Вело овери?

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Alligator: 22.05.2022 18:36Может на orbea alma h-30 eagle приколхозить электромотор?
ставь, не пожалеешь!
очень кайфово
Hotspur: 22.05.2022 18:39купи алю раму, туди кареточний бафанг і нормально. Раму брендову звичайно під електро
та рама что ты кидал под бафанг вряд ли подойдет, нужно брендовый, а это и цена и смешные 250вт с максимальной 25км(для пенсионеров) не даст оно того кайфа
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 22.05.2022 18:54та рама что ты кидал под бафанг вряд ли подойдет, нужно брендовый, а это и цена и смешные 250вт с максимальной 25км(для пенсионеров) не даст оно того кайфа
кайф лежати в реанімації ? ті 25 кмч не просто так придумали з голови. дураки що гасають 50 кмч без повного екіпу довго не живуть
fastneed
Member
Аватар користувача
Звідки: UA

Повідомлення

Hotspur: 22.05.2022 19:19
odessitmws: 22.05.2022 18:54та рама что ты кидал под бафанг вряд ли подойдет, нужно брендовый, а это и цена и смешные 250вт с максимальной 25км(для пенсионеров) не даст оно того кайфа
кайф лежати в реанімації ? ті 25 кмч не просто так придумали з голови. дураки що гасають 50 кмч без повного екіпу довго не живуть
а там нема того ж ефекту як в теслі? тобто макс 50 але фіксована на 25, зате мотор більш ефективний, дальше їде і розгін краще до 25
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Hotspur: 22.05.2022 19:19
odessitmws: 22.05.2022 18:54та рама что ты кидал под бафанг вряд ли подойдет, нужно брендовый, а это и цена и смешные 250вт с максимальной 25км(для пенсионеров) не даст оно того кайфа
кайф лежати в реанімації ? ті 25 кмч не просто так придумали з голови. дураки що гасають 50 кмч без повного екіпу довго не живуть
Ограничение против читеров для "страва"? :gigi: с 40 км/ч не всегда в топ 3 на ровных участках попадаешь, а тут 25км/ч :insane:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Alligator
Ограничение против читеров для "страва"? :gigi: с 40 км/ч не всегда в топ 3 на ровных участках попадаешь
Взагалі-то сегмент 40 кмг на рівному участку для шоссера це елементарно, народ тут на перегонах проїхав 150 км з середьою 45 і наставив КОМ шо кошмар.
l-m
Member

Повідомлення

треба вже в окрему тему ці електро-мопеди, набридає флуд гортати :(

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
А щоб самому на тему, похвастаюсь новими педалями у колір:
спойлер
IMG_20220517_195308_vs.jpg
Хоча як новими... купив більше ніж пів року тому, але тільки зараз поставив...

Після 7 пар та 6 різних моделей з SPD-шипом вирішив що час більш радикально щось змінити)
З позитиву — не люфтить шип у взутті навіть з дуже зношеною підошвою.
З негативу — встібається не дуже, Луки тут були на дві голови краще (а Шимана на одну, та навіть ВП були краще наче).
Що ж побачимо скільки проходить, бо у мене педалі-взуття-шипи дуже швидко зношуються, як раз у точках їхнього контакту.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 22.05.2022 19:32Ограничение против читеров для "страва"? с 40 км/ч не всегда в топ 3 на ровных участках попадаешь, а тут 25км/ч
середня швидкість на чемпіонаті кросс кантрі 12 кмч :rotate: . ту трасу взагалі не думаю що хтось проїде хто пише в цій темі :rotate:
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Hotspur: 22.05.2022 22:42середня швидкість на чемпіонаті кросс кантрі 12 кмч . ту трасу взагалі не думаю що хтось проїде хто пише в цій темі
Так и мы не про внедорожье с препятствиями :rotate:
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 22.05.2022 22:50Так и мы не про внедорожье с препятствиями
чого це ? :lol: я от іноді річки переходжу вброд з велосипедом :lol:
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

l-m
А скільки ти накатуєш останні роки?
Бо я поки не уявляю як би я зносив чи педалі чи взуття.
l-m
Member

Повідомлення

dead_rat: 22.05.2022 23:07 l-m
А скільки ти накатуєш останні роки?
Бо я поки не уявляю як би я зносив чи педалі чи взуття.
Тут справа скоріше в якихось індивідуальних особливостях, бо знаю тільки одну людину з такою ж проблемою, а у купи інших рази у 2-3 довше бігають педалі-капці.

