Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

murzik,
якщо треться, то має бути видно.
Спереду на манетках є пимпочки типу гайки, ними регулюється саме переключання. Якщо крайні положення переключателя в нормі, то тією пимпочкою можеш відрегулювати.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

не зовсім очікувано виявилось, що для мене влітку станок не менш корисна штука ніж взимку.
не кажучи вже про зливи\буревії, це літо пекельно спекотне у Львові, і часто так в облом виїжджати у цю вечірню спеку, коли вже типу 20:00 і навіть 21:00, а температура ніфіга не спадає, вітру немає, вологість повітря 80% + ще й трафік жвавий. замість цього сів на станочок, 1.5 годинки покрутив обставлений вентиляторами і норм. нудновато, але форма тримається направду файно, тренування не пропускаються.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Надо и себе купить станок, хотя сегодня я молодец, прокатился на 120 км.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 10.07.2021 19:03прокатился на 120 км.
:up:

у нас дощ :-/
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

А что у тебя за станок? Надо б поискать, чтоб выводилась модная картинка на тв как я рассекаю :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 10.07.2021 19:07А что у тебя за станок?
простенький за 1к$, wahoo kickr core.
Rostislandr
Member

Повідомлення

Приветствую, велооверы.
Я тут себе тормоза решил обновить.
Планирую продавать старые avid code r
Может интересуют кого
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
коли візьмеш, додавайся в zwift'і, може якось покатаємо в Ватопії разом ;)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 10.07.2021 19:08простенький за 1к$, wahoo kickr core.
700 евро у меня… вполне приемлемо.

Интересно, а что если поставить на станок велик жены, смогу ли я тоже маслать на xxxs.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

норм ціна. а це акція якась? на євро сайті виробника пише msrp 800, які в Україні трансформуються у 1кілобакс
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Да, скорее всего, я погуглил, варианты от 700 до 799.
murzik
Member

Повідомлення

зворотній рух касети це як? :laugh:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Покурил я про трейнеры, про Zwift.

Это целая онлайн рпг с платной подпиской, какое-то отвращение у меня к этому, пока передумал покупать.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Обещают на нынешней неделе +40 в тени. господа прекращаем ездить позднее 7 утра или раньше 11 вечера
IvanCh
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

я помітив один ефект. В малих містах і селах вносі так добряче падає температура, десь до 18 градусів. А у великих містах ніт.

Сказується відстійний менеджент міст, який вирубує дерева і все закакатує в камінь, асфальт і тротуарну плитку. МІсто банально не встигає охолодитись.

П.с кататись в проміжку 20-22 досить в кайф, я просто фару заряджаю добрячещоб при поверненні безпечно повернутись вечором.
Як бонус, можна помитсь і тут же вирубись після покатушок і жрать.(ібо мене часто пробиває на пожрать після навантажень)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 13.07.2021 12:31 Обещают на нынешней неделе +40 в тени. господа прекращаем ездить позднее 7 утра или раньше 11 вечера
Наоборот. Давайте челендж, 50, а лучше 100 км без воды с выездом в 10 утра :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 13.07.2021 11:39Это целая онлайн рпг с платной подпиской, какое-то отвращение у меня к этому, пока передумал покупать
а де там РПГ? :laugh: просто катаєшся собі і все, моніториш показники потужності, пульсу, підйоми\спуски, ставиш режими тренування, якщо хочеш. я взагалі ні на кого не звертаю увагу, тренуюсь сам, як мені зручно. звичайно, що не задрочую в скіни чи ще якусь дичину, адже функціонал додатку в першу чергу не в цьому і не в тому, що там можна з кимось взаємодіяти чи збирати шмот\еквіп, а в тому щоб можна було інтерактивно (читай менш нудно і більш ефективно) потренуватись на тренажері.
підписку за 15 баксів на місяць можна пережити.

звісно, дивись сам, але рекомендую хоча б спробувати, а не по ютубам робити висновки
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

IvanCh: 13.07.2021 12:51я помітив один ефект. В малих містах і селах вносі так добряче падає температура, десь до 18 градусів. А у великих містах ніт.

Сказується відстійний менеджент міст, який вирубує дерева і все закакатує в камінь, асфальт і тротуарну плитку. МІсто банально не встигає охолодитись.
ну так надо же 30 этажек настроить для холопов на месте каждого дерева. в Киеве и ген плана нет если ты не в курсе. тупо воровать землю потом продавать бомжатники в 30 этажей и все
DesireUA
Member

Повідомлення

У меня есть знакомый валит по 150 в такую жару ещё и полями и грязями
murzik
Member

Повідомлення

DesireUA
Сын маминой подруги?
Відповісти