Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
У британців, ініціативи яких ми обговорюємо, трохи інакша ситуація:
Greater London has been identified as having the largest number of speed cameras in the UK, with almost 1,000 speed traps located across the Capital.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Беремо калькулятор.

1000 камер на 60.000+ вулиць(я спитав гугла) і на 8.9 мільйонів людей….

Тобто одна камера на 60 вулиць, а у кожноі вулиці далеко не одне перехрестя. Тобто на вскидку одна камера на 100-200 перехресть.
І це максимум по ЮК.

Я дуже радий, що ми змогли обсудити ситуацію з конкретними цифрами.
Дякую, що пошукав їх, без сарказму :beer:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
Я так розумію, що кількість камер тобою якось сприймається контр- аргумент щодо ініціатив британського міністерства транспорту. добре,
якщо це тебе заспокоює, нехай буде так. Але пропозиції щодо велосипедистів трохи не про камери як такі і не тільки про перевищення швидкості. Якщо їх приймуть, від кількості камер буде залежати кількість штрафів і т.д. Але потенційні реєстрації велосипедів та засоби ідентифікації при пересуванні ними це не відмінить.

Аналогічно з авто-мото.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Ні, я до того, що ми перехшли від слів «багато» до конкретики.
І виявилося що «багато» для ЮК це як «нема» для Китаю наприклад.

Тобто по факту камер мало і наврядчи вони сильно наштрафують пересічного велосипедиста. Що ще більше мене дивує: нащо номери, якщо не спроміжні їх контролювати?
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
перечитай уважніше, я жодного разу не написав, що десь камер багато.
dead_rat: 21.08.2022 17:32наврядчи вони сильно наштрафують пересічного велосипедиста
для авто вистачає. камери направду не потрібні на кожному перехресті, достатньо того, що вони є і учасники руху про це знають і бояться їх. чим велосипедист відрізняється від авто в цьому розрізі, коли пересувається по дорозі? по тротуарах їздити взагалі заборонено, там для фіксації порушення достатньо просто камери. на велодоріжках зараз камери очевидно не стоять, оскільки немає правової бази. але ось як раз її і обговорюють)
dead_rat: 21.08.2022 17:32Що ще більше мене дивує: нащо номери, якщо не спроміжні їх контролювати?
цілком спроможні, не бачу тут ніякої проблеми.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
цілком спроможні, не бачу тут ніякої проблеми.
Оце ми скоро дізнаємося :beer:

Велосипед є статистично майже в кожного(бо в когось їх декілька) заставити близько 100% населення щось зробити дуже важко - навіть позід на безкоштовне зчеплення проти корони визвав купу протестів. А тут ще й грощі платити.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Уряд Франції збільшив до 4000 євро на людину розмір субсидії у випадку заміни автомобіля з бензиновим двигуном на електровелосипед. Виплата має стимулювати відмову від видів транспорту, що забруднюють довкілля, на користь безпечних для природи альтернатив.
Громадяни Франції з низьким доходом із міських екологічних зон під час продажу свого автомобіля мають право на субсидію для купівлі велосипеда з електродвигуном. У разі придбання традиційних безмоторних велосипедів також передбачено пільги. Люди з більшим доходом можуть претендувати на менші субсидії.
Субсидію, що була запроваджена торік, збільшено з метою наздогнати таких конкурентів у впровадженні велосипедів замість авто, як Нідерланди, Німеччина та Данія. Французький уряд планує до 2024 року стимулювати перехід на велосипеди 9% жителів країни. Зараз на такий крок наважилися 3% громадян. Водночас Нідерланди можуть похизуватися найвищою часткою володіння велосипедами — 27%.
Франція витрачає гроші не лише на індивідуальні заохочення. Уряд Еммануеля Макрона заявив, що інвестує 250 млн. євро, щоб зробити місто Париж повністю придатним для їзди на велосипеді. Мер міста Енн Ідальго минулого року переобралася з обіцянкою додати ще 130 км велосипедних доріжок протягом наступних п’яти років.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