Але якщо відкинути невдалий 2021 рік (та вже й 2022), то в середньому за 2017-2020 виходить по 500 годин/9000км/100000м набору в рік. МТБ, асфальту десь до 20%.
Мрію про перемогу України, та що зможу ще колись хоча б скільки ж накатувати...
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

l-m
:beer:
Ти крутий, 9к на МТБ!
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Hotspur: 22.05.2022 23:00
Alligator: 22.05.2022 22:50Так и мы не про внедорожье с препятствиями
чого це ? :lol: я от іноді річки переходжу вброд з велосипедом :lol:
Везет, у меня все речки в округе судоходные :gigi:

Відправлено через 2 хвилини 55 секунд:
l-m: 22.05.2022 23:40Але якщо відкинути невдалий 2021 рік (та вже й 2022), то в середньому за 2017-2020 виходить по 500 годин/9000км/100000м набору в рік. МТБ, асфальту десь до 20%.
Мрію про перемогу України, та що зможу ще колись хоча б скільки ж накатувати
Эх, в Карпаты б на велике! :lick:
Helven
Junior
Аватар користувача
Звідки: Умань

Повідомлення

Привіт :) , моєму велосипеду (трек 3500) було зроблено тех.об:
-втулки
-каретка
-трансмісія
-вирівняли колесо (вісімка)
-рульова
-вилка
+ замінили такі компоненти: ланцюг (kmc z);шатуни(shimano 170 fc -ty301); касета(shimano tourney MF-TZ 510 7 зірочок); колодки на 2 колеса (V-brake KLS - V-02) і тросики.
Чек мені вийшов - 2800 грн. чи не забагато це? В мене прям неприємний осад на душі. :-/
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: ZSU-OD-UA

Повідомлення

Helven
а что заранее сумму не обговаривали?
чужая работа дешево не стоит, если дорого надо самому делать
murzik
Member

Повідомлення

ну а в чеку позиції розписані?
1400 ТО +-, цепок 400, касета 400, колодки 340 = 2540, + заміна касети напевно окремо рахувалася.
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

Helven, так замінили на дешман, але це десь половина ціни. А якщо дійсно все розбирали та робили то, то норм ціна.

Відправлено через 1 хвилину 9 секунд:
murzik, цеп навіть ОЕМ буде більше. Шатуни забули ще на півтисячі.
Востаннє редагувалось 23.05.2022 11:59 користувачем Барбарис, всього редагувалось 2 разів.
Helven
Junior
Аватар користувача
Звідки: Умань

Повідомлення

odessitmws: 23.05.2022 11:52 Helven
а что заранее сумму не обговаривали?
чужая работа дешево не стоит, если дорого надо самому делать
Самому робити - ну в мене досвіду немає та інструментів і т.д, майстер передзвонив і попередив що після заміни вищесказаних компонент. ціна буде такою

Отправлено спустя 4 минуты 7 секунд:
Барбарис: 23.05.2022 11:58 Helven, так замінили на дешман, але це десь половина ціни. А якщо дійсно все розбирали та робили то, то норм ціна.

Зробили гарно, в мене немає жодних сумнівів що його перебирали під 0 , але ж ціна.. походу це адекват ціна.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Helven
Як на мене 80$ за такий список ТО і замін звучить досить дешево.

Перебрати вєл це довго і хлопотно, людина ж має і щось заробити.
Востаннє редагувалось 23.05.2022 12:04 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Helven: 23.05.2022 11:46Чек мені вийшов - 2800 грн. чи не забагато це? В мене прям неприємний осад на душі.
Повне ТО без ТО вилки і без заміни взагалі нічого 700-900 грн. Скажи ціну того що замінили, ціну зачастин і буде ясно. і напиши яка вилка
Відповісти