Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

3-14: 30.05.2023 22:47 https://www.cyclingweekly.com/products/ ... ium=social

dead_rat, тут для тебе групсет під'їхав...

$5399

кря
Бачив, я його вже обiсцяв :laugh:
Мало того, що він Коштує 5400, так він ще й відстійний. Це чисто для багатих європейських дідів спам‘ятати молодість.
спойлер
Взагалі-то я не шаную електронні групсети, в мене все на механіці
Весело дивитися, як вєл по ціні починає обганяти авто. Ще рік, максимум два і вєлос за 20к нікого не здивуєш
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 30.05.2023 21:49У мене прямо зараз є дешевий китайський фет, та не дешевий хартейл від гарі фішер, тож порівнюю виключно між ними.
дорогий фет це прикольно. едина проблема він коштує як б у авто

Відправлено через 54 секунди:
Alex+: 30.05.2023 21:49тож порівнюю виключно між ними.
ну розкажи про середню на феті на 30-50 км
Alex+
Member

Повідомлення

Hotspur
Абсолютно не про швидкість. Виключно неспішні прогулянки.

Дивлячись на те що ТС вибрав - воно ж зовсім не для простих покатушок Наврядчи він даунхілом чи ендуро з грижою на спині планує займатися
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

wigar
Трохи не по темі велосипедів, але по темі здоров'я - я свого часу придбав собі гравітаційні черевики
https://batman.com.ua/
3-3.jpg
І ця штука допомогла впоратись від болей у попереку через на той час мою надмірну вагу. І судячи з відгуків - не одному мені допомогли. Рекомендую взяти до уваги :up:

P.S. Маю юзану модель M2 i нову M3 Pro - наприклад нову М3 міг би продати оскільки дві пари мені ні до чого :up:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alex+: 31.05.2023 06:53Дивлячись на те що ТС вибрав - воно ж зовсім не для простих покатушок Наврядчи він даунхілом чи ендуро з грижою на спині планує займатися
крім 2 варіантів там все маячня а не вибір. він не поїде на підвісі 160 160 нікуди. це треба мати дуже гарну фіз форму, бо по асфальту їде воно так собі
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DimafonX: 31.05.2023 13:57Він афігенний )))
чим ?
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

20230531_182024.jpg
20230531_182018.jpg
Завтра мінятиму касетку)

Відправлено через 7 хвилин 8 секунд:
І почищу гівняки)

Минулого року слухаючи дечиї поради, придбав mannol змазку, вона і допомагає збирати такі об'єми каках :(
Alex+
Member

Повідомлення

Ramon: 31.05.2023 19:30Завтра мінятиму касетку)
:popcorn:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 31.05.2023 01:20ну розкажи про середню на феті на 30-50 км
если речь про вело не как о транспорте то какая разница какая там скорость? а вот лишний комфорт и надежность не помешает
molla
Member
Аватар користувача

Повідомлення

В чем прикол вообще этих фетов, если не ездить по песку и снегу, накат от этих нелепых колес фиговый + вес :horror:
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Народ, ще питання таке - сьогодні отримуватиму касету. Прод написав що це оригінал шімано, без коробки тому що так дешевше в закупці. А як перевірити при отриманні чи це рілі не підробка якась підвально-кЕтайська?
Вичитав що по коробці можна, але якщо вона без retail коробки? :(
Alex+
Member

Повідомлення

Ramon
Воно просто йде в булк упаковці, це варіант не для роздрібної продажі а для майстерень, але, мабуть, ніхто не заперечує якщо і продавать будуть поштучно
спойлер
Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 01.06.2023 01:07если речь про вело не как о транспорте то какая разница какая там скорость?
ти нікуди не доїдеш

Відправлено через 36 секунд:
molla: 01.06.2023 01:25 В чем прикол вообще этих фетов, если не ездить по песку и снегу, накат от этих нелепых колес фиговый + вес :horror:
все там добре. просто стоїть як б у авто
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Alex+
Так, я вкурсі що таке оем/бульк по комп комплектусі.
Але мені цікаво чи хто стикався з інфою по фейкових шімано касетах, бо бачив відео з фейковими ланцюгами, перемикачами і т.д

Але про касети інфи не знайшов, не думаю що їх не підробляють

dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon
Та яка різниця, робе і робе. В тебе там так забиито грязюкою що не принципово
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

dead_rat
Хаха
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 01.06.2023 08:17ти нікуди не доїдеш
а ставилась задача куда то доехать?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws: 01.06.2023 14:06
Hotspur: 01.06.2023 08:17ти нікуди не доїдеш
а ставилась задача куда то доехать?
А нащо вєлік, якщо не доїхати?

От в мене на полі якісь люди сідають на вєлік і їдуть 1км до лавочки. Чому б не пройтися.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

dead_rat
Велоїзда це в принципі більш калорієзатратніший вид діяльності. Я минулого року коли міг пройти за день 25км - не бачив такої різниці у покращенні своєї фігури ніж я зараз за день проїжджаю ті самі 25км на вєлі)

Щоб ходьба була ефективнішою в плані енергозатрат, треба рухатись доволі швидко, а не "плентатись" як більшість людей ходять )
А велосипед банально змушує людину рухати своєю тушкою)
Відповісти