Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 24.05.2022 10:03так в тому й проблема, що я кайфую на асфальті, від швидкості.
а якщо є з ким катнути на мтб - тоді кайфую на мтб.
але 99.99% я соло. якогось гравела, чи шосера, та ще й карбон
або електро мтб і не паритися, двигун все зробить
ну тогда тебе и харда хватит... все же для города (и укатанным грунтам) оно вполне ок на плюшевой вилке
просто докупи электрокоплект с норм вилкой и моторчик сделает все за тебя, а вкручивать по настроению возможность останется (не будет хватать скорости всегда можно заблокировать вилку\поставить руль бабочку для аэродинамики\поставить шоссейную резину и лишние 5кг могут почувствоваться разве что на подъемах)
и не нужно будет отдавать почку за эти брендовые

Відправлено через 22 хвилини 1 секунду:
odessitmws: 24.05.2022 10:16поставить руль бабочку для аэродинамики
хотя не, это недостаточно кардинально, можно вообще установить на мтб шоссейный лежак :D
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
можно вообще установить на мтб шоссейный лежак
Головне шолома не одягати, щоб ненароком не вижити інвалідом.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 24.05.2022 01:14найголовніше — купується другий підвіс.
з нормальними підшипнииками які можна купити в любій автолавці :lol: :rotate:

Отправлено спустя 3 минуты 52 секунды:
l-m: 24.05.2022 01:14абсолютна більшість тих хто у темі, має хардтейл до підвіса. По-перше, два різних байка то веселіше ніж два схожих, а по-друге, оскільки підвіс буде у механіка, а кататись хочеться
оце вже більш схоже на правду :lol: в мене є люди які 6 місяців чекали ергу на перебор вела :lol: понакупляють канондейлів а потім вони лежать дома :lol: :lol: :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
l-m: 24.05.2022 01:14Ну й, у мене криві руки, але маю історії успіху, коли на НЕ безкамерні колеса безкамерно встановлювались покришки (іноді теж НЕ безкамерні)
Але маю враження, що ти занадто помисливий, та, наприклад, намотати більше стрічки, чи залити більше герметика, то вже є оті "багато моментів".
Ну ладно
е обода де воно взагалі не стає. навіть з 300 мл герметика. от буває. а покришки так, майже любі стають бескамерно

Отправлено спустя 41 секунду:
l-m: 24.05.2022 01:14Але то я вище писав про нормальні часи.
Зараз то все пусте, й так дякую ЗСУ що знов можу на всяких форумах писати та іноді кататись.
правда 100%

Отправлено спустя 5 минут 6 секунд:
odessitmws: 24.05.2022 09:43а за 50к можно собрать даже 2х подвес на моторчике, а это совсем другой уровень кайфа
50к це бюджетний б у підвіс. електро це під 150 000 і точно мурзік таке не купить
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

dead_rat: 24.05.2022 10:49 Головне шолома не одягати, щоб ненароком не вижити інвалідом.
лежак имба!
+83вт при скорости в 40км\ч
Hotspur: 24.05.2022 11:10 електро це під 150 000
а зачем переплачивать 90к? даже мой электрокомплект за 10-11к позволит обогнать с ветерком любого шоссера на дистанциях аля 30км, при этом завозит меня даже в крутые горочки и не нужно парится что моторчик будет убивать цепь, да и в случае чего ремонт обойдется сильно дешевле... не задумывался почему та фирменная рама стоила 2 копейки? да просто мотор сдох и рама уже никому не нужна

Відправлено через 22 хвилини 42 секунди:
а брендовая улитка на 250вт\25км.ч даже слабенького шосера не догонит
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 24.05.2022 12:48даже мой электрокомплект за 10-11к позволит обогнать с ветерком любого шоссера на дистанциях аля 30км
а на 31 ти будеш йти пішки. не пиши дурниці, електричка з ходом менше 50-70 км це взагалі смішно

Отправлено спустя 1 минуту 14 секунд:
odessitmws: 24.05.2022 12:48да и в случае чего ремонт обойдется сильно дешевле...
травматологія дуже дорога. в тебе фулфейс ? наколінники ? маска ? черепаха ? ти фігнею займаєшся і не слухаеш що тобі кажуть

Отправлено спустя 58 секунд:
odessitmws: 24.05.2022 12:48а брендовая улитка на 250вт\25км.ч даже слабенького шосера не догонит
брендовий підвіс карбоновий проїде 70-100 км в еко режимі з великою батерейкою і важити буде 18-19 кг а не 30. і стоїть він стільки бо це складний виріб а не просто докинути мотор колесо і все.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 24.05.2022 13:06не пиши дурниці
так сам не пиши :laugh: то с двигателем прямого привода мотор при накате работает как генератор создавая огромное сопротивление, а на редукторе накат примерно такой же как на обычном веле, а лишние 5кг разве что в горку могут снизить скорость (да и что такое 5кг у многих жира на 10+)
Hotspur: 24.05.2022 13:06електричка з ходом менше 50-70 км це взагалі смішно
еще большая глупость маленькая батарейка это здорово ее более чем хватает на городские расстояния, она мало весит и мало стоит
да можно всунуть большую тяжелую и потерять суть велосипеда
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MERIDA EBIG.NINE 700 - 21.39 kg в алюмінії 21 кг, можна легко 2-3 кг зкинути вилкою, рулем підсиділом роторами і покришками з педалями :rotate:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
да и что такое 5кг у многих жира на 10+
Так тоді точно треба вєл без електрики, щоб перестати об пузо спотикатися. Бо буде як з автівкою, багато з знайомих хто купив - рожу від‘їли тому що зовсім перестали ходити.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Orbea Rise M-LTD 16 кг електро подвес :rotate:

