Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
DimafonX
Junior

Повідомлення

Допоможіть велодрузі!! Скоро дах поїде. Ситуація така. Вел Dartmoor primal Evo 29 pro. Клацати щось почало в рамі. Зажим підседіла перезажати на півгодини клацання пропадає. Потім знову починає. На педалях не клацає. Все вичещено до ідеалу.

Отправлено спустя 3 минуты 20 секунд:
Піску та бруду немає ні в рамі, ні на рельсах сідушки, ні на зажимі підседіла.

Отправлено спустя 1 минуту 37 секунд:
Велу півроку якщо що. Проїхав 1000 + км всього. Підседіл та зажим рідні. Сідушку змінив зразу після покупки.

Отправлено спустя 2 минуты 26 секунд:
Підседільний штирь висунутий на половину
довжини. До крайньої відмітки ще далеко, рама не мала . Під мій зріст ідеальна.
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DimafonX
у меня клацает сама сидуха гдето в районе рельс или зажимов. Просто забил...
сначала тоже очень напрягался.
murzik
Member

Повідомлення

еж таке було. протерти гарно вологою ганчіркою всі з'єднання. а так по факту тобі легше продіагностувати місце
DimafonX
Junior

Повідомлення

Все розібрав, промив, висушив, зібрав і виїхав. Через півгодини знову почало клацати ( грішу на зажим. Там в мене звичайний ексцентрик. Може є якісь варіанти ліпші?
Crossbow
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DimafonX
тільки ви можете визначити локацію де щолкає. Біля сідла чи все ж таки біля зажиму на рамі.
Можна хомут поміняти якщо він старий вже. бо якщо рама... то то звичайно печально :weep:

в мене то хомут під 6 граннік, то я всі вузли критичні протягую динамометричним ключем, як того вимагає рама\вузол.
DimafonX
Junior

Повідомлення

Клацає хомут, треба мабуть спробувати змінити його.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

DimafonX, в мене теж щось клацало: їду повільно, вслухаючись - нічого, швидко - клацає. Виявилось, що шнурки. :lol:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DimafonX: 25.06.2022 22:04Допоможіть велодрузі!! Скоро дах поїде. Ситуація така. Вел Dartmoor primal Evo 29 pro. Клацати щось почало в рамі. Зажим підседіла перезажати на півгодини клацання пропадає. Потім знову починає. На педалях не клацає. Все вичещено до ідеалу.
сідло-підсиділ-педалі. дуже рідко винос-рульова-манетки
l-m
Member

Повідомлення

DimafonX
Підсиіділ щільно у раму залазить?
Якщо ні, то можна вже про всяк випадок пошукати тріщини у рамі на стику підсідельної труби з трикутником.

Відправлено через 26 хвилин 6 секунд:
l-m: 08.05.2022 00:29
dead_rat: 07.05.2022 16:03 murzik
Не знаю, я був хілий і найслабший у класі, все дитинство хворів і так далі.
На вєл сів вже у 30 років і нічого, зміг зробити з себе їздюка.
Практично моя історія.
Звісно дається важче, ніж тим, хто молодим не лежав на дивані, як я. Але все можна, якщо мати час та натхнення.
Зараз буду пробувати себе трохи у форму привести, таким жирним та слабим у травні я ще ніколи не був.
Але не знаю, чи вистачить натхнення, бо на Київщині після рашистів МТБ майже мертве...
Що ж, скільки там часу пройшло з 08/05?
Час та деяке натхнення мав (МТБ на Київщині поступово відроджується), тож у форму трохи себе привів.
Ну точніше як) Досі жирний, всього ~2 кг скинув, ще 7-8 до нормальної моєї літньої ваги.
А от сильніше вже став дуже помітно. Якщо брати нормальні підйоми, то тепер їх заїжджаю на ~60-75% швидше ніж 8 травня. Та до моїх найкращих результатів лишилось 15-25%, які звісно й будуть найважчими. Сумніваюсь що в цьому році це взагалі можливо.
Але й так, наскільки вже стало приємніше та кайфовіше їздити. Крім ніг, й руки-спина згадали маленько як-то нормально з байком працювати. А коли вистачає сил їхати 25-30 км/год, то навіть звичайні ґрунтівки стають цікавіші.
Витривалість теж підтягнув. Якщо на початку травня вирубало через пару годин та потім починались страждання, то, наприклад, сьогодні, майже 6 годин (5г44хв, 120км, з них ~80км ґрунти) зайшли взагалі норм, особливо враховуючи що я не виспався та було дещо спекотно.

