Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Барбарис: 27.06.2022 22:003-14, як варіант згадав про автоматичні планетарки, що вгору перемикаються.
О, це вже дуже близько :up: Ця планетарка не автоматична, але з тією автоматичною має дещо спільне ;) Доречі, вони автоматично не тільки вгору перемикаються, а в обидві сторони.

Відправлено через 7 хвилин 50 секунд:
Добре, не буду більше душнити, це Sturmey Archer S2C. 2 швидкості, причому перемикання відбувається шляхом повороту шатунів назад. Типу якщо чверть (грубо, насправді там менше) обороти назад, то спрацьовують гальма, а якщо 1/8, то відбувається перемикання. Таким чином це планетарка, до якої не підходять жодні троси від керма, а вона повністю керується через привід :rotate: Як на мене це ідеальний вибір для тих, хто любить велосипед без тросів. Ще один великий плюс цієї планетарки, що найбільш тягова передача, наскільки я зрозумів, іде прямо від зірки на корпус втулки, без задіювання планетарного механізму.



короче от така цікава штука тепер стоїть на моєму міському холендері :rotate: Я взагалі собі шукав той самий sram automatix, щоб позбутися манетки і троса і важеля 3х швидкісної планетарки, які постійно зимою або замерзали, або іржавіли, але автоматікса не було в потрібному корпусі, але був такий штурмей-арчер, про існування якого я і не здогадувався
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

А как вообще накатывать больше километражи при стабильной скорости? Только путем постоянных тренировок с плавным повышеннием километража?
Или есть еще какие-то ньаюнсы в таких делах?
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

alfredhaos: 27.06.2022 22:32 А как вообще накатывать больше километражи при стабильной скорости? Только путем постоянных тренировок с плавным повышеннием километража?
Или есть еще какие-то ньаюнсы в таких делах?
Шоссер?
По сути никаких нюансов - катайся, чем больше тем лусше
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alfredhaos: 27.06.2022 22:32 А как вообще накатывать больше километражи при стабильной скорости? Только путем постоянных тренировок с плавным повышеннием километража?
Или есть еще какие-то ньаюнсы в таких делах?
є
1 купити велоодяг
2 поміряти попу і купити сідло
3 купити контактні педалі та взуття
4 купити велокомп з каденсом і пульсометром
5 катнути 20-50 км, зрозуміти що ти диван і треба тренуватись
в мене все

Отправлено спустя 31 секунду:
Dark-seer: 27.06.2022 22:40По сути никаких нюансов - катайся, чем больше тем лусше
це не працює так
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 27.06.2022 22:45
alfredhaos: 27.06.2022 22:32 А как вообще накатывать больше километражи при стабильной скорости? Только путем постоянных тренировок с плавным повышеннием километража?
Или есть еще какие-то ньаюнсы в таких делах?
є
1 купити велоодяг
2 поміряти попу і купити сідло
3 купити контактні педалі та взуття
4 купити велокомп з каденсом і пульсометром
5 катнути 20-50 км, зрозуміти що ти диван і треба тренуватись
в мене все

Отправлено спустя 31 секунду:
Dark-seer: 27.06.2022 22:40По сути никаких нюансов - катайся, чем больше тем лусше
це не працює так
А зачем менять седло, если текущее устраивает и ничего не болит после поездок?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alfredhaos: 27.06.2022 22:57А зачем менять седло, если текущее устраивает и ничего не болит после поездок?
ти взуття чи перчатки як купуеш ? просто так чи по розміру своему? у кожного свій розмір кісток тазу в міліметрах. це відповідь якщо що :rotate:

забув пункти багато пити та не їздити з пульсом 180+ особливо влітку
alfredhaos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 27.06.2022 23:20
alfredhaos: 27.06.2022 22:57А зачем менять седло, если текущее устраивает и ничего не болит после поездок?
ти взуття чи перчатки як купуеш ? просто так чи по розміру своему? у кожного свій розмір кісток тазу в міліметрах. це відповідь якщо що :rotate:

забув пункти багато пити та не їздити з пульсом 180+ особливо влітку
Ну если обувь не моего размера то есть дискомфорт, в случае с седлом его нет. Зачем менять?
l-m
Member

Повідомлення

alfredhaos: 27.06.2022 22:32 А как вообще накатывать больше километражи при стабильной скорости?
Бревети чи що? :)
Давай більше інфи що саме хочеш та що є зараз.
alfredhaos: 27.06.2022 22:32 Только путем постоянных тренировок с плавным повышеннием километража?
Ну в принципі це головне, але якщо ще трохи розуміти як правильно тренуватись, то можна за менший час досягти кращих результатів.
alfredhaos: 27.06.2022 22:32 Или есть еще какие-то ньаюнсы в таких делах?
Купа, але при бажанні розібратись все з досвідом прийде.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Привіт всім,

Учора весело розклався - тітонька на авто в‘їзала ззаду в мене, просто не побачила мене на круговому русі. Тож потренувався на швидкості 30 кмг лягати на асфальт.

