітки в першу чергу купує авто і квартиру. Але параллельно є ще люди які мають купу житла, бо чиновники/депутати полюбляють вкладати в нерухомість. Просто, що статки одних, що статки інших не сильно впливають на рівень життя інших.

Якщо я працюю охоронцем в офісному центрі на зарплаті близькій до мінімальної, то це якби ну ніяк не вплине на мої статки. Хояа якщо подивитись навколо то я побачу купру дорогих автомобілів і велосипеди по кілька штук баксів. Але повернувшись до панельки трохи інша картинка, є авто, але вони не такі круті, більшість людей не заробляє багато грошей і саме тому не може дозволити купувати дорогі речі.

Якщо говорити про вибірку і що всі мовчать про гроші під матрацом, то як тобі така вибірка: що вже більше 60+% у нас пенсіонери, відкинь ще процент малолітніх дітей і будеш мати процент тих хто може працювати. А потім досліди які середні статки людей, тому що те, що хтось заробляє овердохрена, але сплачує фігню податків всім решта від цього не солодко.

Ще раз беру інше місце роботи, там офіси і склади і відповідно процент роботяг на не високій зарлпаті вищий, як і їхнє співвідношення до тих хто сидить на офісі. Якщо я буду дивитись із позиції тих що сидять в офіс, то все класно, бо поруч по поверху забезпечені сусіди, а на стоянці поруч стоять класні авто. Але якщо перейти до роботяг зі складу, то вони вже думають як зарплату розтягнути, заплатити комуналку, купити продукти по акції, дешеві шмоти для себе і дітей, і все ніяких там особливих заощаджень не має. Єдина альтернатива закордон.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dark-seer: 30.07.2022 06:40Выше уровнем чем и киев и харьков, хотя бы по уровню инфраструктуры
там і інфраструктура і транспорт :beer:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

wow_w: 30.07.2022 07:43Ти просто крутишся серед не тих людей і відповідно оцінюєш статки всіх виходячи зі свого оточення)
не розумію на підставі чого у тебе склалось таке враження. я не один раз наголосив, що покупки за 2к нині це "далеко-далеко не для всіх", але на цьому форумі такі люди присутні.
wow_w: 30.07.2022 07:43судити про доходи по статках айтішників мяко кажучи не логічно.
процитуй, будь-ласка, пост, в якому я роблю судження про доходи в Україні в цілому по статках айтішників.
wow_w: 30.07.2022 07:43Аргумент про куплені авто і квартири, так це взагалі з іншої опери. Що одне, що друге потрібне, людям десь треба жити і пересуватись. Всі хто їде на заробітки в першу чергу купує авто і квартиру.
про рекордні продажі авто і квартир я навів інфу до того, що Hotspur переконує, що у нас лише 3% населення мають накопичення на 12+ місяців. квартири і машини, мабуть, з якихось інших накопичень купують, особливо враховуючи стан іпотечного ринку в Україні і той факт, що лише 20% нових машин купувались в кредит. 3% населення скупили оце от все? забезпечили зростання цих ринків в останні роки?
wow_w: 30.07.2022 07:43більшість людей не заробляє багато грошей і саме тому не може дозволити купувати дорогі речі.
я з цим сперечався десь? я лише зауважив, що на цьому форумі концентрація людей, що купують дорогі іграшки більше середньоукраїнської, частина з них належить до 2% працездатного населення задіяного в ІТ-сфері, оскільки форум дотичний до неї.

розмова була насамперед про те, чи доцільно зараз купувати велосипед за 2к. я кажу, що якщо така можливість є (і нехай це кожен для себе сам визначає чи є вона чи ні), то момент непоганий через ситуацію з курсами. далі я вже реагував на думку, що "можливість є у одиниць з вечірки форбз". у небагатьох, це правда, але не у одиниць на цьому форумі. люди продовжують збирати комп'ютери по кілька тисяч доларів, це видно по профільних топіках, чому ці ж люди не можуть купити собі байк?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 30.07.2022 15:21про рекордні продажі авто і квартир я навів інфу до того, що Hotspur переконує, що у нас лише 3% населення мають накопичення на 12+ місяців. квартири і машини, мабуть, з якихось інших накопичень купують, особливо враховуючи стан іпотечного ринку в Україні і той факт, що лише 20% нових машин купувались в кредит. 3% населення скупили оце от все? забезпечили зростання цих ринків в останні роки?
так. а зараз з тих 3% залишилось 1.7%

Отправлено спустя 1 минуту 28 секунд:
leif: 30.07.2022 15:21я з цим сперечався десь? я лише зауважив, що на цьому форумі концентрація людей, що купують дорогі іграшки більше середньоукраїнської, частина з них належить до 2% працездатного населення задіяного в ІТ-сфері, оскільки форум дотичний до неї.
ІТ це не зарплата в 3400 доларів на рахунок на Мальті. в мене знайомий замість 45 000 гривень в березні отримав на руки 10 000. розкажи мені більше про ІТ
murzik
Member

