Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

mumu: 27.05.2023 09:58 так от сидячи в аеродинамічній посадці з "баранчиком" чи палкою у вас так взагалі не вийде.
Чого це не вийде? ;) Вийде.

Просто взятися за баран песередині зверху
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

mumu: 27.05.2023 09:58 Рулі-метелики є різної ширини, його можна/треба підбирати. В мене був велосипед з таким рулем, їздити дуже навіть ок цілий день. Інколи хочеться просто чілити на велосипеді насолоджуючись краєвидом, так от сидячи в аеродинамічній посадці з "баранчиком" чи палкою у вас так взагалі не вийде.
На мтб поставив невеликі гумові рожки в торці руля, краще ніж просто палка, але до варіативності посадки як з метеликом не дотягує.
Так от я думаю що хто не одобряє ці "баранчики-метелики" той просто не користувався підходящими варіантами)
Я купував свій "бергамот)" коли був повним профаном у велосипедній термінології, і по суті навіть не знав що за виробник такий бергамонт :) Сів, проїхався, прокайфував від відчуття що коли на ньому їду то схоже не на їзду на велосипеді а на крутінні педалей на велотренажері, настільки все чітко :gigi: ну і послухав чуйку і одразу придбав :super: на той час віддав сто долярів)

З часом звісно з'явились моменти (від віку відламався фіксатор фари :gigi: , все ж вєл не знаю скільки років до мене вже катався по Німеччині чи навіть Голандії ) але це все фігня у порівнянні з тим що він мені взагалі не любить мізки))

Ну і те що при потребі я його однією рукою беру за раму і можу перенести через колії, або підняти/спустити на необхідний поверх так само лише однією рукою - це взагалі кайфик :rolleyes:


Пхотки:
спойлер
20230527_163428.jpg
20230527_163503.jpg
20230527_163422.jpg
20230527_162751.jpg
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

mumu, поставив Corner bar на найнер - коли треба відпочити є за що триматись. Найкращий мтб - баран. Рідна палка на 760 - незручна фігня.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon
То ти просто справжніх вєлів не катав ;)
Але погоджуюся, що за сто баксів - агінь
спойлер
Оце велосипед.
Піднімається одним пальцем і ніяких сидіннь-диванів
Зображення
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

dead_rat
це що за модель?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 27.05.2023 20:44 dead_rat
це що за модель?
Giant TCR
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

murzik
фігня чи файно?
:gigi:

Відправлено через 4 хвилини 33 секунди:
dead_rat
Я не бачу практичності подібного керма для себе, ну не подобається мені їхати постійно нагнутим)
А який понт з подібного сидіння? Що там є проріз для генітальної вентиляції? :gigi: Так мені не впадло часом стати на педалі щоб провітритись))
І до речі, мій "диван" вміру м'який і він є причиною чому коли я з прямою спиною/посадкою влітаю в ямку заднім колесом - хребтом нічого не відчуваю :)

Повторюсь - на довгі дистанції у мене є автомобіль.
Нахіба мені шосейний вєл для їзди по місту/біля міста?) :)
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon: 28.05.2023 00:03 А який понт з подібного сидіння? Що там є проріз для генітальної вентиляції? :gigi: Так мені не впадло часом стати на педалі щоб провітритись))
Такий собі жарт :-/ хоча сідло я замінив на інше.

Між тим наш кєнт-пенсіонер катається, людині за 60. Що таке 3500 метрів набору - піднятися на шіснарик це метрів 45, от спробуйте скільки раз зможете ;)
спойлер
Зображення
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

dead_rat
:super:
Треба більшості українським пенсіонерам переймати собі хобі які покращують здоров'я
Бо більшість пенсіонерів якщо і робить якісь дистанції і елевейшн - то сидячи в тролейбусі з сумками-розгрузками навколо своєї осі
:gigi:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 28.05.2023 12:36Між тим наш кєнт-пенсіонер катається, людині за 60. Що таке 3500 метрів набору - піднятися на шіснарик це метрів 45, от спробуйте скільки раз зможете
я таке не проїду :weep:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur: 28.05.2023 12:57 я таке не проїду :weep:
Дуже мало хто таке проїде.
250 км це про посадку на вєліку, правильне харчування і пиття.

