Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 15.06.2021 09:45як програма розраховує потужність?
никакая. паверметр на шатунах
murzik
Member

Повідомлення

mumu
у мене і так два вела стоїть ... на мтб толком не катаю, бо дощі. не знаю, кого продавати. і літом не так тягне катати, як в весною і літом.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik: 15.06.2021 09:45як програма розраховує потужність? якщо велосипедист їде за рахунок передач і каденсу?
Досить просто. В запису покатухи трекером є мітки висоти і швидкості. Якщо взяти потім певну густину повітря в залежності від висоти, встановити залежність фронтальної проекції тіла людини в залежності від маси та якусь сталу величину для опору покришок, то можна вирахувати яка потужність необхідна щоб тіло з даною масою рухалося з певною швидкістю. Трішки матана і все :gigi: При руху по пласкій поверхні на нормальній швидкості 90+% потужності що ти видаєш витрачається на подолання сили опору повітря.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 15.06.2021 09:45 як програма розраховує потужність? якщо велосипедист їде за рахунок передач і каденсу?
Та же Страва, только цифры будут - бред сумасшедшего.
Она же не знает какой: ветер, покрытие, шины, смазана ли цепь и т.д. Даже посадка на велосипеде может существенно менять аэродинамику.

Так что не удивляйся ошибке в два раза. А хочешь точного измерения, купи power meter :laugh:

Отправлено спустя 2 минуты 58 секунд:
murzik: 15.06.2021 09:45їде за рахунок передач і каденсу
Думал-думал и не придумал, как это?
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
що на 20 кмч і 30 кмч їдеться однаково легко за рахунок передач
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 15.06.2021 10:03що на 20 кмч і 30 кмч їдеться однаково легко за рахунок передач
нет, иллюзия
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 15.06.2021 10:03 dead_rat
що на 20 кмч і 30 кмч їдеться однаково легко за рахунок передач
А можно мне эти волшебные передачи?
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

murzik: 15.06.2021 10:03що на 20 кмч і 30 кмч їдеться однаково легко за рахунок передач
якщо продовжити по індукції то вийде що можна їхати однаково легко на будь-якій швидкості, крута логіка :laugh:
dead_rat: 15.06.2021 10:00Та же Страва, только цифры будут - бред сумасшедшего.
Не соглашусь.
спойлер
В той самой последней 200 км поездке было у нас минимум двое с поверметрами
Вот чувак что на вид примерно как я размерами и весом, очень часто работал спереди. 215 ватт намеряно.
Screenshot 2021-06-15 104027.jpg
Вот девушка, сильно меньше меня, как и я практически не ехала спереди. 99 ватт
Screenshot 2021-06-15 104345.jpg
Ну а вот я, у меня поверметра не было, это оценка стравы. 204 ватта.
Screenshot 2021-06-15 104220.jpg
В реальности у меня там было где-то 150-160, учитывая что я таки чуть больше был в первых рядах, значительно больше вешу и 40 км маслал сам.
В общем, страва довольно точно все меряет (смотрим 215 ватт у первого чувака против 204 ватта оценочных моих), но, очевидно, не учитывает работу в группе. Если бы я ехал этот маршрут сам с той скоростью что у меня была, примерно 200 ватт и была бы средняя мощность. В общем не нужно недооценивать современные числовые методы.

Кстати забавно, что все высотомеры в велокомпах дают очень разные данные набора высоты :)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

3-14: 15.06.2021 11:52Кстати забавно, что все высотомеры в велокомпах дают очень разные данные набора высоты
Да, вы ребят, точно одним маршрутом ехали? :lol:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1: 15.06.2021 01:17Відправлено через 1 годину 9 хвилин 25 секунд:
І так , провів переговори з племінником - віддає свій велосипед за 2.3т , хоч мені потрібна лише рама і це доволі зручно , бо все разом з вилкою можна викинути і зібрати топчик. Одне єдине, що знаю точно , що колеса будуть DT Swiss , а решту буду помало з зарплати складувати і думаю , що до наступного сезону буде готово
щось ніхто не написав, то ж я напишу: дешманську раму (ти кажеш від велосипеду "елітного" бренду Titan) брати, якщо плануєш ставити більш-менш пристойну компектуху це дуже погана ідея, так робити категорично не треба.

рама це не просто якийсь там неважливий каркас, на який чіпляються вже важливі запчастини, це сам по собі важливий елемент, який визначає посадку, впливає на безпеку пересування (дешеві рами можуть довго катати без проблем, а можуть тріснути у найбільш непідходящий момент), на стабільність\маневнерість\швидкість і загалом характер і якість їзди на велосипеді.

