Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
Нічого не видно, але, здається, таке треба нести на проф. діагностику в будь-якому випадку. А там вже специ подивляться і зможуть оцінити наслідки і запропонувати що робити (чи не робити) з ними.
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 28.06.2022 00:30
alfredhaos: 27.06.2022 22:32 А как вообще накатывать больше километражи при стабильной скорости?
Бревети чи що? :)
Давай більше інфи що саме хочеш та що є зараз.
alfredhaos: 27.06.2022 22:32 Только путем постоянных тренировок с плавным повышеннием километража?
Ну в принципі це головне, але якщо ще трохи розуміти як правильно тренуватись, то можна за менший час досягти кращих результатів.
alfredhaos: 27.06.2022 22:32 Или есть еще какие-то ньаюнсы в таких делах?
Купа, але при бажанні розібратись все з досвідом прийде.
Давно не катал, начал буквально неделю - полторы назад. На сегодня я катаю только утром по 20-23 км.
Год назад пару выходных выкатывал по 50 км, но потом конечно час лежал на диване дома не вставая :weep:
Сейчас цель для себя ставлю на выходных накатывать хотя бы 50 км и без похожих прошлогодних последствий.
Ну и хотелось бы соточку до конца лета.

Но пока как к этому дойти - понятия особо нет :insane:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

alfredhaos
Нащо гонятися за цифрами?

Проїдь хоч 500, якщо це не у задоволення то це не має сенсу. Катайся у кайф, а прийдуть цифри чи ні не має значення.
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 28.06.2022 22:42 alfredhaos
Нащо гонятися за цифрами?

Проїдь хоч 500, якщо це не у задоволення то це не має сенсу. Катайся у кайф, а прийдуть цифри чи ні не має значення.
Ну вопрос в том в кайф или нет ездит - не стоит. Вопрос в том, как правильно увеличивать нагрузки? И достигать лучших результатов. Не думаю, что это глупый вопрос.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

alfredhaos
если иногда будет крепатура в ногах то прогресс будет нормальный
dead_rat
ей какое наказание грозит?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

alfredhaos: 29.06.2022 10:53
dead_rat: 28.06.2022 22:42 alfredhaos
Нащо гонятися за цифрами?

Проїдь хоч 500, якщо це не у задоволення то це не має сенсу. Катайся у кайф, а прийдуть цифри чи ні не має значення.
Це дуже правильне питання.

1. Поступово
2. Брати з собою достатньо води і їжі

Їжа це обов‘язково, щоб не було наслідків коли приїздиш абсолютно виснажений і маєш лежати до кінця дня.

3. Мені допомогало мати «режим тренування», це коли замість довгої поїздки робиш коротку на десь годину, але вкручуєш дуже активно.


Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
odessitmws
Я поки не знаю, сподіваюсь що якесь мінімальне. Бо по факту «отделались лёгким испугом»
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення



120 000 грн дешевий велосипед :) а ви тут мені казали що я не правий :lol:
murzik
Member

Повідомлення

який сенс з такого електро вела?
Assisted Speed:
Up to 15.5 Mph Assistance

https://www.boardmanbikes.com/gb_en/pro ... #technical
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/gorodsk ... derIndex=1

Отправлено спустя 6 минут 49 секунд:
вага 15.7 кг
це реально?
https://interbike.com.ua/velosiped-275- ... ctro-2019/
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/cannond ... OWzuN.html
Graveworm
Member
Аватар користувача
Звідки: посеред Ніде

Повідомлення

l-m: 25.06.2022 23:18А як ваші успіхи
Ото пару тижнів тому перший раз сів з минулого літа
Замахався вусмерть
Більшу чпстину дороги їхав полем по коліно в траві :gigi:
Вкладення
Screenshot_20220619-150549_cropped.png
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 01.07.2022 14:38вага 15.7 кг
це реально?
ні
murzik
Member

Повідомлення

Hotspur
на оф сайті інфа
Rostislandr
Member

Повідомлення

dead_rat: 28.06.2022 22:42
Нащо гонятися за цифрами?
Если покатушки просто в кайф, то действительно нет смысла
Я вот хочу к 35годикам услышать «You are an Ironman!»
Поэтому приходится следить за цифрами
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 01.07.2022 16:35на оф сайті інфа
помилка. існують з вагою близько 16 кг але вони виглядають по іншому
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Rostislandr: 01.07.2022 16:40
dead_rat: 28.06.2022 22:42
Нащо гонятися за цифрами?
Если покатушки просто в кайф, то действительно нет смысла
Я вот хочу к 35годикам услышать «You are an Ironman!»
Поэтому приходится следить за цифрами
Хочеш виконати Ironman?
Прикольно, мій шеф цим замаялся і виконав. Дуже багато зусиль, рік тренування… я не у захваті
Rostislandr
Member

Повідомлення

dead_rat: 01.07.2022 16:54
Хочеш виконати Ironman?
Прикольно, мій шеф цим замаялся і виконав. Дуже багато зусиль, рік тренування… я не у захваті
Очень хочу)
Потом NorthCape
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Rostislandr
:beer:

Успіхів тобі!
l-m
Member

Повідомлення

alfredhaos: 28.06.2022 21:54 Давно не катал, начал буквально неделю - полторы назад. На сегодня я катаю только утром по 20-23 км.
Год назад пару выходных выкатывал по 50 км, но потом конечно час лежал на диване дома не вставая :weep:
Сейчас цель для себя ставлю на выходных накатывать хотя бы 50 км и без похожих прошлогодних последствий.
Ну и хотелось бы соточку до конца лета.

