Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 17.05.2021 23:02а как туда может что то попасть если пыльник не порван? хомутиками затянуть и даже при погружении в воду не попадет... в авто на шрусе, рул. рейке от резиновых пыльников никто же не думает отказаться, хотя по такой логике они могут что то пропустить
материал разный. пыльники разные. нечего обсуждать. хорошая вещь вилки перевертыши, думаю все такими будут как на мото через какое то время. и толще трубки будут однозначно, начиналось кантри с 26 мм вроде, сейчас уже Сид 34 мм нога вилки :D
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 17.05.2021 22:44я вот не могу понять а почему нету пыльников на вилке? голый шток такое себе
От це написано у відповідь на таке питання ще у 2012:
спойлер
Back in the day....

when suspension forks were young and seal technology not so good, they were necessary. A properly designed rubber boot DID keep crud out and off of the seals. However it was still a requirement to lift them and clean under them after just about every ride. They didn't accelerate wear, at least not the ones with the accordian fold. They only touched the stanchions in one spot, at the top of the boot. The lower part of the boot had a lip that fit into a grove in the top of the lowers. They worked okay and did help fork and seal longevity. To be quite frank most of the arguments against them were pretty much ******** at the time. However as forks came out of the "toy" stage and manufacturers got serious and started using good quality wipers and seals, the boots became nothing more than an unnecessary expense and were dropped. There was a lot of hold over and lag in getting rid of them, and not all forks got the "good seal" treatment right away. But eventually even the lower end stuff ended up not needing them.

As for other types of fork boots, like the Lizard skin, those are detrimental to the fork stanchions, they trap water and hold grunge against the stanchions and tend to wear them faster. They also tend to bunch up and effectively reduce the travel of the fork in the last part of the stroke. All the complaints that were piled onto the old rubber accordian boot are quite valid when it comes to the tight fitting neoprene type boot.

Anyway, that's what happened to the old rubber fork boot. They became obsolete and unnecessary.
За останні 10 років прогрес не стояв на місці і вони стали ще більш не потрібні.
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

ГВН
Bublik
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

Дорого как для такой сборки
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 17.05.2021 19:28ха,дійсно stack 69 см. це норм геометрія?
хотспур таки виявився правий, що мурзік настільки талановита людина, що не зможе по stack поміряти :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 18.05.2021 11:39хотспур таки виявився правий, що мурзік настільки талановита людина, що не зможе по stack поміряти
я в данной теме вообще почти всегда прав :rotate:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Hotspur: 18.05.2021 11:44я в данной теме вообще почти всегда прав
Зображення
:gigi:
murzik
Member

Повідомлення

leif
я тупий і міряв по цій картинці
спойлер
Зображення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Спробуй ще раз:
спойлер
ЗображенняЗображення
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

leif
Та ти що, два рази поміряти і один раз відняти, це капець як складно. Краще ще олх почитати :laugh:
murzik
Member

Повідомлення

3-14
вибачайоте, я туповатий по життю :mad:

Отправлено спустя 3 минуты 8 секунд:
https://aliexpress.ru/item/100500129798 ... web201603_
цікаве кріплення для велосипеда. в фейсбуці реклама 219 грн замість 470 :laugh: https://www.facebook.com/permalink.php? ... &ref=notif
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu :beer:

Отправлено спустя 8 минут 48 секунд:
murzik: 18.05.2021 13:02вибачайоте, я туповатий по життю
я секрет открою. тут в теме мало кто правильно измерит :) не переживай
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 18.05.2021 13:11я секрет открою. тут в теме мало кто правильно измерит
Эээ? Все намного хуже чем я думал
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 18.05.2021 13:18Эээ? Все намного хуже чем я думал
конечно :beer:
Mifash
Member
Аватар користувача
Звідки: Вознесенськ , Миколаївська обл .

Повідомлення

mumu: 17.05.2021 23:42 odessitmws
В автотехніці вони набиваються змазкою. І працюють на стиснення-розтягнення значно менше. А в мото і вєліках просто натягувались, але так як штоки під ними кородували, давно відмовились від використання. Нові сальніки на сучасних вилках нормально працюють, головне вчасно робити ТО і заміняти при потребі.
Ход у шрусов по меньше но нагрузки по сильней . Все решается хомутами на пильники , без них пиль - смерть шрусам .
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 18.05.2021 19:15що за фірма?
фирма хорошая. вообще узнать что за колеса. если под бескамерку то брать. если нет то нет

P S мурзик он в принципе неплох но надо знать что за колеса
murzik
Member

Повідомлення

чи вони вже безкамерні, чи підтримують безкамерку?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

до слова про унівегу, вже сьогодні мусив просити свого батю заїхати до чувака фарбувальника рам, забрати цю мою раму і подивитись чи там взагалі з нею все ок, чи все якісно зроблено і т.д.. набридло вже з ним по телефону\в месенджері розмовляти і чути безкінечні відмазки майже цілий місяць :censoured:

сподіваюсь, дядьку на VW touareg він сприйме більш серйозно ніж анонімуса з іншого міста в фб\по телефону і питання буде вирішено нарешті. задовбав мене, м'яко кажучи...
Відповісти