якщо вже планується велосипед на колесах Dt swiss, тобто припускаю, що і решта комплектуючих будуть досить дорогі, то раму треба брати відповідну, а не за залишковим принципом ;)
murzik: 15.06.2021 09:46і літом не так тягне катати, як в весною і літом.
:insane:
murzik: 15.06.2021 10:03що на 20 кмч і 30 кмч їдеться однаково легко за рахунок передач
це прекрасно :lol:
3-14: 15.06.2021 11:52В той самой последней 200 км поездке было у нас минимум двое с поверметрами
Вот чувак что на вид примерно как я размерами и весом, очень часто работал спереди. 215 ватт намеряно.
цікаво. це інфа чувака з паверметром, так?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

leif: 15.06.2021 13:44якщо вже планується велосипед на колесах Dt swiss, тобто припускаю, що і решта комплектуючих будуть досить дорогі
Младшие dt swiss довольно дешевы. У них и по 30 евро обода есть.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat
ободи так, але якщо мова йде про "колеса DT Swiss" я ж припускаю, що людина каже про сет втулки+обода+спиці з ніпелями, а це досить недешевий варіант по українських мірках. як мінімум, точно не до рами titan :gigi:
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

leif: 15.06.2021 13:44цікаво. це інфа чувака з паверметром, так?
Ага, 215 ватт на протязі 6 з половиною годин. Непогано, чи не так? :) Мені до такого ще тренуватися і тренуватися.

dead_rat: 15.06.2021 12:04Да, вы ребят, точно одним маршрутом ехали?
Ага, тоже так подумал :gigi: Но на самом деле высотомеры в велокомпах действительно имеют дофига погрешность.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 15.06.2021 14:06 dead_rat
ободи так, але якщо мова йде про "колеса DT Swiss" я ж припускаю, що людина каже про сет втулки+обода+спиці з ніпелями, а це досить недешевий варіант по українських мірках. як мінімум, точно не до рами titan :gigi:
Так ставити колеса в зборі. То тоді потрібно знайти буде нормальну раму . В магазинах рився.... нажаль в продажі рам не знайшов :( . Чому хочу взяти в малого ,бо хоч знаю ,як вона експлуатувалась , а брати б/у якось очкую :shuffle:
То сестра купила йому цей велосипед. Знаю,що лайно ,но він тоді хотів вже і негайно,хоч я пропонував зачекати і прискладати грошей..
Dark-seer
Member
Аватар користувача
Звідки: Deutschland

Повідомлення

viperest1
Рама отдельно это дорого как правило
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

viperest1
А зачем устраивать маскарад? Почему не купить готовый вел?

Как правило готовый вел даже без акции намного дешевле, чем все по отдельности.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 15.06.2021 14:38Как правило готовый вел даже без акции намного дешевле, чем все по отдельности.
но можно купить качественно другую технологичность, среди новых велов можно купить за 5к+ баксов и там все равно будут втулки на конусах
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

3-14: 15.06.2021 14:13Ага, 215 ватт на протязі 6 з половиною годин. Непогано, чи не так? Мені до такого ще тренуватися і тренуватися.
клас, дуже солідно B-) цікаво б ще було подивитись на яких це пульсах проїхано. ти, до слова, з пульсометром їхав?
viperest1: 15.06.2021 14:16Так ставити колеса в зборі. То тоді потрібно знайти буде нормальну раму . В магазинах рився.... нажаль в продажі рам не знайшов
на початку сезону навіть трохи було з чого обирати, зараз мало варіантів, але щось знайти можна. ти суто мтб дивишся?
viperest1: 15.06.2021 14:16Знаю,що лайно
ну от і рама лайно, не треба на такій кататись.
dead_rat: 15.06.2021 14:38А зачем устраивать маскарад? Почему не купить готовый вел?
кастом єдине що по-приколу збирати, весело, маєш собі заняття цікаве. а з точки зору раціональності, завжди краще взяти більш-менш пристойний компліт і потім покращувати окремі запчастини за бажання і можливості.
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Це дійсно виглядає як маскарад :gigi: . Но я не спішу, орієнтовно до наступної весни планую . І хочу з нуля обвішати тим чим хочу я . Бо як писали є дуже багато і топів , і т.д. не з особливо якісними деталями :shuffle: . Звісно, що в турнірах участі брати не буду , но я великий любитель на всіх парах з гори по ґрунтовій дорозі летіти і хочеться , щоб не підвело. На малого рамі звісно , щоб вже не літав , а по асфальту ганяв B-) , а потім коли б знайшов норм варіант все перевісив на іншу. Бували моменти , що і через руль летів регулярно :shuffle: :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 22 секунди:
leif
Якщо в % , то 70% бездоріжжя , а 30% це вже по дорозі культурно :gigi:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

viperest1
бездоріжжя різне буває. якщо укатані грунти-стежки то це одне, якщо пісок-глина-ліс-каміння то зовсім інше
viperest1: 15.06.2021 14:51. Бо як писали є дуже багато і топів , і т.д. не з особливо якісними деталями
це реально слабкий аргумент, якщо чесно.

з точки зору $\велосипед взяти компліт доречніше завжди. якщо ти не серйозний гонщик, не збираєш байк за 7+ кілобаксів і т.д., то кастом це чисто погратись в першу чергу.
Відповісти