Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon
Та копійки, проблема навіть не в тому що стерлася зірка, а й її підшипник і почало клинити.
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

На що треба більше всього звернути увагу, коли транспортуєш вел у сумці? Я так розумію захистити вилку треба, і все?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

alfredhaos: 24.05.2023 17:09 На що треба більше всього звернути увагу, коли транспортуєш вел у сумці? Я так розумію захистити вилку треба, і все?
Якщо знімаєш заднє колесо, обережно з перекидкою. Мені зламали :(
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Та я буду транспортувати сам, 10 годин в Інтерсіті, а потім одразу по приїду зберу.
Тоді кину захист на перекидку, мало що буде.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення



дуже корисно
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
Поради правильні, але передбачають що в тебе вже вєлік по розміру і руль по ширині.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 24.05.2023 23:32Поради правильні, але передбачають що в тебе вже вєлік по розміру і руль по ширині.
сідло забув. я собі от трохи вужче купив, бо наче норм, але якщо довго крутити то треба трохи вужче :shuffle:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

вже знову жара :weep: . їздити зранку або вночі :weep:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 25.05.2023 15:13 вже знову жара :weep: . їздити зранку або вночі :weep:
Зранку стрьомно, мене вже раз переїхали :laugh:
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Hotspur: 24.05.2023 20:22

дуже корисно
А в чому прикол такого керма як на прев'юшці?)

У мене ось таке, то як заї..довбешся тримати по одному, переміщаєш руки як завгодно B-) :up: , перманентно на чілі, на розслабленні :gigi:
20230525_204126.jpg
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 25.05.2023 17:23мене вже раз переїхали
знову ???
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 26.05.2023 01:02
dead_rat: 25.05.2023 17:23мене вже раз переїхали
знову ???
Ні, я про той раз маю на увазі, результат спроби покататися рано в ранці. Водіі заспані і зовсім не очікують велосипедистів

Відправлено через 9 хвилин 49 секунд:
Ramon: 26.05.2023 00:34 А в чому прикол такого керма як на прев'юшці?)
Класичне шоссерне кермо, можна тримати трьома хватами. Дуже зручна штука. Основна перевага - аеродинаміка, бо сидиш дуже компактно.

Я от навпаки слабо уявляю як користуватися кермом що на твоєму фото.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 26.05.2023 05:18Ні, я про той раз маю на увазі, результат спроби покататися рано в ранці. Водіі заспані і зовсім не очікують велосипедистів
а ввечері вони п'яні
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

dead_rat
Насправді дуже зручна штука)
Хочеш аеродинамічності - берешся за нижні секції, там де перемикачі і гальма :up:

А як захочеш сісти "як дядько" з практично прямою спиною - берешся за верхні секції B-) :up:
20230526_135954.jpg
Ну і кут нахилу можна відрегулювати в декількох точках (куди ж без цього :gigi: )
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ramon: 26.05.2023 14:05Насправді дуже зручна штука)
ні. серйозні туристи їздять на молоко чи джонсі. не серйозні на барані чи палці. і це не просто так
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon
В мене був вєл з таким рульом, наче і багато хватів, але всі незручні. Зазвичай рама розрахована на руль-палку і коли ставлять «бабочку» то один хват зависокий, а другий занизький. Та й гальма лише в одному хваті
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

Hotspur
Я в принципі не турист а так, можу за день накатати 30-35км по місту, і бути в ці моменти постійно скрученим заради аеродинаміки то не для мене))
А для далеких дистанцій і особливо непогоди - в наявності автівка

Відправлено через 4 хвилини 17 секунд:
dead_rat
Він мені з-за кордону приїхав таким, не думаю що це його нерідне кермо)

Коли як хвататись за кермо - це залежить від обстановки навколо, якщо їдеш по дорозі з купою машин то ясно що треба аби гальма були в руці)

Хоча була пара ситуацій коли доводилось швидко перехвачувати до гальм, в принципі не проблема :)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon: 26.05.2023 14:55 Hotspur
Я в принципі не турист а так, можу за день накатати 30-35км по місту, і бути в ці моменти постійно скрученим заради аеродинаміки то не для мене))
А для далеких дистанцій і особливо непогоди - в наявності автівка
Ви неправильно розумієте аеродинаміку, ніякої скрученості при нормальній посадці нема. Саме щоб нічого не нило і не боліло і є ті відео про байк фіт. Перевірено поїздками по 150-200 км
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

dead_rat
Можливо, тим більше що я не їздив такі дистанції)

Мені подобається те, що я можу на своєму велі їхати з практично вертикально рівною спиною :D
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 26.05.2023 15:01Ви неправильно розумієте аеродинаміку, ніякої скрученості при нормальній посадці нема. Саме щоб нічого не нило і не боліло і є ті відео про байк фіт. Перевірено поїздками по 150-200 км
200 км я не їздив, але 150 км за раз на ашані проїхати за раз неможливо якщо ти не про гонщик :rotate: саме тому всі наші ашановоди не їздять на такі дистанції :rotate:
Відповісти