Повідомлення

я ржу з вас і офігіваю одночасно зі своєї ніщебродності :(

Отправлено спустя 21 секунду:
Hotspur
який дохід маєш в місяць, якщо не секрет? сфера діяльності?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 30.07.2022 15:21 я лише зауважив, що на цьому форумі концентрація людей, що купують дорогі іграшки більше середньоукраїнської, частина з них належить до 2% працездатного населення задіяного в ІТ-сфері, оскільки форум дотичний до неї.
цей форум не с Місяця взявся. тому всі класичні помилки тупих людей присутні. і чого тільки велосипеди. он знайомий продає Мустанг та Ленд Ровер бо жити треба з головою :lol:

Отправлено спустя 2 минуты 54 секунды:
murzik: 30.07.2022 15:29який дохід маєш в місяць, якщо не секрет? сфера діяльності?
дохід менше того ІТшного по табличці :lol: . юриспруденція
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 30.07.2022 15:28 розкажи мені більше про ІТ
я ж скидав посилання. ось ще подивись:
https://dou.ua/lenta/news/it-exports-of ... r-of-2022/
"вже під час війни 77% ІТ-компаній України залучили нових клієнтів. Причому 56% із них очікує на зростання на 5-30% в цьому році."
Hotspur: 30.07.2022 15:33цей форум не с Місяця взявся. тому всі класичні помилки тупих людей присутні.
не з місяця, але пропорції серед тутешньої аудиторії кардинально відрізнятимуться від середніх по Україні. уяви собі кількість власників radeon 6900xt/3080ti/6800xt/3080 і так далі на цьому форумі і серед всього населення України.

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
murzik: 30.07.2022 15:29 офігіваю одночасно зі своєї ніщебродності
зачекай, це ж ти велосипед за 2к збирався купувати, з цього все і пішло :) всім би такими ніщебродами бути.
murzik
Member

Повідомлення

leif
2к уе це накопичення за рік (було при курсі 27.5 :( ). а враховуючи, що продам GT за 500, то 1.5к докласти і норм :-P
Востаннє редагувалось 30.07.2022 16:00 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 30.07.2022 15:29я ржу з вас і офігіваю одночасно зі своєї ніщебродності
нищеброды это те кто не умеют жить по средствам, тебе тут промыли мозги брендовыми велами как будто ты на дх ехать будешь вот и стал им
а жил бы по средствам продал бы 1 вел и на его сумму уже давно кайфовал от вела как я со своими 45+ а даже если выдавишь весь свой бюджет на брендовое все чего добьешься это помощь до скромных 25км при том что вел станет как чугунный
murzik
Member

Повідомлення

odessitmws
ну ваш електро апгрейд тут вже обговорювали. має право на життя, але я хочу з асістом і коли воно культурно оформлено, то й насолода від споглядання є (гарний велик короче B-) . і бренд має значення. у знайомого Kross level 7.0 на осях -подобається набагато більше, ніж GT avalnche elite 2019. GT дубовий і вилка така ж дубова.
хорошу річ завжди можна продати з мінімум втрат в ціні. а ардіс чи авторський вел мало хто захоче.
враховуючи війну і "гарне" життя, яке вже намічається і буде після війни, може мій GT теж обзаведеться електро мотором і буде заробляти гроші :horror:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 30.07.2022 16:05ну ваш електро апгрейд тут вже обговорювали.
больше обсуждали канистру :D а у меня уже давно обычная сумка треуголка в раме
murzik: 30.07.2022 16:05але я хочу з асістом
никто не мешает купить датчик асиста
murzik: 30.07.2022 16:05GT дубовий і вилка така ж дубова.
ну у меня воздушка, настроить можно под свой легкий вес, думал будет страгивание, но нет ход плавный\равномерный
murzik
Member

Повідомлення

odessitmws
у мене теж повітряна. вона працює, але рок шокс краще, ніж сантур. рок шокс "coil"(пружина) краще за повітряна сантур
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 30.07.2022 16:23у мене теж повітряна. вона працює,
ты ее сдувал? сэг настроен?
если на стоячем веле надавить на руль равномерно идет? без рывка?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 30.07.2022 15:59 leif
2к уе це накопичення за рік (було при курсі 27.5 :( ). а враховуючи, що продам GT за 500, то 1.5к докласти і норм :-P
ти їх в гривні тримав ? нууууу тоді це погано
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
больше обсуждали канистру
Та камон, у ньому прекрасно геть усе B-)

Отправлено спустя 1 минуту 55 секунд:
Сьогодні вже було не сильно жарко, дав 85 км при середній 30,5.
При тому, що мене зупиняв прямо кожний світлофор.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 30.07.2022 17:02дав 85 км при середній 30,5.
:weep: :weep: :weep: я зі своїми 18 кмч відчуваю себе як отой мем про 2 собак :weep:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 30.07.2022 18:01
dead_rat: 30.07.2022 17:02дав 85 км при середній 30,5.
:weep: :weep: :weep: я зі своїми 18 кмч відчуваю себе як отой мем про 2 собак :weep:
Зачекай з мемом до Жовтня, ми з товаришем маємо жахнути 225 км з набором 3800м за офіційним лімітом у 10 годин :laugh:
Відповісти