Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

divinity,
velosiped com шиють дуже лайтові компактні чохли. Завжди можна використати як підстилку/стіл/тент/покривало і т.д. вожу в далекі покатушки на випадок аварійного сходження.
я спочатку вставляв в каліпер вставку, а потім забив, якщо не нажимати або колодки в норм стані, проблем не буде.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тобто ти напевне не знаєш, як саме у них це оформлено, і не маєш ніяких фактів, але все вже вирішив :laugh: у нас в країні податки взагалі дуже рідко платять нормально, це ні для кого не новина і якщо вже починати притягати до відповідальності, то починати треба не з велоблогерів, імхо.

я податки плачу справно і я теж незадоволений дуже сильно цим усім безладом, що у нас відбувається, але не будемо тут про це.
Hotspur: 19.06.2021 21:27все сказанное демагогия
аж ніяк.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.06.2021 21:29тобто ти напевне не знаєш, як саме у них це оформлено
я знаю как у них не оформлено. сего мне достаточно

Отправлено спустя 21 секунду:
leif: 19.06.2021 21:29 і не маєш ніяких фактів
ты себя и меня спутал

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
leif: 19.06.2021 21:29у нас в країні податки взагалі дуже рідко платять
leif: 19.06.2021 21:29це ні для кого не новина
а что ты пытаешься тогда сказать уже 3 страницу ? ты покрываешь нехороших людей которые очень крупные суммы каждый год не платят, но вот велы из Европы атата. следуя логике оба явления не хорошие.

Отправлено спустя 1 минуту 55 секунд:
leif: 19.06.2021 21:29то починати треба не з велоблогерів, імхо.
и не с велов с Европы
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 19.06.2021 21:33ты покрываешь нехороших людей
:lol:
та мені взагалі на них пофігу і пофіг на чому вони катають, інколи васю дивлюсь, решту навіть не відкриваю, просто знаю що вони існують.
це ти розвів ниття, що 5 блогерів отримали байки по 10к, ой людоньки людоньки, що ж це оце в світі робиться.

на противагу я пояснив на прикладах як наповненість ринку краденими велосипедами по надзвичайно низьких цінах (те що ти змішав в одну купу з блогерами), впливає на український велодвіж: менше асортимент, менше бюджети, менше уваги до ринку, менше велосипедів, менше аксесуарів, менше підтримки, складніше з гарантією, вище ціни, продовжувати можна довго. оце вже мене напрягає, а не блогери зі своїми рекламними бричками.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

3-14: 19.06.2021 20:51Вот так вот я сегодня поцарапал раму
:weep:
Больно
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.06.2021 21:38та мені взагалі на них пофігу і пофіг на чому вони катають,
ну ты как то странно показываешь как тебе все равно
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 19.06.2021 21:35я знаю как у них не оформлено
ти взагалі про стосунки блогерів з брендами нічого не знаєш, ніяких деталей, як що оформлено, нічого взагалі. і я не знаю, і ніхто тут не знає. не розумію що тут обговорювати
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.06.2021 21:38 інколи васю дивлюсь, решту навіть не відкриваю, просто знаю що вони існують.
вася как раз скорее всего официально все купил, у них скидки для сотрудников в велопланете

Отправлено спустя 1 минуту 20 секунд:
leif: 19.06.2021 21:41ти взагалі про стосунки блогерів з брендами нічого не знаєш, ніяких деталей, як що оформлено, нічого взагалі. і я не знаю, і ніхто тут не знає. не розумію що тут обговорювати
твое личное неправильное мнение. я знаю как было оформлено у Бендерони. просто давали железки и общий договор, ничего такого. он в общем и мог никого не рекламить. поищи, с ним есть большое интервью
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif
Не ведись на сказочника
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 19.06.2021 21:47Не ведись на сказочника
очень конструктивно. тебя наш польский недошоссер не кусал ?
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Hotspur
Понимаю, высказать свое мнение и при нем остаться, но упорствовать не знаю сколько, не видеть того, что пишет другая сторона, в довольно грубой форме настаивать на своей правоте основываясь только на своем видении мира (которое может совпадать с реальностью, а может и нет) - ну такое себе занятие.
Я вот думал тут чего интересного на 2 страницы, а тут срач :(

