Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
Petrovich M
Junior

Повідомлення

murzik: 11.06.2021 22:37 з якого матеріалу штани НЕ спеціалізовані купити? звичайні спортивки тільки я якого матеріалу?
купи велошорти з памперсом і буде тобі щастя) Доречі є велошорти з вигляду як класичні, але йдуть з памперсом)
брав такі ось тут letsbike.com.ua правда на сайті в них повний голяк, але заїхав у магазин і під мене замовили те що вибрав, вроді RaceFace Trigger якщо не помиляюсь, правда без памперсу, сезон відкатав, купи тримаються добре і витримують падіння + дупа не пріє. Але якщо плануєш довго вкручувати бери з памперсом, 5 точка буде вдячна))
murzik
Member

Повідомлення

2 727 грн. :laugh:
Leeman
Member

Повідомлення

murzik
В декатлон поедь глянь.
https://www.decathlon.ua/uk/28333-cholo ... _price_asc
На сайти можно посмотреть, что в каком магазине в наличие есть.
Или в драйв-спорт у них со старых коллекций можно что-то найти за недорого.
https://drive-sport.com.ua/gds.php?s=51 ... sort=price
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Leeman: 12.06.2021 14:13В декатлон поедь глянь.
только биб-шорты что подороже в декатлоне лучше не брать. Хватило буквально на сезон, потом начали рассыпаться :( А вот среднеценовые норм. Использую уже лет 5, буквы только облезли, а так все держится.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Нормальная рек цена качественных шорт.

Никто не запрещает поискать по акции за пол цены
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 12.06.2021 14:40Никто не запрещает поискать по акции за пол цены
подтверждаю. брал как то рогелли и биемме за 30% ррц :D
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

І так панове , я сезон відкрив вже давно, а от із своїм 11-річним сином сьогодні перших його 30 км подолали. Малий щасливий і я скажу чесно теж. Буду від тепер прививати любов до двохколісних. Програма Samsung Health тормоз їхали з невеликими зупинками і перевірено , що відстань 30 км , а вона показує ~23 .
спойлер
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Востаннє редагувалось 12.06.2021 15:01 користувачем viperest1, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

взяв на цей сезон собі майку+шорти craft, вийшло ~5000грн, зручний шмот, цілком задоволений. хоча за пару місяців і кількадесят праннів (перу кожен раз навіть після недовгої покатухи) важко зробити висновки по тому як воно буде триматись на дистанції, але поки все супер.
спойлер
ЗображенняЗображення
взагалі, велобюджет треба одразу так закладати, щоб купувати шолом+взуття+одяг не за залишковим принципом. краще, для прикладу, при загальному бюджеті 1кілобакс взяти велосипед за 17000 і ще 10000 витратити на всі необхідні аксесуари включно з шоломом, флягами, взуттям і т.д., ніж взяти байк за 27к і катати в джинсах та заїжджати підкачувати колеса на шиномонтаж.

з.і.

для любителів покоментувати меблі на фотках, одразу повідомляю, що шафа за мною 1890х років випуску, чекає на проф. реставрацію :)
Leeman
Member

Повідомлення

leif
Как по мне лучше купить велосипед подороже и необходимый минимум к нему виде шлема, насоса, запасной камеры, латок, мультитула. А первое время кататься в обычных спортивных шмотках и кедах\кроссовках. А потом по мере необходимости и накопления знания\опыта покупать все остальное.

Другой вопрос, если велосипед первый, то фиг поймешь какой велик нужен, и сколько стоит за него отдавать.

Я вот год катаюсь только, так только сейчас купил себе велошорты с лямками и памперсом и джерси. До этого катался в обычных шортах и футболки для бега.
Конечно памперс это тема.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

viperest1: 12.06.2021 14:56я сезон відкрив вже давно, а от із своїм 11-річним сином сьогодні перших його 30 км подолали. Малий щасливий і я скажу чесно теж.
:super: :up:

Отправлено спустя 2 минуты 54 секунды:
Leeman: 12.06.2021 17:16Как по мне лучше купить велосипед подороже и необходимый минимум к нему виде шлема, насоса, запасной камеры, латок, мультитула. А первое время кататься в обычных спортивных шмотках и кедах\кроссовках. А потом по мере необходимости и накопления знания\опыта покупать все остальное.
Первый вел через год-два в любом случае менять. Второй вел прослужит лишь чуть дольше. Так что я больше на стороне Лифа.