Но пока как к этому дойти - понятия особо нет :insane:
Ну до кінця літа всього 2 місяці.
Загалом на перших порах можна особливо не паритись, регулярність та кількість заїздів візьмуть своє, організм адаптується, витривалість та швидкість почнуть збільшуватись.
alfredhaos: 29.06.2022 10:53 Вопрос в том, как правильно увеличивать нагрузки? И достигать лучших результатов. Не думаю, что это глупый вопрос.
Як розумію, бекграунда у циклічних видах спорту немає (вело/біг/лижі/тощо)? Це б сильно допомогло. А з дивану треба 2-3 роки, щоб почти швидко їздити (краще ніж умовні 90% вело навколо).
Перший рік банально повільно та у середньому темпі кататись якомога більше. Бажано знайти компанію, їздити цікавими місцями по країні, біля себе розвідувати (це все щоб не знудитись). Це допоможе підготувати організм до більш серйозних навантажень, закласти деякий фундамент. В залежності від стану організму, генетики, накатати б десь 500-1000 годин.
Потім до об'ємів поступово додавати потужні прискорення-інтервали. Від коротких до довших. Сильно допоможе наявність підйомів та ділянки у тій же Страві.
Не забувати відпочивати, робити закатки-вкатки.
Дуже бажано мати пульсометр (або пульсометр+паверметр якщо по багатому) та приблизно розуміти свої пульсові зони. Використання Страви преміум (чи з Elevate), Гармін коннект, тощо також спростить розуміння своє форми, особливо коли досвіду бракує.
Харчуватись правильно під час тренувань. Тут теж ціла наука, але загалом чим більша інтенсивність, тим більш прості швидкі вуглеводи треба, аж до мальти-глюкози (можна самому мішати, можна спеціальні спортивні гелі).

Ну якось так, якщо дуже коротко.
alfredhaos: 28.06.2022 21:54 но потом конечно час лежал на диване дома не вставая :weep:
Поки будеш лежати на дивані, можеш почитати, наприклад, "Біблію велосипедиста".

murzik: 01.07.2022 14:38 який сенс з такого електро вела?
Assisted Speed:
Up to 15.5 Mph Assistance
А ти що завжди швидше 25 км/год їздиш? Я, наприклад, всього пару місяців назад бувало їздив повільніше навіть рівним асфальтом.
А якщо гірка чи сильний зустрічний вітер, то й зараз буду повільніше. Навіть підйом довжиною всього 230м та з середнім градієнтом у 6.5% я заїжджаю на 25 км/год коли у чудовій формі та свіжий, для цього з моєю вагою та байком потрібно ~550Вт на 33с, що не так й мало.
Сенс у цивілізованих країнах обмеження на 25 км/год, щоб не було потрібно отримувати права на керування транспортним засобом. Та щоб менше ДТП з наслідками було.

Rostislandr: 01.07.2022 16:40 Я вот хочу к 35годикам услышать «You are an Ironman!»
Ну вело частина там проста, а самі айронменщики то цілий мем у велосипедистів :)
Але плавання та біг то настільки не моє, що й думати не хочеться)

Відправлено через 2 хвилини 11 секунд:
Graveworm: 01.07.2022 15:26 Ото пару тижнів тому перший раз сів з минулого літа
Замахався вусмерть
Більшу чпстину дороги їхав полем по коліно в траві :gigi:
А пульс реальний чи з годинника якогось?
TheLastOfUs
Junior

Повідомлення

Ну и хотелось бы соточку до конца лета.
Три недели назад проехал 105 км из пункта А в пункт Б. Причем, из них 17км были по полям, остальные по трассе - две полосы с лесопосадкой по бокам, отдыхать приходилось на редких автобусных остановках. Ехал 5 часов с 17 до 22 (жара), около часа получилось на отдых. Вилка на lock out, в следующий раз попробую с "контактами"
Найнер Cannondale Trail 3 2020, + рюкзак на багажнике ~10кг
но потом конечно час лежал на диване дома не вставая
без последствий, хорошо выспался. Мне 38, вес 75 кг, сезон открыл зимой по снегу, туда-обратно 34км в день
murzik
Member

Повідомлення

де можна затестувати електро велосипед? ну щось нормальне за тисяч 2к доларів
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 02.07.2022 17:57де можна затестувати електро велосипед? ну щось нормальне за тисяч 2к доларів
на виставці яких немає з весни 2020 року

Отправлено спустя 2 минуты 8 секунд:
TheLastOfUs: 01.07.2022 21:24Три недели назад проехал 105 км из пункта А в пункт Б. Причем, из них 17км были по полям, остальные по трассе - две полосы с лесопосадкой по бокам, отдыхать приходилось на редких автобусных остановках. Ехал 5 часов с 17 до 22 (жара), около часа получилось на отдых.
ну гарний результат. в мене якщо середня 18-19 на 100+км я сильно втоплений
Відповісти