А 3500 набору це ти навіть уявити не можеш. Попередній спортсмен, що випендрювався і поїхав з нами, прифігів підніматися на 60 (шістдесят) метрів холмик.
Я навіть не певен, що сам набирав 3500 за покатуху. Страва каже що нацбільший поодинокий(не сума за покатуху) підйом в мене 1750 метрів.
l-m
Member

Повідомлення

dead_rat: 27.05.2023 18:58
спойлер
Оце велосипед.
Піднімається одним пальцем і ніяких сидіннь-диванів
Зображення
гарний, але покришки якісь маленькі :)

dead_rat: 28.05.2023 13:36 250 км це про посадку на вєліку, правильне харчування і пиття.
І про моральну витривалість, бо нудно та набридає.
dead_rat: 28.05.2023 13:36 А 3500 набору це ти навіть уявити не можеш. Попередній спортсмен, що випендрювався і поїхав з нами, прифігів підніматися на 60 (шістдесят) метрів холмик.
По шосе халава :D
От в справжніх горах по бездоріжжю, камінню, корінню, багнюці... ммм кайф :gigi:
dead_rat: 28.05.2023 13:36 Я навіть не певен, що сам набирав 3500 за покатуху. Страва каже що нацбільший поодинокий(не сума за покатуху) підйом в мене 1750 метрів.
https://www.strava.com/athlete/training
Та клацаєш, щоб відсортувати за набором.
спойлер
Strava_e_epic_20230528_.png
Ех, були часи...
Це все Карпати, МТБ, тож не дивуйтесь малим відстаням. Для тих хто мало уявляє що таке МТБ в горах, можете множити відстань на три, буде приблизно воно на шосе.
dead_rat: 28.05.2023 13:36 Страва каже що нацбільший поодинокий(не сума за покатуху) підйом в мене 1750 метрів.
У мене 1385 і це найбільший підйом в Україні, так що найближчим часом рекорд не поб'ю.
Але який це підйом :rolleyes: :insane:
спойлер
Зображення
Як зараз пам'ятаю, крутиш-крутиш, бачиш нарешті поличка рівняка, фух, відпочинок! Дившся на гармін, а це не рівняк, а просто ухил зменшився з 17% до 7% :rotate:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 28.05.2023 13:36Попередній спортсмен, що випендрювався і поїхав з нами, прифігів підніматися на 60 (шістдесят) метрів холмик.
я 200 метрів піднімаюсь :gigi: 5.50 по часу :gigi:. рекорд страви у чоловіків на цій горці 1.47
l-m
Member

Повідомлення

Hotspur: 28.05.2023 15:55
dead_rat: 28.05.2023 13:36Попередній спортсмен, що випендрювався і поїхав з нами, прифігів підніматися на 60 (шістдесят) метрів холмик.
я 200 метрів піднімаюсь :gigi: 5.50 по часу :gigi:. рекорд страви у чоловіків на цій горці 1.47
там не 200 метрів набору
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

l-m
Дившся на гармін, а це не рівняк, а просто ухил зменшився з 17% до 7% :rotate:
Оце саме агінь почуття. А ти крутиш на PR, тож маєш не відлигувать, а швидше навалювати :laugh:

І постіно порівнюєш градієнт із заданою щвидкістю.
Ramon
Member
Аватар користувача
Звідки: 3dolbuniv

Повідомлення

спойлер
20230528_190730.jpg
20230528_190742.jpg
20230528_190749.jpg
Товариство, вирішив я поміняти задню касету, ну не вистачає "мінімальних зірочок для максимальних швидкостей" :gigi:
Підкажіть нубу, по яких параметрах її шукати в цих інтернетах?)

Те що 7 зірок це ітак ясно, може ще що?
Alex+
Member

Повідомлення

Ramon
порахуйте скільки зубів на найменшій зірочці, та шукайте в магазинах з меншою кількістю зубів.
Зазвичай в описі вказують наприклад 11-32. Це значить, найменша зірка 11 зубів, найбільша - 32

Перед тим як купляти, роздивіться чи саме касета на стоїть у вас на лісапеді, чи може тріскачка, бо купите, а воно не підійде
Востаннє редагувалось 28.05.2023 21:06 користувачем Alex+, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Ramon
7 зірочок, бажано від шимано, можна глянуть щоб кількість зубів була хоч схожа на стару
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

якщо там найменша 10-11 зубів, то треба міняти передні зірки на більші.
Відповісти