Отправлено спустя 1 минуту 9 секунд:
leif: 12.06.2021 15:55поки все супер
Непогано виглядаєшь :up:
ПС. На шафу мені пофіг
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

leif: 12.06.2021 15:55 що шафа за мною
хороший шкаф. не у всех есть. не шучу.

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
leif: 12.06.2021 15:55бюджеті 1кілобакс взяти велосипед за 17000 і ще 10000 витратити на всі необхідні аксесуари включно з шоломом, флягами, взуттям і т.д., ніж взяти байк за 27к і катати в джинсах та заїжджати підкачувати колеса на шиномонтаж.
вел за 27к а потом одежду когда поймешь что.

Отправлено спустя 4 минуты 17 секунд:
dead_rat: 12.06.2021 17:21Первый вел через год-два в любом случае менять.
чего ?
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

leif: 12.06.2021 15:55для любителів покоментувати меблі на фотках
вот ща обидно было, тут вроде не новостной раздел :D
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Первый вел почти всегда бюджетный, ты сам еще не знаешь что нужно, чего хочешь. Потом чем больше катаешься и вникаешь, тем больше хочется. На нем просто проверяешь, нравится ли тебе такое хобби.

Я вот тоже думал что вау, купил себе велик аж за 1700 евро, да это супер аггрегат на всю жизнь!! Ага. На год.
murzik
Member

Повідомлення

нормальна тумба :lol: якщо б не написав, ніхто б і не згадав

Отправлено спустя 54 секунды:
viperest1
а котик? велотур влаштувати

Отправлено спустя 1 минуту 38 секунд:
dead_rat
тому що є фінансова можливість :learn: міняти велосипед-хоббі

Отправлено спустя 1 минуту 51 секунду:
хочу довгі шорти (бриджі)
https://ru.drive-sport.com.ua/goods/1238035.html
дорого зараза :mad:
з мене такий їздок, якщо дистанція 30 км, памперс той потрібен?
спортсмени ноги бриють. у мене є прикол з чутливістю волосся
Востаннє редагувалось 12.06.2021 19:11 користувачем murzik, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 12.06.2021 19:04хочу довгі шорти (бриджі)
https://ru.drive-sport.com.ua/goods/1238035.html
дорого зараза
Не понятно есть ли памперс, к ним могут понадобится трусы с ним

Отправлено спустя 5 минут :
murzik: 12.06.2021 19:04з мене такий їздок, якщо дистанція 30 км, памперс той потрібен?
Да. Все что больше получаса он очень желателен

Отправлено спустя 58 секунд:
murzik: 12.06.2021 19:04міняти велосипед-хоббі
Хобби требует расходов. Если вел чисто для комьюта - другое дело

Отправлено спустя 3 минуты 12 секунд:
murzik: 12.06.2021 19:04спортсмени ноги бриють. у мене є прикол з чутливістю волосся
Есть тример ;) но зачем тебе брить ноги?
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik
Кота , меншого сина спихнув на жінку . В нас відпочинок на вихідні і із ночівлею в моїх батьків - суто чоловіча компанія :gigi: B-)
Sphinx
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

viperest1
:super: Крутяк!
viperest1
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sphinx: 12.06.2021 21:57 viperest1
:super: Крутяк!
Дякую . Но потрібно , якусь норм прогу для моніторингу. Бо в п'ятницю я з ним катнули 22 км ( 11 км в одну сторону і назад ) , це була перевірка перед сьогоднішньою поїздкою, а вона показує всіх 13 км.
Сьогодні глянув в інтернеті відстань по трасі , що ми їхали - насправді 33 км , а показує в прозі майже 23 :insane: . Чи то залежить від мережі , бо там є долини, впадини де мережі нема :shuffle:
Тепер мене мучить коли 60-ку їдемо :gigi: :gigi: .
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Якщо мети хвалитись покатушками в stravi немає, а цікавить навігація і запис треку(чисто маршрут і рельєф), то замість неї можна використовувати OSMand. Карта норм і працює автономно зі смарта.
Відповісти