Задньому колесу фініш, на дропаутах трохи тріщини, здається то лак репнув а не карбон. Сам цілий, трохи протер шкіру на лівій частині - коліно, стегно, локіть і плече. Це не запинило мене від вечірнього концерту Dethtones :super:

Побачимо як спрацює відшкодування за страховкою.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Перший раз завжди враження найяскравіші :rotate:
dead_rat: 28.06.2022 08:11лак репнув а не карбон
Наврядче так, лак і фарба мають бути набагато більш еластичними, ніж карбон, тобто якщо видно тріщини на фарбі, то і структурна цілісність може бути порушеною. Сподіваюсь в Берліні є майстерні які кваліфіковано перевірять це улбтразвуком, або страхова просто оплатить нову раму.
l-m
Member

Повідомлення

dead_rat: 28.06.2022 08:11 просто не побачила мене на круговому русі.
На автодорогах навіть вдень стараюсь вмикати задню блималку.
спойлер
А ще можна ховатись від машин у лісі, та там м'якіше падати :)
dead_rat: 28.06.2022 08:11 Сам цілий
Це головне, швидкого повернення у стрій :up:
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
велосипедистам дозволено на круг?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 28.06.2022 17:30А ще можна ховатись від машин у лісі, та там м'якіше падати
про падати невірно. дерева дуже тверді

Отправлено спустя 1 минуту :
dead_rat: 28.06.2022 08:11Учора весело розклався - тітонька на авто в‘їзала ззаду в мене, просто не побачила мене на круговому русі. Тож потренувався на швидкості 30 кмг лягати на асфальт.
їй вже виписали 99 років концтаборів ?

Отправлено спустя 28 секунд:
dead_rat: 28.06.2022 08:11Побачимо як спрацює відшкодування за страховкою.
так, це цікаво, ти пиши
l-m
Member

Повідомлення

Hotspur: 28.06.2022 18:11
l-m: 28.06.2022 17:30А ще можна ховатись від машин у лісі, та там м'якіше падати
про падати невірно. дерева дуже тверді
Вірно.
Я ж не теоретик, як ти, та цих падінь надивився сотні, у лісі зазвичай обтрусився та поїхав далі своїм ходом. А на шосе після завалу чи дтп часто їдуть на швидкій.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 28.06.2022 17:30На автодорогах навіть вдень стараюсь вмикати задню блималку.
це не допогає. яскравий одяг з купою всяких світловідбивачів

Отправлено спустя 1 минуту 38 секунд:
l-m: 28.06.2022 18:17Я ж не теоретик, як ти, та цих падінь надивився сотні, у лісі зазвичай обтрусився та поїхав далі своїм ходом. А на шосе після завалу чи дтп часто їдуть на швидкій.
по моїй статистиці найкраще рихлий грунт, потім просто грунт, потім кущі, потім ліс потім асфальт. в лісі особисто бачив 2 струсу мозку і 1 зламаний палець.
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

dead_rat: 28.06.2022 08:11 Привіт всім,

Учора весело розклався - тітонька на авто в‘їзала ззаду в мене, просто не побачила мене на круговому русі. Тож потренувався на швидкості 30 кмг лягати на асфальт.

Задньому колесу фініш, на дропаутах трохи тріщини, здається то лак репнув а не карбон. Сам цілий, трохи протер шкіру на лівій частині - коліно, стегно, локіть і плече. Це не запинило мене від вечірнього концерту Dethtones :super:

Побачимо як спрацює відшкодування за страховкою.
вітаю з пригодою :gigi:
головне, що жив, здоров, зчесані коліна заживуть :up: :beer:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 28.06.2022 08:11 тітонька на авто в‘їзала ззаду в мене
спойлер
Зображення
швидкого відновлення :beer:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

3-14
l-m
Dark-seer

:beer: Дякую друзі.
Детальний огляд не виявив тріщин у карбоні, на вид лише лак пошкоджено. Тобто із втрат лише заднє колеса та кілька синців.
Можливо, що навіть колесо вдасться відремонтувати.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 28.06.2022 20:33Детальний огляд не виявив тріщин у карбоні, на вид лише лак пошкоджено
а можеш фотку скинути? цікаво просто як це виглядає
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 28.06.2022 20:35
dead_rat: 28.06.2022 20:33Детальний огляд не виявив тріщин у карбоні, на вид лише лак пошкоджено
а можеш фотку скинути? цікаво просто як це виглядає
Не дуже, от найкраще фото на що я спромігся.

Як приживитися, може ото трохи і є трищинка, але максимум 10 мм і вздовж дропауту, а не поперек
спойлер
Зображення
Відповісти