Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
Не знаю
l-m
Member

Повідомлення

snapdragon999: 26.03.2023 09:27 Раз в год то вилки, пипец бред))это если по воде плавать и грязи
Взагалі рекомендовані виробниками інтервали сервісу для сучасних вилок це раз 50-200 годин.
Фокса - https://www.ridefox.com/fox17/help.php? ... eintervals
спойлер
Fox_s.png
РШ - https://www.sram.com/globalassets/docum ... manual.pdf
спойлер
RS_s.png
Ну, а далі вже залежить, скільки годин за рік накатуєш та в яких умовах. Але раз в рік для середнього катальця звучить адекватно, та своє невдоволення можеш адресувати виробникам.
Взагалі я теж був не задоволений, але потім виявилось що в спорт-мото та авто справи не ліпші, тільки все ще дорожче. Та якесь багі треба на сервіс після кожного змагання.
Або можеш дізнатись як на фронті довго живуть джипи навіть без бойового ураження, хоча по асфальту спокійно їздили десятки тисяч км.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

l-m: 26.03.2023 17:08спорт-мото та авто
при чем здесь спорт к обычным поездкам вело?
обычные машины могут проехать сотни тыс. км до того как в подвеску полезут
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 26.03.2023 17:08Взагалі рекомендовані виробниками інтервали сервісу для сучасних вилок це раз 50-200 годин.
так :beer:
murzik
Member

Повідомлення

сьогодні у нас вкрали цілу годину життя
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 26.03.2023 19:22сьогодні у нас вкрали цілу годину життя
ти великі на ТО водив ?
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
навіщо? я не багато катаю.
l-m
Member

Повідомлення

odessitmws: 26.03.2023 17:28
l-m: 26.03.2023 17:08спорт-мото та авто
при чем здесь спорт к обычным поездкам вело?
обычные машины могут проехать сотни тыс. км до того как в подвеску полезут
При тому, що МТБ це спортивний інвентар. В жодному нормальному велосипеді для звичайних доріг, по яких їздять звичайні машини, немає підвіски.
Те що у нас травмоване ашанами, відсутністю доріг та велокультури населення, виробників не цікавить. В тому числі тому що у нас мізерний ринок, на якому в основному збувають крадене з Європи.
snapdragon999
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Ладно соглашусь если воздушно масляные вилки то да, раз в год надо и если условия эксплуатации щадящие))У меня обычная пружинная вилка рокшокс, езжу я и в дождь и слякоть иногда,реально 4 года я туда не лазил, потом купил масло для вилок, думаю летом обслужу, но как выяснилось там и так еще нормально, можно было и не трогать.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 26.03.2023 21:01навіщо? я не багато катаю.
в цій темі багато катають тільки евро шосери :gigi: . а вел хоч 1 зводи. краще б було по скидкам але вони вже кінчились на ТО
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 26.03.2023 22:22
murzik: 26.03.2023 21:01навіщо? я не багато катаю.
в цій темі багато катають тільки евро шосери :gigi: . а вел хоч 1 зводи. краще б було по скидкам але вони вже кінчились на ТО
Нє, євро шоссер злився, нетренувався взимку і ледве не здох цього тижня :(

Але радує, що шоссеру не треба ТО
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

odessitmws: 25.03.2023 15:32 тут одни клоуны уже рассказывали что такой вел развалится, а по итогу ни одна деталька не сломалась при этом выдерживала довольно жесткую эксплуатацию
Как бы и не должна.
Совсем жестокой эксплуатации, понятно, не выдержит, как часто не выдерживают и на порядок более дорогие брендовые велы. Выше хорошо отзывались о кроссе, а у меня он при обслуживании каретки чашки НТ2 снялись вместе с закладными (и если левую реально откручивал со всей дури, то правая выпала практически сама).

Просто надо быть готовым, что через 2-4 года (без хорошего обслуживания - гораздо раньше) дешевая комплектуха выработает свой ресурс.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

https://www.3t.bike/en/217-exploro-primo цікава штука. аєро гревел :lol:

Відправлено через 1 хвилину 1 секунду:
waryag: 27.03.2023 09:02Просто надо быть готовым, что через 2-4 года (без хорошего обслуживания - гораздо раньше) дешевая комплектуха выработает свой ресурс.
при великій експлуатації воно рік не проживе. трансмісія точно.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

waryag: 27.03.2023 09:02он при обслуживании каретки чашки НТ2 снялись вместе с закладными
брак бывает везде, это еще мелочи по сравнению с тем что бывает даже на брендовых за кучу денег...
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws: 27.03.2023 11:44
waryag: 27.03.2023 09:02он при обслуживании каретки чашки НТ2 снялись вместе с закладными
брак бывает везде, это еще мелочи по сравнению с тем что бывает даже на брендовых за кучу денег...
Тут згоден, бренди люблять тестити на покупцях.

Зламані рулі на Бьянкі і Каньонах, сітпост на Аеро Каньоні і так далі, приколи є. Це частина експіріенсу покупки всього найсучаснішого.
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Hotspur: 27.03.2023 10:53при великій експлуатації воно рік не проживе. трансмісія точно.
Начебто там заявлена 2х8 шімано, проста і надійна. Навіть якщо зекономили на касеті і ланцюгу - це витратні матеріали.
А от вилці бажано робити нульове то.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення



:beer:

Відправлено через 4 години 53 хвилини 5 секунд:


пссссс мурзік. он люди тобі електричку зробили

Відправлено через 1 хвилину 17 секунд:
waryag: 27.03.2023 13:11Начебто там заявлена 2х8 шімано, проста і надійна. Навіть якщо зекономили на касеті і ланцюгу - це витратні матеріали.
я знаю людей які трансмісію 3х8 Шимано уграли за 500 км. касету зірки і цепок. а шатуни були без зміни зірок :gigi: . міняли і шатуни :gigi:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Hotspur: 27.03.2023 18:21 я знаю людей які трансмісію 3х8 Шимано уграли за 500 км. касету зірки і цепок. а шатуни були без зміни зірок :gigi: . міняли і шатуни :gigi:
оригінал? :spy:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

waryag: 27.03.2023 18:40оригінал?
так :gigi: . заїдете в пісок самі побачите :gigi:
Відповісти