Отправлено спустя 1 минуту 24 секунды:
odessitmws: 24.05.2022 13:19а лишние 5кг разве что в горку могут снизить скорость (да и что такое 5кг у многих жира на 10+)
я все жду від тебе хоч 60 км траси якщо вже 100 зовсім ніяк не можеш

Отправлено спустя 45 секунд:
odessitmws: 24.05.2022 13:19можно всунуть большую тяжелую и потерять суть велосипеда
суть велосипеда що на ньому можна їздити. на твоєму зараз неможна на якісь відстані більше 30 км

Отправлено спустя 6 минут 17 секунд:
dead_rat: 24.05.2022 13:34Так тоді точно треба вєл без електрики, щоб перестати об пузо спотикатися. Бо буде як з автівкою, багато з знайомих хто купив - рожу від‘їли тому що зовсім перестали ходити.
згоден. взагалі навіть мурзік якщо його підганяти 100 проїде хоч і буде плакатися :lol:
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Hotspur: 24.05.2022 13:4660 км траси
Я там не катаю...
Hotspur: 24.05.2022 13:46суть велосипеда що на ньому можна їздити. на твоєму зараз неможна на якісь відстані більше 30 км
Я же тебе только что написал после 30 едет как обычный вел, к тому же никто не мешает больше ногами помогать что бы растянуть на 50км
Удельная ёмкость батарейки примерно одна везде
dead_rat: 24.05.2022 13:34Так тоді точно треба вєл без електрики
Так на обычный вел они и не сядут, а на е байке они хоть чуток на асисте покрутят
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

odessitmws
лежак имба!
Цитата
для того, чтобы ставить лежак, нужно научится ездить на велосипеде
Так що воно 99% їздюків не загрожує. Навіть я відношусу себе до категорії тих хто не вміє і не буду ставити ліжак
murzik
Member

Повідомлення

потрібен мініатюрний бардачок на велосипед, спереду. вкинути телефон, балончик, ключі. гуглиться лише велике... коли прохолодно - простіше, все у вітрівці карманах
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

murzik: 24.05.2022 19:55 потрібен мініатюрний бардачок на велосипед, спереду. вкинути телефон, балончик, ключі. гуглиться лише велике... коли прохолодно - простіше, все у вітрівці карманах
Не повіриш, у велоджерсі є для цього кармани. Набагато зручніше бардачків.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

murzik: 24.05.2022 19:55потрібен мініатюрний бардачок на велосипед, спереду. вкинути телефон, балончик, ключі. гуглиться лише велике... коли прохолодно - простіше, все у вітрівці карманах
сумка на руль. під замовлення. 1000-3000 гривень

Отправлено спустя 1 минуту 2 секунды:
dead_rat: 24.05.2022 20:07Не повіриш, у велоджерсі є для цього кармани.
багато туди не положиш, сумка краще. е ще поясні сумки того ж Дойтера на 2-3 літри

Отправлено спустя 30 минут 12 секунд:
https://alpsport.ua/ru/pojasna-sumka-deuter-belt-i отаке щось. їх з 5-7 варіацій у Дойтера. буде дешевше сумки
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Hotspur
Як це багато не положиш? у мене у кармани джерсі влазить: телефон, ключі, снікерси, згорнута жилетка і рукава. Удачі запхнути ствльки ж у поясну сумку ;)
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

dead_rat: 25.05.2022 00:22 Hotspur
Як це багато не положиш? у мене у кармани джерсі влазить: телефон, ключі, снікерси, згорнута жилетка і рукава. Удачі запхнути ствльки ж у поясну сумку ;)
Всё это влазит в сумку на велик:
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
murzik
Member

Повідомлення

Alligator
МТБ для асфальта ж !
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

murzik: 25.05.2022 07:10 Alligator
МТБ для асфальта ж !
Это троллинг или сарказм? :spy:

Відправлено через 39 хвилин 16 секунд:
А, если ты про свой велик то Гревелы спокойно с такими катаются. ДЛЯ МТБ есть изврат куда больше, фигня редкосная:
спойлер
Зображення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 25.05.2022 08:53ДЛЯ МТБ есть изврат куда больше, фигня редкосная
це я про таку сумочку казав :beer:

Отправлено спустя 1 минуту 56 секунд:
dead_rat: 25.05.2022 00:22у мене у кармани джерсі влазить: телефон, ключі, снікерси, згорнута жилетка і рукава. Удачі запхнути ствльки ж у поясну сумку
воно то влазить але не завжди зручно
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

murzik: 25.05.2022 07:10 МТБ для асфальта ж !
нагрузки на раму при езде по грязи намного меньше чем когда по асфальту влетаешь во всякие дефекты... даже самые незначительные типа швов, наплывов на 40+км.ч. так что мтб вполне универсальный вел ;)
Відповісти