250 млн євро і усього +130 км велодоріжок? :(
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 25.08.2022 15:02Французький уряд планує до 2024 року стимулювати перехід на велосипеди 9% жителів країни. Зараз на такий крок наважилися 3% громадян. Водночас Нідерланди можуть похизуватися найвищою часткою володіння велосипедами — 27%.
Якісь розпливчасті формулювання. 3%, 9% це типу про перехід з авто на вело в якості основного транспорту, а поруч про Нідерланди де 27% "володіють". Володіти це ж ще не означає автоматично використовувати як основний транспорт.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 25.08.2022 15:31250 млн євро і усього +130 км велодоріжок?
у кличка 50 млн доларів на 6 км велодоріжки :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 25.08.2022 16:55у кличка 50 млн доларів на 6 км велодоріжки
6,5 мільйона за 5км велодоріжки:

https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/klichko-k ... 7021182880
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 25.08.2022 17:076,5 мільйона за 5км велодоріжки
зараз допишуть до 50 млн, побачиш :gigi:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Щось зовсім тиша, ніхто не катає?

В мене як раз супер погода, десь 20 градусів, сонечко, але дуже сильний вітер, аж дерева телепаються.
спойлер
Видав 140 км з середньою 30.2, без вітру було б відчутно більше і швидше
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 03.09.2022 15:34Щось зовсім тиша, ніхто не катає?
катаю, катаю :beer:

Відправлено через 2 години 24 хвилини 17 секунд:
Британські велосипедисти почали помічати, що рівень агресії до них у суспільстві значно зріс у останні два роки. Журналістка The Guardian Хелен Підд їздить на велосипеді вже майже два десятки років і не пригадує нічого подібного раніше. Нещодавно у розмові з нею один водій заявив: «Була б моя воля, поставив би всіх велосипедистів до стінки та розстріляв».

Юристка з Манчестера Джейн Бедфорд, яка крутить педалі з самого дитинства, підтверджує це спостереження. За останні пів року її атакували двічі. Чоловік на Mini, з дитиною на передньому сидінні, перекрив їй проїзд до McDonald’s drive, на що вона вигукнула: «Та блін!» Це розлютило водія настільки, що він закричав: «Стули писок, жируха» та переслідував її на автівці до самої квартири. https://hmarochos.kiev.ua/2022/09/03/ch ... 5a-WfZ_hCc

вони там показились чи як ?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 03.09.2022 18:17норм окуляри?
в принципі так, поміряй тільки
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 03.09.2022 18:11Британські велосипедисти почали помічати, що рівень агресії до них у суспільстві значно зріс у останні два роки.
спойлер
Зображення
ненависть просто на рівному місці! без будь-яких підстав!

люди просто класно собі пересуваються убраністичним та екологічним видом транспорту, нікому не заважають, почувають себе здоровими і щасливими, всюди встигають. а ці кляті пішоходи з водіями просто заздрять гарним і успішним велосипедистам, вигадуючи всілякі приводи для ненависті. жах.
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat: 03.09.2022 15:34 Щось зовсім тиша, ніхто не катає?

В мене як раз супер погода, десь 20 градусів, сонечко, але дуже сильний вітер, аж дерева телепаються.
спойлер
Видав 140 км з середньою 30.2, без вітру було б відчутно більше і швидше
настрою нема, хоча зазвичай вечірні 30-60 хвилин і спасають від цього
коліно ви**бується, я так і не пішов до лікаря. лікарі люблять, коли явно виражена проблема, а не аля "ниє, дискомфорт"
ах да - війна у нас
кіт на вулиці підхопив герпес, на антибіотиках, а вуличне вже без одного ока, завтра в клініку треба відвезти, щоб не заразив тут всіх і не осліп в кінець, бо буде сліпе за душу брати і помирати повільно, а це 4-5 тисяч треба віддати в клініку, і потім на вулицю викинути все одно, бо ніхто не бере навіть породистих котенят, а тут інвалід

WIGAR продав свій мтб kross level 7.0 і з березня в ЗСУ ...
осінь, холодова алергія вже проявляється
+панкреатит річниця
в общим да, настрою кататися нема :laugh:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 03.09.2022 20:24коліно ви**бується, я так і не пішов до лікаря. лікарі люблять, коли явно виражена проблема, а не аля "ниє, дискомфорт"
сходи, сходи.

Відправлено через 8 хвилин 56 секунд:
murzik: 03.09.2022 20:24WIGAR продав свій мтб kross level 7.0 і з березня в ЗСУ ...
після перемоги треба буде новий вел вибирати :beer:
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur: 03.09.2022 18:21
murzik: 03.09.2022 18:17норм окуляри?
в принципі так, поміряй тільки
Черкаси :D а в інших магазах 2400
Відповісти