Отправлено спустя 22 секунды:
3-14
Не болей, береги вельчик :beer:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sphinx: 19.06.2021 22:00Понимаю, высказать свое мнение и при нем остаться, но упорствовать не знаю сколько, не видеть того, что пишет другая сторона, в довольно грубой форме настаивать на своей правоте основываясь только на своем видении мира (которое может совпадать с реальностью, а может и нет) - ну такое себе занятие.
ну все правильные законопослушные и платят налоги. плохие только велы с ес и все. аргументов нет вообще. как концовка анекдота - что бы все по закону но если что кум в прокуратуре порешает.
P S вела с ес у меня нет не было и скорее всего не будет.
murzik
Member

Повідомлення

спойлер
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hotspur: 19.06.2021 22:07ну все правильные законопослушные и платят налоги. плохие только велы с ес и все. аргументов нет вообще.
читати не вмієш, все стабільно :laugh:

давай тезово тобі дам витримку, може зрозумієш що відбулось.

- бісять люди які їздять на велосипедах за 4-10к і самі їх не купили
> так їм їх подарували в межах рекламних бюджетів\промо
- так вони їх не оформили, не сплатили податки як того вимагається.
> ні ти ніхто інший не знає точно, як у них там все оформлено, ні в кого немає 100% інфи, а отже не можна у чомусь звинувачувати лише на підставі своїх здогадок і немає чого обговорювати. якщо вже на щось агритись, то не на блогерів, які велодвіжусі як раз на користь, а на великий ринок крадених велосипедів, який реально і об'єктивно заважає нормально розвиватись всій українській велоспільноті.
- це однаково погані явища.

¯\_(ツ)_/¯
divinity
Member

Повідомлення

murzik
для таких тормоза нужны. Или объезжать СПРАВА, Я раз 5 тормозил в таких случаях, пока что тьфу тьфу за 9 лет катания ни разу не задевал даже никого. Но чего они выбегают - не знаю... Иногда поражаюсь как бабки, которые даже по сторонам не смотрят при переходе через дорогу (еще и не на переходе), дожили до 60+
murzik
Member

Повідомлення

divinity
я думаю, що вони не правильно оцінюють швидкість велосипеда. у мене було декілька випадків в темний час доби, що у водія нетримання і починає маневр і я вимушений гальмувати. типу якщо він бачить маленьку фару, то не очікує там Андрюшку на швидкості 35-40 кмч :laugh:
більшість, звичайно, чекають, поки неопізнаний обєкт проїде, особливо пішоходи дивуються, коли зрозуміли, що це велосипед, а не мопед B-)
divinity
Member

Повідомлення

murzik
я в темное время суток не езжу, может быть поэтому. Плюс у многих куриная слепота реально в сумерках, конечно куда идешь тоже вопрос, даже вел на скорости в 30км/час может нанести серьезную травму. Короче, столько факторов учесть, все эти парковочники во всей правой полосе :lamer:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 19.06.2021 22:22- це однаково погані явища.
оба плохие все правильно.

Отправлено спустя 4 минуты 12 секунд:
leif: 19.06.2021 22:22на великий ринок крадених велосипедів, який реально і об'єктивно заважає нормально розвиватись всій українській велоспільноті.
я тебе сейчас расскажу что мешает. очень кратко. в 2008 году ввп Украины составляло 180 млрд долларов, потом кризис, упало и возвращалось до уровня 180 млрд в 2013 году. потом снова кризис и мы не видели уровня 180 млрд никогда после 2013 года. а учитывая инфляцию 180 млрд в 2013 не равно 180 млрд в 2008. фактически уровень 2008 не был достигнут никогда. 13 лет. вот что мешает велосообществу, нищее оно, сообщество. и убийцы за рулем авто которых за редким исключением никто не ищет и не садит, 5 лет за убийство велосипедиста - смешно, за пару ворованных шоколадок дадут столько же.

вот если кто пропустил - киевские следователи сообщили подозрение пьяному пешеходу, который толкнул велосипедиста под грузовик в Святошинском районе столицы. Ему грозит до пяти лет тюрьмы. В Киеве в районе Окружной дороги 15 июня погиб 27-летний врач-травматолог Виктор Заболотный. Его под грузовик толкнул пьяный пешеход, который даже не попытался оказать помощь, и хотел сбежать с места происшествия. https://www.unian.net/incidents/tragich ... 56755.html
murzik
Member

Повідомлення

по ПДР велосипедам по тротуару не можна
по відео не видно, щоб він саме штовхав. пішохід і велосипедист рухалися в попутному напрямку, пішохід різко змінив траекторію, зіткнувся з велосипедом?
Востаннє редагувалось 20.06.2021 00:07 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти