Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Leeman
Member

Повідомлення

Залил герметик, катнул по Голосеевскому парку. Как обычно навернулся там. :rotate: 4 раза в этом году катался туда, 3 раза падал. :gigi:
При этом, по-дороги в парк 2 раза встречались люди с гипсом на руке, а на обратном пути один с гипсом на ноге, а потом еще женщина с бандажем на запястье. Мне на что-то намекают, но на что. :dontknow:
Так по поводу герметика, дома обнаружил два якорца в покрышки. Повезло что оба поймало колесо на бескамерке, а не на камере. :banan:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Leeman: 16.09.2021 16:00обнаружил два якорца в покрышки
вони шо вже до Києва добрались? :eek: здається ж, загроза була більш актуальна для південніше Дніпра
strannik18
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Leeman
Повезло что оба поймало колесо на бескамерке, а не на камере.
відкрию тобі велику таємницю :D заливаєш в камеру слайм (Slime) і маєш то саме :up: сам користуюсь працює 100%
murzik
Member

Повідомлення

Gekko каже втулки в ідеальному стані, не знаю, де ти катав :D
Задній перемикач треба доживати на скидання, бо касета не шимано, а БББ, яку і так скоро треба міняти
Але і задній перемикач трохи зношений
За скільки ж його можна продати в такому стані? Якщо треба нова касета, цепок, середня зірка, і, можливо, ще й новий перемикач :mad:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik
Пишешь: продаю Геко в ідеалі, цього тижня робив ТО
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 13:47 ТО Gekko 1244 грн :mad: за 3 роки нормально :gigi: колодки, рубашки, троси, ввечері дізнаюсь точно
за 3 года очень не много :beer:
Leeman
Member

Повідомлення

strannik18: 16.09.2021 16:50 Leeman
Повезло что оба поймало колесо на бескамерке, а не на камере.
відкрию тобі велику таємницю :D заливаєш в камеру слайм (Slime) і маєш то саме :up: сам користуюсь працює 100%
Знаю про це. Дитині зробив так, так як велосипед бюджетний і обода звичайні. А так как в мене все безкамерне, то навіщо мені ще камери таскати у колесах. :-/
murzik
Member

Повідомлення

ненавиджу по автомобільним дорогам їздити. прогавив знак - як добре, що не було руху :mad:

Отправлено спустя 48 минут 48 секунд:
майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання? що це через касету? для кого їх випускають тоді? вони ж універсальні повинні бути. наврядчи існують перемикачі BBB
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:12майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання? що це через касету?
майстру видніше, але з мого досвіду проблеми зі скиданням виникають в першу чергу через троси\рубашки, а вже потім касети і все таке інше
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:12майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання?
"дожимание" при скидывании ? это еще как ?! Может ДОЖАТЬ чтобы ЗАкинуть (на большую звезду) ?
Вниз скидывается - усилиями пружины заднего переключака. если она уже слабая то и тупить соответственно будет + тросик и рубашка если уставшие, тоже будет тупить при скидывании.
Манетка при скидывании ослабляет тросик = дожим не возможен.
Манетка при ЗАкидывании - натягивает тросик = дожим работает и помогает
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:12майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання? що це через касету? для кого їх випускають тоді? вони ж універсальні повинні бути. наврядчи існують перемикачі BBB
трос и рубашку поменяли ? по кассете все сложно, надо замерять, в принципе может быть, хотя срам и шимано до 12 ск отлично заменяемы, ВВВ не знаю
murzik
Member

Повідомлення

3-14: 16.09.2021 20:19
murzik: 16.09.2021 20:12майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання? що це через касету?
майстру видніше, але з мого досвіду проблеми зі скиданням виникають в першу чергу через троси\рубашки, а вже потім касети і все таке інше
троси і рубашки нові
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:25троси і рубашки нові
цепь тоже новая ? мое мнение тебе там уже все менять надо с вероятностью 99%
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:12майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання? що це через касету? для кого їх випускають тоді? вони ж універсальні повинні бути. наврядчи існують перемикачі BBB
на переключение 100% влияют:
1. Манетка
2. Переключатель (паралелограм и его "без-люфтовость", пружина, ролики)
3. Тросики + рубашка

на переключение можно сказать "не влияют":
состояние звезд касеты и цепи. даже если будет убитое в хлам - переключать будет нормально.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Crossbow: 16.09.2021 20:26состояние звезд касеты и цепи. даже если будет убитое в хлам - переключать будет нормально.
нет :gigi:. скажу больше китайские кассеты вообще сильно хуже работают чем срам и шимано. далее, на 12 ск вообще лучше все использовать 1 бренда, до 12 можно мешать цепь и кассету
Востаннє редагувалось 16.09.2021 20:29 користувачем Hotspur, всього редагувалось 1 раз.
murzik
Member

Повідомлення

Crossbow: 16.09.2021 20:20
murzik: 16.09.2021 20:12майтер правий щодо причина необхідності дожиму на скидання?
"дожимание" при скидывании ? это еще как ?! Может ДОЖАТЬ чтобы ЗАкинуть (на большую звезду) ?
Вниз скидывается - усилиями пружины заднего переключака. если она уже слабая то и тупить соответственно будет + тросик и рубашка если уставшие, тоже будет тупить при скидывании.
Манетка при скидывании ослабляет тросик = дожим не возможен.
Манетка при ЗАкидывании - натягивает тросик = дожим работает и помогает
ну от так. нажимаєш на зменшення передачі ззаду до щолчка, а цепок "тарахтить", щоб скинуло на меншу зірку ззаду - потрібно більше вижати. на підвищення передачі все чітко. майтер каже,що це через касету, типу там зацепи якісь .
скидання для заднього перемикача - це перехід на більшу зірку) я про задній перемикач. з переднім все ок і там так я ви написали.
Востаннє редагувалось 16.09.2021 20:34 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:27скидання для заднього перемикача - це перехід на більшу зірку
давай проще. у тебя на меньшую звезду не переключает или на большую ?
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur: 16.09.2021 20:26
murzik: 16.09.2021 20:25троси і рубашки нові
цепь тоже новая ? мое мнение тебе там уже все менять надо с вероятностью 99%
ні, ця проблема з моменту покупки, а при покупці було все нове. вище ж писали, що розтягнутий цепок дав би проскакування на поточній передачі, а не "тарахтіння" між двома сусідніми
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:27типу там зацепи якісь .
проточки на звездах в определенных местах
murzik: 16.09.2021 20:27скидання для заднього перемикача - це перехід на більшу зірку)
:facepalm: :down:
Скидывание - "вниз" по касете.
закидывание - "вверх" по касете.
murzik: 16.09.2021 20:27я про задній перемикач. з переднім все ок і там так я ви написали.
я тоже про задний.

При закидывании на большую звезду - дожимание технически Возможно и помогает переключить.
Причина этому может быть в неточности настройки и износу манетки\переключателя и его роликов. Влияние касеты - SRAM\Shimano отсутствует, там все четко по меж-звездному зазору. А вот касета от БББ -- не знаю насколько точно и качественно ЛИ она изготовлена. Может там нарушено у неё расстояние между некоторыми звездами - тогда вот и виновник.
Востаннє редагувалось 16.09.2021 20:36 користувачем Crossbow, всього редагувалось 2 разів.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 16.09.2021 20:30 вище ж писали, що розтягнутий цепок дав би проскакування на поточній передачі, а не "тарахтіння" між двома сусідніми
у меня оба варианта были
Відповісти