А як ваші успіхи? :rolleyes:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

тим часом моя історія з вибором машини "так щоб і велосипед можна було возити без зняття колеса" добігла до свого завершення, придбав ford kuga (st-line x), новий.

чорний трек domane 54 розміру (ett 542мм, st 500мм) зайшов чудово. сьогодні закинув його, від'їхав фактично на межу міста, покатався на велосипеді, поїхав назад. трохи брудно, але нічого критичного, все швидко почистилось. прилаштую якусь підстилку на другий раз обов'язково, сьогодні не знайшлось під рукою підходящої:
спойлер
Зображення
а от білий трек domane з флетбаром (58 треківського розміру, ett 567мм, st 548мм), на жаль, має вже завелику раму, щоб комфортно покласти його в салон без зняття колеса. але під колір машини пасує :gigi:
спойлер
Зображення
шкода, що в автооглядах практично не тестують багажне відділення принаймні з одним шосером 55-56 розміру, інфу знайти з цього питання виявилось направду непросто.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

leif
а как на счет просто крепления велосипеда на фаркоп?
спойлер
Зображення
Снять колесо 5 секунд и задние места свободны :shuffle:
Вот над креплением на крышу или фаркоп думаю.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator
кріплення на фаркоп серед усіх опцій перевезення ззовні машини мені найбільше до вподоби, але все одно такий варіант має свої недоліки, а з перевезенням в салоні все подобається, крім того що залишається не дуже багато місця для інших речей. на разі все ще не дозрів до зовнішніх кріплень, можливо колись зміню свою думку.
Alligator: 26.06.2022 01:26Снять колесо 5 секунд и задние места свободны
безумовно, зняти колесо це не те щоб якийсь складний квест, можна і так возити. але якщо є можливість не знімати, я особисто оберу везти так.
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

О, бачу тема ожила, якость пропустив цей момент. Сподіваюся всі живі-здорові :beer:
DimafonX: 25.06.2022 22:25Все розібрав, промив, висушив, зібрав і виїхав. Через півгодини знову почало клацати
Спробуй змастити штир підседільний якимось концентрованим мастилом типу літола, або, якщо ти віриш в казки про негативний вплив літола на алюміній — синтетичним веломастилом, має допомогти, якщо саме з того вузла звуки йдуть.

Відправлено через 3 хвилини 2 секунди:
Експерти по втулках в топіку є? Хто здогадається, без допомоги гугла, що за звір такий на передньому плані? :gigi:
Screenshot 2022-06-26 232349.jpg
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

3-14, якась планетарка з ножним?
DimafonX
Junior

Повідомлення

Проблема вирішена з клацанням. Змастив зажим підседільної труби. Все пройшло)) :beer:
3-14
Member
Аватар користувача
Звідки: Сопот

Повідомлення

Барбарис: 27.06.2022 05:58якась планетарка з ножним?
Ага, дуже тепло. А на скільки передач і в чому різниця від практично усіх інших планетарок? Я просто сам приблизно за пару годин до купівлі дізнався, що такі планетарки в принципі існують :)
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DimafonX: 27.06.2022 08:37Проблема вирішена з клацанням. Змастив зажим підседільної труби. Все пройшло
:beer:
Morf_ua
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Які нормальні магазини можете порадити щоб позадивлятись на велосипеди?
батьку потрібно оновити вел, при бюджеті 10к чи є сенс щось шукати вибирати, чи це все одно будуть ашанбайки?
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Morf_ua: 27.06.2022 15:35це все одно будуть ашанбайки
+. тільки б у
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

3-14, 7-8, здається знайомою, можливо читав в анонсах. Без пошуку точно не скажу. :lol:

Morf_ua, можна пошукати харківські леони(рами - Китай, схоже) - були до 11-12 тисяч, доволі тонкі, легкі, обвіс не самий дешман. Під час ковіду розлітались без особливих скарг. Ще можна спеллі або прайд на колесах 27,5(був близько 8).
Можна просто скидки пошукати, часто магазини гарно скидають на старі моделі або коли рами лише одного розміру.
Веломагазини також продають бу після то.

Відправлено через 4 години 11 хвилин 27 секунд:
3-14, як варіант згадав про автоматичні планетарки, що вгору перемикаються.
Відповісти